Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 40

  • 60 538
  • 617
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 460
Че кой е казал, че представеното в сериала отговаря на чистата истина?! Дори и създаделите му не претендират, а си казаха, че нагаждат историята за сериалните си цели, а именно рейтинга.
Никой не е седнал да учи история по сериала.
Само ми е чудно защо си губиш времето с посредственото забавление? Mr. Green

# 571
  • Мнения: 13 630

Не разбрах - султанът трябва да избира танцьорка от ЕДНА танцуваща ? newsm78 newsm78
И после й хвърля кърпичка??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 572
  • Мнения: 0

Великолепен танц от Джансу Дере

Лилавата кърпичка,която разклати Трона на Хюррем

В този епизод ще видим лилавата кърпичка,която Сюлейман хвърли на Хюррем,но този път
в ръцете на Фируузе.
Тя,незабелязана от Хюррем,че е взета в Харема,пристъпва бавно към Султана
със своята привлекателност и омая.
След като разбира,че при Сюлейман на Халвет отива наложница,която Хюррем не познава,
тя прави всичко възможно да спре забавата.
Но среща отпор от Афифе хатун.
Без никакво колебание Афифе хатун се допитва до Господаря и организира вечерта.
Същата вечер,Фируузе омайва Сюлейман със всичко на което е способна.
Докато Махидевран и Хатидже замислят да използват факта,че Фирузе е специална,
като коз в ръцете си,Афифе взема под крилото си Фируузе.



Поздрави, Heart Eyes

# 573
  • Мнения: 25
Кога ще гледаме 66 епизод?????

Догодина... по ТВ7  Joy Joy Joy hahaha

А иначе - довечера, по Стар ТВ. Peace

Стар ТВ???Как мога да гледам сериала там? Аз всички серии ги изгледах тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?incldead=1&search … %E5%EA&page=3

# 574
  • Мнения: 460
kalina bubi , сериалът все още се снима. В Турция се излъчва 3-ти сезон и дават по една серия седмично (всяка сряда). Довечера ще излъчат 66 еп.

# 575
  • Мнения: 14 473

kalina bubi довечера в 20,00ч.-виж на първата страница на темата-онлайн гледане ,включи се и се наслаждавай в оргинал,а за превод със субтитри поглеждай насам ще бъде отбелязано smile3525

# 576
  • Мнения: 21
Здравейте,миналата сряда за пръв път разбрах чрез вас ,че тъкмо в този ден се излъчва ВВ в Турция-останаха цяла вечер пред компа да чета споделената от вас информация какво се случва в серията-ЕЕ отдавна не ми е било толкова интересно Simple Smile))Очаквам с нетърпение и днешната вечер!!!Благодаря ви ,че споделяте с нас Simple SmileНЕВИН   bouquet

# 577
  • Мнения: 3 485
Невин благодаря за превода  bouquet
Относно артистите участвуващи във филма мога да кажа ,че по-добър подбор /турски серал/не съм срещала.Мерием на мен също ми харесва ,много женствена ,естествена ,красива артистка и много добре се превъплъщава в образа на Хюрем. Simple Smile /истинска жена ,не ми допадат анорексичките/
За Фирузе май ще важи "Живяла сладко ,ама кратко!" Отивайки да служи при Мехримах не се знае какво я чака ,малката е по-оправна и от майка си Grinning Mr. Green

# 578
# 579
# 580
  • Мнения: 9 792
manutd^  Hug снимките са разкошни Peace

# 581
  • Мнения: 9 792

И султана е тук Grinning







# 582
  • Мнения: 197
Хайде да видим какво е новото бебе на Ибо.

А Хатидже пак дава тайни инструкции. От както я няма мама, тя стана по-голям интригант от Махито.

# 583
  • Мнения: 197
Ауууу, Хатидже е лика прилика на Ибо. С нежен глас нанася още по-жестоки удари от неговите. Момиченцето на Нигяр било умряло. Ха ма, ха!

# 584
  • Мнения: 12
Като гледах танца на Фирузето и как с една ножица какъв тоалет направи,не ми остава нищо друго да кажа освен..

И кадърни жени имало на този свят!!!

Общи условия

Активация на акаунт