Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 40

  • 60 541
  • 617
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 197
Кой говореше, че Хю се бори за властта? В тази серия виждам Хю, бореща се за любимия, и ако го няма него е готово да остави всичко.

# 586
  • Мнения: 12
На Нияр отиде ли й главата или ни заблудиха?

# 587
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Кой говореше, че Хю се бори за властта? В тази серия виждам Хю, бореща се за любимия, и ако го няма него е готово да остави всичко.
ако се опита да сложи край на живата си ще повярвам...

# 588
  • Мнения: 197
Кой говореше, че Хю се бори за властта? В тази серия виждам Хю, бореща се за любимия, и ако го няма него е готово да остави всичко.
ако се опита да сложи край на живата си ще повярвам...

Няма да й е за първи път. Очаквам го от нея.

# 589
  • Мнения: 197

Фирузе получи кърпичката, Хюррем разбра, че кърпичката е дадена и търси коя я е получила, Нигяр роди, казаха й, че детето е умряло и я екзекупираха (поне така изглежда), показаха разговора от трейлъра и сега Хю ще чака султана до изгрев слънце.

Ааа, и Скендер изпрати писмо на султана, че Ибо иска да създаде силна държава на изток и да я оглави.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2012, 08:17 от Tatti

# 590
# 591
  • Мнения: 1
Преди една година гледах Любовта обича съвпаденията, преведен от Бланка. Вкамених се.Очарована, го разпратих по нета на приятелите си в Германия, Израел, Франция,САЩ.Те ме засипаха с писма-възхитени, търсещи още такива филми.Явно има глад за духовност, за забравени ценности.Хора като Бланка дават тази нужна храна на душата. Отплатата може би не е само материална.Всичко на този свят се заплаща.Бог е справедлив-безкрайно справедлив.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 23:12 от jujja69

# 592
  • Мнения: 17

А тази вечер сериятае безкрайно интересна ... мисля че ни забъркват една история дето дълго ще разплитаме ...  
Нигяр  според мен не умря. Въпросът е кога ще се появи
Хюррем обърка момичетата.... Така чеФирузе тепърва ще се вихри
Мисля си че Гюлша ще се върне при Махидевран
А и там при Ибрахим  - нещо го подвеждат  яко  ... а ето дето и Сюлейман се чуди за новата държава

Последна редакция: чт, 27 сеп 2012, 08:26 от Tatti

# 593
  • Мнения: 9 792


66 епизод  Peace

http://www.diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part1=123325&pl=1


astrakti, becholina, ceco_gechev, dettodorowa, Dimony, Dore Mi, etia*, fiore, Flame_Vn, gan4eva, Gawina, gospodinova54, Jivka68, jujja69, Kordelia, Leona, lor, mamata48, manutd^, mayamarinova, MimichkAa, mimi_68, mipsy., Olivera MS, soledad-5, soniapetkova, sunrose, tinitka, toanetta, tsveti pastarmajieva, val2009  (+ 25 Скрит/и) и 75 Гости преглежда(т) тази тема.

# 594
  • Мнения: 12


А-ха Султана да го докарат да заприлича на Енгелс!

# 595
  • Мнения: 17


66 епизод  Peace

А-ха Султана да го докарат да заприлича на Енгелс!

Може това да е бъдещата му роля  Wink

Фотосесията в която са участвали емного интересна ... Кога ли ще пуснат професионалните снимки?

# 596
  • Мнения: 120
Прецакаха я май Хюрем.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.443402469035486.94536.2 … 001941&type=1 - Ето ги тука на по-добро ниво пред камерата.

# 597
  • Мнения: 9 792
Михримах с бъдещия си съпруг Heart Eyes



Аз не разбрах - да плача ли за Нигяр или не newsm78

# 598
  • Мнения: 12

Аз не разбрах - да плача ли за Нигяр или не newsm78
[/quote]

За сега се въздържи,че може да е напразно проливането на сълзи  Laughing

# 599
  • Мнения: 197


Нагорча ми и филма, като и темата ни.
Не ми се коментира, но се надявам, че като нямаше показана кръв Нигяр е жива.

Халвета и султана ми бяха изкуствени и изобщо цялата атмосфера в харема ми е изкуствена този сезон. От стройна институция го направиха "пазар" - не се знае кой командва и кой какви ги върши. Новата ковчежничка се изявава като управител, взета от улицата робиня я пратиха направо на халвет, абе фантасмагории сценаристки.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2012, 08:39 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт