Октомврийче на годинка става, бърза да проходи и ... дим да го няма !

  • 33 368
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 642
Как ще опазите бебетата от отоплителните уреди?
Аз съм покачила калориферчето на облегалката на дивана ама това е само временно решение  newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 913
 Честит празник на всички именници рожденици!   bouquet
Съни мерси за темата! Невероятна си!  Hug Много се вълнувам като чета за двете чертички. Направо се размечтах. Кои бяхме за Октомври 2013г? То не остана.  Laughing Почивай си, пази се, наслаждавай се на децата и бременността, а ако са две - две.. какво сега!?  Rolling Eyes Шегувам се. А всъщност знаете ли какво ви се иска или няма значение?
Марс, обнадеждаващо звучиш, което е супер. Дано и след прегледа се похвалиш. Иначе нас ни е страх от прахосмукачката, сешоара, миксера, пасатора, а бе всякакви такива...  ooooh! И това откакто беше на 6-7 месеца и заспа в колата, докато се прибирахме.. затова аз го свалих с кошницата и точно влизайки във входа в мазата се включи бургия ....  #2gunfire в 14.05ч  #2gunfire
Относно възпитанието и ние имаме разминаване в мненията, но някак ще се нагодим и ще го измислим. А за следващото ще сме ошлайфани.  Mr. Green Е онзи ден малкия се удари в стола и баща му вика "ооо кой се удари, я да го набием .. на-на!" и удря стола, а малкия се смее. Викам му и сега какво учиш го да отвръща на агресията с агресия?!  Crazy 100% и аз понякога не реагирам правилно, но човек се учи докато е жив.  Wink
anbibian ние сме с парно и да ти кажа радиаторите бая се нагряват, а аз отдавна повтарям - "не там, има къъъх"  Laughing Laughing Laughing Нищо, че е лято да свиква.  Joy
anssi честит ви първолак! Да е много ученолюбив и любопитен  bouquet!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За сега само запис... не ми остава време от обикаляне по задачки.
Звездичкова, не успях днес да стигна до Еконт-а. Надявам се утре да е моят ден.

# 18
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честито на всички празнуващи днес  Hug

Съни
не се дърпай от близнаци, че то и тризнаци има  Heart Eyes майтапа настрана ама стават и такива работи но най-важното е да сте здрави другото се организира някак.

# 19
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176


Благодаря ви момичета за пожеланията и че не сте ни забравили   bouquet   bouquet   bouquet

Съни,мерси за новата тема и честита ти радост.Пожелавам ти,лека и безпроблемна бременност с прекрасен пухкав финал.   bouquet
Моите съболезнования за приятелката ти,знам какво е,преди няколко години полицай простреля моя съученичка фатално в центъра на София.  Cry  Cry  Cry

За режима - от два месеца и двете започнаха да спат по веднъж на ден около 2 часа,но сутрин  стават 6-6.30 и си лягат вечер към 20.30-21.00.

За възпитанието и двамата сме на едно мнение, нямаме разминавания и никога никой от нас не е противоречал на другия,от което за сега децата ни са сравнително разбрани и спокойни.

Петкова, много съжалявам за случилото се,дано да е за последно. Praynig

Честит имен ден и на Софи,да расте много щаслива и усмихната.


Аз моята Софи я прецаках малко с рожден ден и имен ден на една дата,но името си го бяхме избрали преди датата за секциото. Blush

Ставам за сега да се  приготвям за довечера,докато спат,скоро пак ще се опитам да пиша.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 15:51 от Sunshine_25

# 20
  • Мнения: 3 642
Petkova и ние сме с парно ама не са го пуснали, а в северните стаи застудя и си включих калориферчето днес  Mr. Green

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Привет и от мен в новата тема  Hug
Съни   bouquet Много се вълнувам и аз,пожелавам ти всичко да е наред  Hug
Честит рожден ден на  София, Стефани и Михаела   bouquet
Хариелка,да ти е жива и здрава именничката   bouquet  Hug Hug Бързо да се оправя  Hug
Елица,стискам палци за лечението  Praynig
Марси,вурнахте ли се от лекар? Как е Айчето?  Rolling Eyes Дано всичко е наред и се окаже,че е зъбчето Praynig
Петкова,ама какво е това захласване,чак до гърч,ужас  ooooh! Дано нямате повече такива изживавания  Hug
За режима - ние спим преди обед полови-един час и след обед около един,вечер заспиваме към 9-9и30  Peace А самото заспиване е кошмар  ooooh! Или трябва да бутам количката сумати време,или да пея песни,а бе ужас просто  Naughty
За възпитанието- и ние имаме разминаване,да видим как ще процедираме  Rolling Eyes
За отоплението - направо не снам... Ние имаме камина и Благовест от сега я отваря...  ooooh! Дано безаварийно да успеем да се нучим  Praynig

# 22
  • Мнения: 775
За отоплението- ние сме на газ, радиаторите не се нагорещяват толкова, че да го пазя, но пък постоянно налита на готварската печка.  ooooh!

Не е лошо вече да обезопасим контакти, шкафове и ъгли.

Petkova, той баткото е трети клас, но мерси за пожеланието Simple Smile Ученолюбив е, но и доста го мързи.

Zvezdichkova, и ние така бяхме в шаш кое училище да изберем. За всяко има и хубави, и ужасни мнения. Накрая избрахме ОУ, което ни е сравнително близо и засега сме доволни.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
За отоплението - ние сме на ТЕЦ, но радиаторите не се нагорещяват чак толкова много. Пък ако пипне и види, че е топло, предполагам че сама ще се откаже, но в никакъв случай няма да се изгори.
За спането - Елиза спи различно, може и два пъти, може и веднъж, ако е веднъж откарва повече, по 3-3,5 часа.
За възпитанието - обикновено с мъжа ми сме на едно мнение, но ако случайно се разминаваме, си го казваме не в присъствието на детето и се разбираме как точно да процедираме.

Благодаря Ви на всички за пожеланията към моята Софи!  Hug

Съни, благодаря за темичката.  Hug Ти наистина си герой и фъртуна, как успяваш с всичко още ти се чудя.  Grinning

Честит рожден ден на Михаела, София и Стефани!   bouquet   bouquet   bouquet   Hug  Hug  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 913
Petkova, той баткото е трети клас, но мерси за пожеланието Simple Smile Ученолюбив е, но и доста го мързи.

 smile3538

Ама много съм зле!   hahaha

# 25
  • Мнения: 629
Хайде пак да се разпиша  Grinning
Пепи, не се притеснявай, когато успееш.  Hug
анси, лошото е при нас, че две от близките тотално не стават, а третото е с френски от първи клас, език който не понасям и не знам защо съм решила, че няма да й е от полза. Не съм права, ама направо ми се сгажда като се сетя, че е с френски, пък и отзивите са мнооооого разнопосочни. Около настоящите ни работи също няма добра възможност, абе направо не знам. Това пък, което съм си харесал, хем е далече, хем са само де паралелки и вероятността да ни вземат е почти нулева, да не кажа направо нулева. Има да се  newsm78 в следващите няколко месеца и кой знае какви ще ги сътворим накрая.
за отоплението - и ние сме на ТЕЦ. Радиаторите не се нагорещават чак толкова, но и не го пускаме особено силно. Печката пък ние е на един остъклен балкон и горе-долу е решен проблема. Само се чудя като стане студено преди да пуснат парното обикновено ползваме за кратко една духалка с нея как ще са нещата.  newsm78 Обаче диването за разлика от кака си взе да обръща прекалено голямо внимание на кабелите и копчетата на разклонителя и компютъра в нашата стая. Close

# 26
  • Мнения: 775
Кабелите са ни играчка номер 1 Simple Smile Баща му му даде няколко специално да си играе, но той разбира се винаги напада останалите. Вече успя да ми дръпне лаптопа и да го тресне в земята, но нищо му няма уж. Ето и сега дъвче едно зарядно Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 913
И ММ искаше да даде на Даниел кабели, с които да си играе, но аз не позволих. Притесних се, че детето няма как да ги разграничава кои са за игра и кои не се пипат. Реших, че може да се обърква. Сега ни е най-интересно да си играем в тоалетната.  hahaha Само като види вратата отворена, хуква и почва да удря по капака, дърпа тоалетната хартия, къса я... Чудо!!!  Joy  Laughing  Joy

# 28
  • Мнения: 61
Съни- благодаря ти за темата! Страхотно си се справила както винаги!  Hug Все се каня да ти казвам, че още като сподели преди дни, че ти се спи и се изморяваш си помислих, че може да си бременна! Пожелавам ти всичко да е наред и не се съмнявам в това Hug Hug Hug
И тук искам да честитя рожденния ден на София и Стефани Hug newsm59 Да са живи и здрави за радост на мама и тати и да имат безгрижно детство Hug Hug Hug
Честит имен ден и на Софи на Хариела и на рожденничката- именничка Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Съ здраве и гордост да си носят хубавото име  bouquet
За отоплението- ние понеже сме в къща сме на собствено парно, което се пал ивечер, защот осистемата не може да издържи да е пуснато 24 часа. През деня сме на ток, но не мисля, че това ще е проблем за Кали.
Като разгледах гардероба на Кали днес се оказа, че има да и купувам още неща, а си мислих, че има всичко необходимо. Та сега мислим да излезем хем да си напазаруваме за ядене, хем да минем през два детски магазина, които съм си набелязала да видя ще харесам ли нещо от там, че от единия вече съм и купувала дрешки и ми харесаха.Ама мнооого се цапа това дете, ващите цапат ли се? Кали особено като яде, уж слагам лигавник и пак има навсякъде, чак се чудя аз ли калпаво я храня ooooh!
Айде чао за сега, до после Hug

# 29
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хоп и аз в темичката.
Съни, поздравления.
Смехоранка трябва да е на море.
За възпитанието, за сега нямаме разминавания за възпитанието.
Днес на площадката Йоан само отваря и затваря вратата на оградата. Свят ми се зави. Crazy Вече се е научил от къде се влиза при котките и стои на вратата и блъска. Като го пусна започва да ги гони. Едната се крие, а другата му се мазни, той изпада в еуфория. Само дето след това е за преобличане и измиване от космите.
Тони, на Йоан всеки ден му сменям дрехите, има едни за лазене, едни за сън и едни за навън. повечето пъти се омазва с нещо като яде, я в количката, я в столчето. Иначе с лъжица яде относително чисто, аз съм тази, която разлива с лъжицата.

Общи условия

Активация на акаунт