СЕПТЕМВРИйско слънце грее, мама бебенце люлее.

  • 29 803
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 476
Е колко хубаво новата тема започва с бейби вест - честито Лина  bouquet
Мерси за новата тема Лъки - дано в тази тема да ви съобщя и аз радостна бейби вест Praynig
Относно дънките, че аз от началото до сега съм си с мойте си от преди да забременея  Joy изфук - изфук

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 16:13 от Inna_78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 18
Запис!
lina_bs честита радост!

# 17
  • Мнения: 39
Lina,честита рожбичка!
Кога успяхте да изпишете и тази темичка newsm78.На мен все не ми остава време да се включа,но се надявам да вляза в релси тия дни и да съм по-активна.
Нашият малък принц се храни на 3 часа,като нощното хранене още от болницата не го правиха.Събужда се към 4 ,сменяме памперса и давам чайче и после си ми заспива.Е,по някога си и мрънка доста де.

# 18
  • Мнения: 4
Еее,  Inna, тука чинно мога само да замълча, оттеглям си поФалата спрямо мойта снага !Ама, пък аз нямам корем, даже никакъв, а сега кажи нещо   Mr. Green
Добре, тогава с друго шъ са похваля, вече нищо не ми тече, дала съм рапорт на мъжа, той каза като се почувствам готова да свиркам  Heart Eyes
Друго щях да пиша, Лъки или Фейт, не знам кой сега оправя първа страничка, видях, че съм писана с нормално раждане, имах мераци, но се разминах с тях, та секцио съм си.

# 19
  • Мнения: 217
Лъки  bouquet Честито на Лина, да й е живо и здраво съкровището й.

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен!  Simple Smile
Честито на всички родили майчета с пожелания за живи и здрави бебчета  Hug
Lucky* благодаря за темата   bouquet  Hug
juliya_r спокойно, всичко ще е наред  Hug
Викам си да видя да вляза и аз да се разпиша, че нещо липсвам последните 2 теми. Иначе сме добре и си стоим в нас, още не сме излизали и аз умирам от скука, ама какво да се прави... На 24-25 сме на преглед при педиатърката да видим колко сме пораснали. Иначе се кърмим почти без проблем. Само че, сутрин малката има много гаден навик като я нахраня /обикновено към 7-8 часа/ и я сложа да спи и да се разревава и да не ме оставя и аз да спя  hahaha
Засега това е от мен... и се надявам в тая тема да се разписвам малко по-често.  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 476
Vasilena P е аз отдавна не си виждам краката, корема ми върви няколко крачки пред мен   Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
раждалите вече в МД - по колко дни стоите в болница ? верно ли ,че по 5нди държат при нормално раждане? Hug
5 дена ?! в сайта им, а и в документа за информирано съгласие който се попълва при прием пише 3 дена нормално и 4 за секцио, но да споделят родилите там да видим.

# 23
  • Мнения: 47
Лъки, благодаря за темата   bouquet Дано в нея да се похвалим повечко нови мами  Praynig
Франчи, Лина - честити бебоци, да са живи и здрави, а на вас бързо възстановяване  Hug

# 24
  • Мнения: 453
Д_Цветанова, 3 дни по принцип държат в МД, но често стават 5, ако трябва на майката и/или на бебето да се вливат АБ, ако бебето се окаже с по-тежка жълтеница и трябва да чака ред за да стои под лампата...
Честито на Лина_бс - да ти е живо и здраво детенцето!   bouquet
Джулия, Толинка, успех!!!  Hug
При мен може и да има развитие тези дни - започнаха да ми падат малки части от тапата, да се пуфаля  Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 0
 HugМомичета и аз да се запиша в новата темичка....аз от сутринта съм с контракции Wink изпратих си ученика и вече чакам...сега съм на 15 -20 минути чакам да станат на 5 минути и тръгвам към болницата.ММ има утре рожден ден дано да му направя подарък newsm51 незнам дали ще устискам до 12:01 newsm47.
Честити бебоци на Франческа и Лина, да сам им живи и здрави
Това е от мен....стискайте палци Praynig Hug

# 27
  • Мнения: 2 802
Щъркелова вест  Mr. Green

мама Petrusinda днес е родила секцио бебе Деян 4010 гр. 51см.

Честито на нея и на lina_bs Hug Hug Hug


Лъки ... мерси за темата ... отново  Blush Hug


Хайде успех на всички чакащи с падащи тапи и леки контракции  Mr. Green Hug

# 28
  • Мнения: 1 067
Честито на Petrusinda и на Lina_bs   bouquet
Д_Цветанова И аз знам за 3 дни за нормално и 4 секцио, но... в много случай се налага повече. Една приятелка хвана май месец празниците и я държаха с два дена повече само да чака някакви резултати от изследвания. Следователно - раждайте през делниците за всеки случаи hahaha

# 29
  • Мнения: 0
Честито на мама [b] Petrusinda[/b] и мама lina_bs да са им живи и здрави дечицата

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт