Време е за Икеа! - тема 15

  • 71 310
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 723
А тези лампи как се захващат? Трябва ли да се пробива шкафа?
Търся някакъв вариант, при който няма да ни се налага да правим дупки в шкафа или стената. Освен това самият шкаф се "разделя" по средата от абсорбатор, светлина ми трябва в двата края, а извод за ток имам само в единия и за това тези светодиодни ленти ми се сториха удачен вариант. Но като ги гледахме в магазина ми се сториха леко слаби  newsm78

Мерси на Бухтето и Смърфиетка за отзивите  Peace

# 46
  • Мнения: 3 659
Захващат се с рапидки към шкафа. Трябва да се пробие. Има и друг минус, че нагряват шкафа.

А ти за тези светодиодни ленти ли говориш http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=22758 Аз говорих с мъжо, той каза, че има светодиодни ленти с мека светлина и не нагрявали, та като цяло май са по-добър вариант.

Вие като имате един изход за тока, пак трябва някакъв кабел да минава зад абсорбатора newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 547
Искам да питам, някой има ли точно тази възглавница и някакви отзиви за нея?

# 48
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз да си повторя питането от старата тема за тенджерата под налягане:

http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=7637

Ако имате отзиви ще се радвам, че много искам тенджера под налягане, но ме е страх да си купя каква да е.

И още една молба - за отзиви за обикновените тенджери, коя серия са добри?

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И аз се присъединявам към вас, че смятам кухня и гардероб.
Може ли някоя добра душа, която има повече каталози да ми изпрати, защото в Бургас няма шанс да получа Praynig
Споменахте и за обаждане и даване на адрес - дали ще ме огрее до тук и къде да се обадя?

# 50
  • Мнения: 1 070
Stelitka, благодаря ти за бързият отговор. А дали има някакъв минимум за каква сума най-малко може да се пазарува на изплащане? Дали ще ми дадат такава информация по телефона?

Другият месец ще ходим и ще пиша за да споделя какво е станало, щом става в един ден е супер Hug

# 51
  • Мнения: 3 841
Цитат
А ти за тези светодиодни ленти ли говориш http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=22758 Аз говорих с мъжо, той каза, че има светодиодни ленти с мека светлина и не нагрявали, та като цяло май са по-добър вариант.

Нашата е точно тази, но зад телевизора стои и за там е перфектна. Най-добре на място в магазина да се разгледат готовите кухни как са осветени!

Цитат
Искам да питам, някой има ли точно тази възглавница и някакви отзиви за нея?

Имам я и си спя като къпана на нея. Но за мен този тип възглавници са задължителни, защото имам проблеми с врата и затова имам поне 4 такива от различни марки. Като че ли на Икея ми е най-удобна. Ама я пробвай в магазина, аз си полежах едни 10-на минути.

Цитат
И още една молба - за отзиви за обикновените тенджери, коя серия са добри?

Тенджера под налягане оттам нямам, но за обикновените тенджери серията ИКЕЯ 365+. 6-та година ги използваме /купувани са от гръцката Икея/, не са мръднали. Препоръчвам ги, малко са по-скъпи от другите, но не са най-скъпите де, но са супер здрави и удобни.

# 52
  • Мнения: 1 208
Искам да питам, някой има ли точно тази възглавница и някакви отзиви за нея?

Имаме две такива възглавници. Много сме доволни. Първата ни е от 2008 и не си е променила формата. Преди да я купим, съпругът ми смени поне 5 възглавници и все не му бяха удобни.

# 53
  • София
  • Мнения: 320
Stelitka, благодаря ти за бързият отговор. А дали има някакъв минимум за каква сума най-малко може да се пазарува на изплащане? Дали ще ми дадат такава информация по телефона?

Другият месец ще ходим и ще пиша за да споделя какво е станало, щом става в един ден е супер Hug

Няма минимум за пазаруване на изплащане. Аз пазарувах няколко пъти за малки и големи суми докато не достигнах лимита си на изплащане. След това при всяко погасяване на вноска, тази сума ми се освобождава и нея мога отново да ползвам за пазаруване на изплащане.

# 54
  • София
  • Мнения: 547
Благодаря, Смърфиетка, sisku,
отскоро някакви болки във врата и преди да съм тръгнала по доктори, ще пробвам с възглавницата.

Цитат
Ама я пробвай в магазина, аз си полежах едни 10-на минути.
честно казано, малко ми е неудобно Embarassed - на диваните, креслата и столовете сядам и ги пробвам, ама на леглата.. все ме е страх, че отнякъде ще дойде някой служител да ми се накара. Пък и още повече, в наредените стаи, леглата са оправени с чаршафи и одеяла, даже забравям, че съм в магазин, а все едно съм на гости, някак невъзможно ми е да се отъркалям в чуждо легло Crazy
Пък и никой не съм видяла досега да пробва леглата и възглавниците.

# 55
  • Мнения: 1 070
Stelitka, благодаря ти за бързият отговор. А дали има някакъв минимум за каква сума най-малко може да се пазарува на изплащане? Дали ще ми дадат такава информация по телефона?

Другият месец ще ходим и ще пиша за да споделя какво е станало, щом става в един ден е супер Hug

Няма минимум за пазаруване на изплащане. Аз пазарувах няколко пъти за малки и големи суми докато не достигнах лимита си на изплащане. След това при всяко погасяване на вноска, тази сума ми се освобождава и нея мога отново да ползвам за пазаруване на изплащане.

Златна си!  Hug Искрено ти благодаря, много ми беше полезна!   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 091
Още един фен при вас  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 841
Цитат
Цитат
Ама я пробвай в магазина, аз си полежах едни 10-на минути.
честно казано, малко ми е неудобно  - на диваните, креслата и столовете сядам и ги пробвам, ама на леглата.. все ме е страх, че отнякъде ще дойде някой служител да ми се накара. Пък и още повече, в наредените стаи, леглата са оправени с чаршафи и одеяла, даже забравям, че съм в магазин, а все едно съм на гости, някак невъзможно ми е да се отъркалям в чуждо легло

Всичко може да пробваш, но аз си полежах върху изложените матраци, а не в подредените стаи. Тъкмо си избирахме матрак и като го харесах, останах на него по-дълго...  Laughing С мен беше и служителката за матраците и мога да те уверя, че никой няма да ти направи забележка.
Матрак задължително се пробва, те имат и найлонови подложки за обувките, така че не се притеснявай. Пробвай си възглавницата, защото аз така си купувах предните и все се оказваха неподходящите.  Peace

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 458
От ФБ:
Цитат
На 20 септември магазин ИКЕА в София навършва 1 година! Сърдечно ви каним да дойдете да празнуваме и да се забавляваме заедно!

И понеже на рожден ден има подаръци - подготвили сме специално предложение за вас: ще получите 10% от стойността на всички покупки, направени на 20.09.2012, като ваучер за следваща покупка.

# 59
  • София
  • Мнения: 10 858
Смърфиетка, благодаря ти за инфото за тенджерите. От тях ще купя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт