Време е за Икеа! - тема 15

  • 71 336
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Много лошо впечатление ми правят тези уж неволни грешки на дребно.

Да и на мен това по левче не ми харесва. Също и на мен направиха грешка и после оправиха

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
....
Да ви кажа как се издразних от навлеците дето тържествено бяха паркирали на товарна зона!   #Cussing out Имаше точно 1 място, където тържествено застанах, една кола с варненска регистрация реши да паркира върху мен, но не и се дадох. Но и те не бяха виновни, защото не бяха видяли знака.
Естествено беевмета и мерцедеси основно бяха паркиралите!
Що ли да не паркира там дето ще му е най-удобно да си турне багажчето!
Добре, де. И аз се бях издразнила, НО бях писала на ИКЕА. Върнах се и питах и на информация. Като си говорим тук какво? Умствените "инвалиди", които спират на местата за инвалиди не коментирам, но трябва да се започне от някъде.
Аз паркирам на местата за инвалиди без да съм инвалид. Редовно. Защото са по-широки. Карам ван и имам три деца, за мен е изключително важно да мога да отварям и двете задни варти за да сложа коланите. 90% от паркингите на магазините са за малки коли и не мога да отварям вратите.

# 752
  • Мнения: 433
Хубавото на паркинга на Икеа е, че има места за коли с деца,които също са по-широки. лошото е,че повечето хора се бутат само от едната страна на паркинга, а другата си седи празна. Аз гледам да паркирам в другата част, защото не съм от кадърните шофери  Whistling
Като влезете откъм на първия десен завой и влезете в паркинга, завийте веднага вдясно, тази част,която е откъм строящия се мол, винаги има места и за родители, в товарна зона и т.н.
Вторият вход за паркинга (този, който е по-близко до кръговото), отвежда директно на терасата-паркинг (сега е затворена, предполагам заради снега)  Peace
През уикенда ходим, само ако сме примряли за хот-дог. През седмицата работят до 21ч, така че и след работа може да отидете. През уикенда си пазете чантите и портмонетата там  Peace

# 753
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да има паркинг за родители с деца с по-широки места. Оставете местата на инвалидите за тях. Не им  завиждайте. Аз също паркирам там, когато инвалида е с мен - слагам си и картата. Много обичам с градския транспорт с приятелки.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Е, аз не ходя всеки ден в ИКЕА. Веднъж на 3-4 месеца средно Simple Smile

# 755
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Определено и аз не ходя всеки ден в Икея, но още първия път разгледах паркинга и ми направи много добро впечатление паркинга за родители. Много е удобно, спокойно да си извади човек количката и предвидени близко до вратата.

# 756
  • софия
  • Мнения: 25 490
Е, аз не ходя всеки ден в ИКЕА. Веднъж на 3-4 месеца средно Simple Smile
И ванът ти не се събира на местата за родители с деца?

Не се заяждам. Не визирах паркиран голям семеен автомобил на място за инвалиди. Ако си чужденец и видиш колите, които ползват тези места ще останеш с много погрешно впечатление за социалния статус на тези хора. Направо ще им завидят.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Ами аз някак съм ги пропуснала тези места (да ви кажа, блейка съм съм). Та аз съм от хората, които често са на местата за инвалиди, влизам на обикновено място и като видя, че не мога да отворя достатъчно вратите за да откопчея някое от децата и се местя за инвалиди, или съвсем в края на паркинга да няма никой до мен.

# 758
  • Мнения: 2 786
Не е ли време за нова тема?  newsm78

# 759
# 760
  • Мнения: 8 464
Прочетох с голям интерес последната тема, защото ми предстои цялостно обзавеждане.
Може ли някой, който ползва мебелите година наред да даде мнение за качеството. Чух толкова противоречиви мнения, от това ,че не мърдат с години, до.....пълни боклуци. Интересуват ме мнения на хора, ползвали ги години наред. Мерси предварително!  bouquet

# 761
  • Мнения: 1 070
Прочетох с голям интерес последната тема, защото ми предстои цялостно обзавеждане.
Може ли някой, който ползва мебелите година наред да даде мнение за качеството. Чух толкова противоречиви мнения, от това ,че не мърдат с години, до.....пълни боклуци. Интересуват ме мнения на хора, ползвали ги години наред. Мерси предварително!  bouquet

Явно не си чела темата докрай, защото има нова.   Wink Попитай там. Линка към нея е в пост преди твоя.

# 762
  • Мнения: 8 464
Явно. Мерси, сега ще видя.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт