Време е за Икеа! - тема 15

  • 71 361
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 808
За прословутия талон за ресторанта имайте предвид, че не важи за всичко!
Поръчахме крилца с пържени картофи и супа, за тях имаше намаление, но за порция пържени картофи и зеленчуков медалион не. Тортата също не я намаля с талона за 50%, явно трябва да се използва талона за тортата. Абе пак игри на дребно, хитруване и заблуди. Да не говорим, че супата беше абсолютна вода, и друг път сме яли и такова нещо не е било ooooh! Явно в края на деня, като привърши баката и добавят само топла вода    Whistling
Освен това, не мога да разбера, но политика на компанията ли са мръсните маси или просто персоналът не си върши работата. Хората си раздигат чиниите, но няма кой да избърше масите, а като се огледа човек вижда поне 1-2 лелки, които си влачат краката из заведението. Много ме ядосаха, много  ooooh!
На талона си пише за какво важи. Четете внимателно.
За супата не знам, но наскоро бях на парти с шведска маса и ми направи впеатление, че някои хора целенасочено си сипват само интересната част от супата Simple Smile, така че за последните остава бульон Simple Smile. Казвам го, защото доколкото знам политиката на ИКЕА е хората да остават с добро впечатление от храната в ресторанта.
Колкото до масите, също си е написано, защо е нужно да си отсервираме сами. Ние си отсервираме и почистваме.

# 706
  • Мнения: 4 202
[Колкото до масите, също си е написано, защо е нужно да си отсервираме сами. Ние си отсервираме и почистваме.

Хаха, за отсервирането ОК, почти всички го правят, написала съм го, ама чудно ми е ти хващаш ли парцала след себе си в ИКЕА?
Къде седят парцалите, за да знам следващия път, предпочитам да си забърша, а не да сядам на омазана маса?.


За талона, да написано е в талона, ама пак е заблуждаващо. Може би картофите и медальона не се водят основни ястия, да, най-вероятно са гарнитури, може да е близко до акъла, ама чак до такъв разбор не стигам преди да седна да ям някъде.

# 707
  • Мнения: 2 285
Малко тъп въпрос, ама да ви попитам, че нещо не се ориентирам - каква е разликата между това и това?
И ако искам такъв диван с различен калъф кой от двата варианта трябва да купя като основа?

Едното е синтетична кожа. Другото си е диванът без калъф, май. Или с бял такъв ...  newsm78

# 708
  • Мнения: 9 808
[Колкото до масите, също си е написано, защо е нужно да си отсервираме сами. Ние си отсервираме и почистваме.

Хаха, за отсервирането ОК, почти всички го правят, написала съм го, ама чудно ми е ти хващаш ли парцала след себе си в ИКЕА?
Къде седят парцалите, за да знам следващия път, предпочитам да си забърша, а не да сядам на омазана маса?.


За талона, да написано е в талона, ама пак е заблуждаващо. Може би картофите и медальона не се водят основни ястия, да, най-вероятно са гарнитури, може да е близко до акъла, ама чак до такъв разбор не стигам преди да седна да ям някъде.
Може би са към коледното меню, не знам. Медальон не съм виждала. Не попитахте ли защо не са включени в намалението?
Аз лично не съм виждала нещо, което да не се отстрани със салфетка. Ние сме редовни посетители и такава кочина, каквато описвате, аз не съм видяла. Затова и реагирах.

# 709
  • Мнения: 685
Вече се решихме да си купим ъгъл Kivik. Онзи ден ходихме до магазина и ни хареса и на живо. Обаче, защо ми трябваше да отварям румънската Ikea??? Banghead Там същата конфигурация е с 400лв по-малко.

# 710
  • София
  • Мнения: 2 103
Вече се решихме да си купим ъгъл Kivik. Онзи ден ходихме до магазина и ни хареса и на живо. Обаче, защо ми трябваше да отварям румънската Ikea??? Banghead Там същата конфигурация е с 400лв по-малко.

Хич и не споменавай, че всеки път като се сетя и умирам от яд  Twisted Evil Twisted Evil

Малко тъп въпрос, ама да ви попитам, че нещо не се ориентирам - каква е разликата между това и това?
И ако искам такъв диван с различен калъф кой от двата варианта трябва да купя като основа?

Едното е синтетична кожа. Другото си е диванът без калъф, май. Или с бял такъв ...  newsm78

Мерси, това е добра новина за мен  Crazy

# 711
  • Мнения: 50
Момичета, имате ли мнение за този диван http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=23034 ? Интересува ме удобен ли е за седене, потъваш ли в него, как е леглото му( не че ще се спи там, но за гости, такива единични случай)?

# 712
  • Мнения: 685
Момичета, имате ли мнение за този диван http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=23034 ? Интересува ме удобен ли е за седене, потъваш ли в него, как е леглото му( не че ще се спи там, но за гости, такива единични случай)?


Онзи ден го гледахме. Определено не от "потъващите". По-твърд е като седнеш, но не неприятно. Според мен точно колкото трябва.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Някой да има отзиви за това легло? Тъй като ми е много трудно да намеря във Варна само легло за матрак 180/200, а с поръчка ще отнеме почти 2 месеца, май ще се наложи да се доверя само на мнения. Няма вариант да го видя на живо. И какви са вариантите за покупка и изпращане извън София (ако има такива)?

# 714
  • Мнения: 122
Момичета, имате ли мнение за този диван http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=23034 ? Интересува ме удобен ли е за седене, потъваш ли в него, как е леглото му( не че ще се спи там, но за гости, такива единични случай)?


Ние имаме този диван, в този цвят от половин година.
Не е ползван до сега за спане. По празниците сега ще се пробва.
За мекота - не потъваш в него, но не е и твърд. Сядала съм на дивани, на които стоя като наказана. Аз лично си лежа на него с книжка в ръка с голям кеф. Удобен ми е!
Недостатък - малко светъл ми идва.Все му бера ядове да не го изцапаме - не носи на прах. Веднага си личи.
За малко жилище - или при ограничено място -  е идеален. Peace

........................................... И какви са вариантите за покупка и изпращане извън София (ако има такива)?
Виж тук

# 715
  • София
  • Мнения: 553
toniak дали има калъфи за него  Rolling Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 10 858
Тонияк, страшно полезна информация, много благодаря!   bouquet
Аз също обмислям някакъв диван, като се колебаех между този и този http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=81673
Но това с праха тотално ме разколеба, ако има калъфи е друго нещо, но мисля че няма.

За Мохеда-та някой нещо да каже?
Притеснява ме това, че са по-евтини. Дали това ги прави и по-нискокачествени, имайки предвид, че това е Икеа ?
Дали един ъглов Екторп би бил примерно по-качествен от един ъглов Мохеда или  Манстад?

# 717
  • София
  • Мнения: 64
Някой купувал ли е завеси и корнизи от Икеа и как се справяте със закачането им? Питам, защото взех две тежки завеси, както и кукички за тях, но просто не виждам как да ги закача без да се изхлузят от кукичките. В момента, в който започна да ги закачам на релсата пердето натежава и се измъква от кукичката. Голяма драма с тях вече 2 дни  Grinning

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Pepsilight, вече няколко пъти ползвам Еконт за да ми купят нещо от Икеа и да ми го доставят до Бургас. Отиваш в който и да е офис, казваш какво искаш, плащаш предварително цената на продукта и след два дни е при теб. Като го получиш плащаш цената на куриерската услуга.

# 719
  • Мнения: 4 202
Някой да има отзиви за това легло? Тъй като ми е много трудно да намеря във Варна само легло за матрак 180/200, а с поръчка ще отнеме почти 2 месеца, май ще се наложи да се доверя само на мнения. Няма вариант да го видя на живо. И какви са вариантите за покупка и изпращане извън София (ако има такива)?

Ами на мен ми харесва, даже много, но е въпрос на вкус.
Имам скрин от серията МАЛМ и нямам забележки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт