Време е за Икеа! - тема 15

  • 71 359
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 137
Някой знае ли колко е намалението на коледната украса? Ние мислехме да водим малката тази събота и да си направим семеен портрет, но е болничка.  Sad Мислим все пак да отидем, ако дойде баба и да я гледа, но ни е доста далечко, та се чудя дали си заслужава.  Thinking

# 736
  • София
  • Мнения: 2 704
Отидохме за някакви части, тръгнахме си с гардероб. И с два ваучера за подарък, обичат го хората тоя магазин, много се зарадваха на ваучерите.
Голяма забава.
В неделя имаше намаление на аксесоари за маса, но сигурно вече не е актуално.

Да ви кажа как се издразних от навлеците дето тържествено бяха паркирали на товарна зона!   #Cussing out Имаше точно 1 място, където тържествено застанах, една кола с варненска регистрация реши да паркира върху мен, но не и се дадох. Но и те не бяха виновни, защото не бяха видяли знака.
Естествено беевмета и мерцедеси основно бяха паркиралите!
Що ли да не паркира там дето ще му е най-удобно да си турне багажчето!

# 737
  • софия
  • Мнения: 25 743
....
Да ви кажа как се издразних от навлеците дето тържествено бяха паркирали на товарна зона!   #Cussing out Имаше точно 1 място, където тържествено застанах, една кола с варненска регистрация реши да паркира върху мен, но не и се дадох. Но и те не бяха виновни, защото не бяха видяли знака.
Естествено беевмета и мерцедеси основно бяха паркиралите!
Що ли да не паркира там дето ще му е най-удобно да си турне багажчето!


Добре, де. И аз се бях издразнила, НО бях писала на ИКЕА. Върнах се и питах и на информация. Като си говорим тук какво? Умствените "инвалиди", които спират на местата за инвалиди не коментирам, но трябва да се започне от някъде.

# 738
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Да се оплача аз онзи ден какво ми се случи в Икеа. Пазарувам си и дзяпам стоките. По едно време гледам наредени различни аспиратори и пипам единия да го погледна. Толкова зверски беше нагрян от осветителните лампи, че ужасно много си изгорих ръката. Едва не ми се залепи кожата за него. При положение, че са почти на земята разположени, питам аз ами ако някое детенце недай си боже беше пипнало??? Така и не ми отговориха. Ами сложете поне табелки предупредителни. Какви са тези лампи дето така греят. Ние сме им големи фенове но много ме ядосаха с тази случка.  #Cussing out

# 739
  • София
  • Мнения: 910
Аз си купих килим и съм много щастлива! Дано да е издръжлив и да се поддържа лесно,че чак у дома прочетох етикета -made in China  Crazy
Да се оплача-бях си взела и коледни клончета (намалени на 0.99лв),но касиерката ми каза,че е  трябва да се върна за големият етикет на щанда ,за да може да ги маркира! Естествено не ги взех,но побеснях! Досега такова нещо в този магазин не ми се беше случвало! Явно качеството на обслужване пада като в повечето магазини ... Mr. Green

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 26 561
автобус 111 спира ли в близост до магазина

# 741
  • София
  • Мнения: 1 179
автобус 111 спира ли в близост до магазина

Съвсем близо, пред самия магазин е спирката  Peace

# 742
  • Мнения: 47
Явно качеството на обслужване пада като в повечето магазини ... Mr. Green
През уикенда на касите е като в "Джъмбо"  Rolling Eyes

# 743
  • Мнения: 9 808
Явно качеството на обслужване пада като в повечето магазини ... Mr. Green
През уикенда на касите е като в "Джъмбо"  Rolling Eyes
То не е от магазина, от магазина са се постарали нещата да стават бързо, ама много се бута тоя народ. Пуфтят, дишат ти до ухото, избутват те преди да си платил. Много гнусно.
Аз предпочитам през седмицата да ходя, точно заради това.

# 744
  • Мнения: 50
Момичета благодаря ви. Вчера купих дивана Mаnstad, днес ми го докараха и го сглобявах, ама нямах отверка звезда, та утре ще го досглобя Simple Smile. Много е удобен, супер лесно си го сглобих, без мъж, а и съм 50 кила  Laughing. Скоро ще го пробвам по сериозно Simple Smile. Взехме синьо-сив цвят, че апартамента не е обитаван постоянно и не е толкова чисто.
Но има нов цвят на дамаската, много ми хареса, но предпочетох по тъмничкото Simple Smile.

# 745
  • Мнения: 5 873
Аз имам въпрос-автобус  №111 ,която стига до Икеа може ли да се хване от жп гарата? Редовен ли е ?
Благодаря предварително на отзовалите се! Simple Smile

# 746
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
От ЖП гарата трамвай 4, до околовръстното, май му е последна спирка и от там се пресича и отива на спирката на 111.


http://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules

Взима се посока Младост - пада се по диагонал на спирката на трамвай 4 на която се слиза.

# 747
  • Мнения: 2 285
Аз имам въпрос-автобус  №111 ,която стига до Икеа може ли да се хване от жп гарата? Редовен ли е ?
Благодаря предварително на отзовалите се! Simple Smile

Не. От Централна гара се качваш на метрото до Младост-1 и там се прехвърляш на 111.
Но на спирка Сердика (в метрото) трябва да смениш влакчето в посока Младост.

# 748
  • Мнения: 13 206
В ресторанта не ми направиха отстъпка с ваучера, а го взеха /бяхме единствени клиенти/. Добре че забелязах, че сметката е твърде голяма. Оправиха го.
На касата ни взеха левче за дарение за децата. Без документ. При поискване ни дадоха картичката, удостоверяваща дарението.
Много лошо впечатление ми правят тези уж неволни грешки на дребно.

# 749
  • Мнения: 5 873
Благодаря ви! Simple Smile
Весели празници на всички !

Общи условия

Активация на акаунт