Звездни компромати-151

  • 71 118
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 3 634

Трагични във визията си са и двамата. Нейният стил обичайно крещи "Кралица на гетото".

Онзи ден си мислех каква съвършена двойка биха били Чарли и Линдзи-то.  Drunk

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 16:11 от Октопод с рокля

# 692
  • Мнения: 40
#Crazy #Crazy newsm78
Чарли Шийн колко екссъпруги има? И какъв е случаят там изобщо? newsm78

# 693
  • Мнения: 2 453
Три, на втората снимка са две от тях

# 694
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Някой може ли да ми каже с какво е известна Дженифър Гарднър?  Опитвам се да се сетя поне за един филм с нейно участие и не мога.
Скоро ще излиза нов филм , на който е и продуцент: http://www.tialoto.bg/a/119-novini/24746-oliviia-uaild-se-prekla … dzhenifar-garnar/

# 695
  • Мнения: 511
Ето подробна статия за срещата на екските.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2200788/Charlie-She … -time-Malibu.html

# 696
  • Мнения: 2 453
Шакира е казала, че очаква момче.












# 697
  • София
  • Мнения: 5 289
Таз Емилия видяхте ли? Rolling Eyes

И Николета...

# 698
  • Мнения: 1 167
Обаче никой не отбеляза факта, че НЛО се възстанови светкавично след раждането. Даже сега е значително по слаба от преди...

# 699
  • Мнения: 309
Наистина е много слаба. По-слаба от преди.
А Емилия  Whistling страшничка е  Laughing

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Е, вие не знаете ли? За Николета или лошо, или нищо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 701
# 702
  • Мнения: 1 813
За Николета друго мога да и призная - прави,каквото прави, тя си е добре - с младо момче, с висок стандарт на живот, дори не и се живее в София като гледам.
Но не разбирам как може да се държи така с бебето си, буквално не мога . Не се заяждам.

# 703
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
За Николета друго мога да и призная - прави,каквото прави, тя си е добре - с младо момче, с висок стандарт на живот, дори не и се живее в София като гледам.
Но не разбирам как може да се държи така с бебето си, буквално не мога . Не се заяждам.

Подписвам се с всички крайници под това мнение.
Не ме вълнува кой, с кого и къде, нито татуировки и т.н. Но при това постоянно информиране за битието й ми е странно защо детето остава на заден план?

# 704
  • Мнения: 28
За Николета друго мога да и призная - прави,каквото прави, тя си е добре - с младо момче, с висок стандарт на живот, дори не и се живее в София като гледам.
Но не разбирам как може да се държи така с бебето си, буквално не мога . Не се заяждам.

Подписвам се с всички крайници под това мнение.
Не ме вълнува кой, с кого и къде, нито татуировки и т.н. Но при това постоянно информиране за битието й ми е странно защо детето остава на заден план?


Защото явно на нея другите неща са й на преден план.

Общи условия

Активация на акаунт