Интериорен стил по аматьорски 9

  • 48 737
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Колеги, вижте какъв хол показа едно момче в тема за различен поглед над интериора

# 46
  • Мнения: 805
Колеги, вижте какъв хол показа едно момче в тема за различен поглед над интериора

Бррр

Иначе, и аз си имам гипсокашонджия  Crazy в нас... но слава богу е умерен във фантазиите...
Но пък съм била съм свидетел на поръчки за страхотни "красоти" постигнати с тоз матриал Simple Smile например... съзвездия по таваните... слънца, луни (не типа осветление.. луна кат луна...)... или пък някакви правоъгълници смъкнати от тавана с 10-15см ... и то над спалнята... та така...

# 47
  • Мнения: 11 747
Гипсокартона е особено любим в България!  Simple Smile

Напомням, че остават 20 дни до крайния срок за изпращане на снимки за 'Българските домове'. Моля, участвайте!

# 48
# 49
  • Мнения: 2 426
Да се включа и аз с нещо - това ми хареса днес
http://www.tialoto.bg/a/78-interior/14189-darvo-i-pop-art/
http://www.tialoto.bg/g/4796.html?f=52723

# 50
  • Мнения: 1 252
Красиво е, дафинов лист. Много хубави идеи. Направо настръхнах от гипсокартоновия апартамент. Имам чувството, че този черен таван ще ми падне на главата." По вкусу и цвету"... - както казват, но аз не бих могла да вирея в такова помещение. Сигурно съм голяма консерва.

# 51
  • Мнения: 608
  И двете идеи ми харесаха, Дафинов лист, особено първата. Голям фен съм на дървото, макар нямам много у дома. Гипсокартона не е и за мен. Приемам го само, ако трябва да се направи някаква изолираща, тънка стена. Тавани, мебели ми идват свръх. Но пък нека на него му харесва и му е комфортно, че като гледах албума - бая е поработил.  Grinning

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Колеги, вижте какъв хол показа едно момче в тема за различен поглед над интериора
Това беше много подло и жестоко от твоя страна. Поне да беше предупредила. Mr. Green

Аз засега нямам с какво да се включа, че цял ден се занимавам с майстори. Има чертеж, има план, но всеки си прави каквото си е наумил Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 1 091
Богиня, ровя се из нета в момента да намеря твоето бюро от Велинград, но засега без успех. Да се сещаш за името на фирмата-производител случайно?

# 54
# 55
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 146
Колеги, вижте какъв хол показа едно момче в тема за различен поглед над интериора

Ужас! Самата идея за хол-домашна дискотека ми идва в повече. А комбинацията Юпитер, Венера и полилей с лаленца ме  #Sniper  smile3544

# 56
  • на североизток
  • Мнения: 460
Аз пък се учудих, че има жена, която живее в този гипсокартонен ергенски кич.


Мноооого ми хареса първия линк на дафинов лист, като че ли досега не съм харесвала толкова много нито едно жилище показвано тук  Heart Eyes Но като се нанеса, първото нещо, което ще изхвърля са "картините" с Мадона, синия куфар-маса, лампата и мрачния планински пейзаж в спалнята. Всъщност те повечето картини не са по мой вкус. Бих ги заменила с нещо от типа на тези, които Амели беше показала преди, с типичните български къщи, пейзажи, моми в носии и нещо подобно.

# 57
  • Мнения: 11 747
Ивчи, ма тогава няма да има поп- арт!  Simple Smile

Богиня, то момчето си е написало - всеки има право на лош вкус  Simple Smile Явно и сам успява да прецени  Thinking  Холът му е като портфолио - всичко, което може да предложи на клиента. Може с такава цел да си го е направил.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Пина  Joy

# 59
  • на североизток
  • Мнения: 460
Ивчи, ма тогава няма да има поп- арт!  Simple Smile

Ами може да сложа картина с някоя нашенска народна певица или пък с Лили Иванова, например Laughing

Богиня, то момчето си е написало - всеки има право на лош вкус  Simple Smile Явно и сам успява да прецени  Thinking  Холът му е като портфолио - всичко, което може да предложи на клиента. Може с такава цел да си го е направил.

 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт