Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 25 тема

  • 30 744
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 541
Ринка, благодарности и от мен за прекрасно оформената юбилейна 25-та тема! Hug
Танче Hug, клипчето от последната страница на 24-та тема тотално ме разби, прекрасно, нежно, накара ме да си помечтая...., де да беше така, както се пее в песента  "от момента, в който те видях, знаех, че те обичам....", това, за което аз роптая най-много, че на Аху не й стигна толкова време да осмисли, какво е Еджевит за нея.
Искам да благодаря и на всички момичета  newsm51- Ели, Ени, Ванинка, Ваня, Алекс, на Лили - за преводите, на Дани и Ринка- за субтитрите, на Кейт, Илка, Йос, Хипи, Лирио, Ради, Валя и тези, които случайно съм пропуснала Hug Hug Hug за чудесните клипчета, снимки, новини от и извън сериала!
Тъй като аз гледам само преведени епизоди и трейлърчета /което вече съм споменавала/ съм винаги много назад с материала. За еп.17 написах мнението си, че развитието на сериала по повечето сюжетни линии не ми харесва по много причини и за съжаление трейлърчетата не променят за сега мнението ми. Виждам, че моето мнение е като на вълк-единак, с тук-таме малко съвпадение на мнения с други момичета..... В никакъв случай не искам да се явявам в ролята на черна станция, която все е недоволна от пропуските, недомислиците, развитието на сериала, поради което за сега се оттеглям, качвам се на балкона и ще чакам да настъпят по-удовлетворителни за мен времена, на които много силно се надявам....защото още не съм изгубила напълно доверието си в сценаристите Praynig Peace Още не съм стигнала до този етап   comp03 hahaha hahaha hahaha Joy Joy hahaha hahaha

# 16
  • Мнения: 8 717
Лиа, и на мен някои неща в сценария не ми харесват и съм го отбелязвала до сега, но съм далеч от такова крайно решение. А и ти съдиш само от един епизод от втория сезон, който си изгледала, и трейлърите на другите два, а те винаги са много подвеждащи.  Peace  Но всеки си преценява сам за себе си, разбира се.  Grinning Когато ти дойде музата, си добре дошла да скочиш отново от балкона!  Hug


Още една фотка зад кадър - Ибо в режим на изчакване за "бойни подвизи"!  Joy


# 17
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! Hug
Добре заварила в новата тема! Peace

Рина   bouquet  bouquet  bouquet тенкс за което! Peace
 
Joy Joy Joy
Скрит текст:
Едното ми ухо и око са втренчени в брадясалия Демир и съм малко разсеяна! Joy Joy Joy

Снощните ви коментари ме размяха и определено ми оправиха настроението! Peace
Ели  Hug Ени  Hug

Хипи, Чичек,
благодаря за споделените преводи! Hug Hug Peace

Ради, искаш, не искаш, успех в новата игра! Peace

Ванина  Hug Кет  Hug Танче  Hug Лия  Hug Алекс  Hug Иос  Hug

# 18
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ринка, благодаря ти за търпението и усърдието, с което въпреки заетостта си ни спретваш дворче след дворче. При това винаги си актуална, винаги слагаш вълнуващи неща  на портата.


Дано и тази тема изпълним с позитивни очаквания.  Praynig Laughing Peace А ако четирите влъхви ни зарадват и с някои сбъднати мечти ще се радваме само както ние си умеем.  Laughing Wink На нас малко ни трябва за да се усмихнем. Пък че ще си ги ругаем от време на време за да си намалим напрежението, то се знае. Все пак гледаме не розова сапунка, а нещо малко по синьо, примесено с юмруци, ритници, пистолети, червени петна и обрати, вдигащи опасно адреналина Thinking Peace

Алекс, да имаше кой и на мен да спретне такава чаша. Чудесна хрумка е била и доста труд. Евала Peace

# 19
  • Мнения: 8 717
Иле,   Hug

Ванина,  Hug Знам, че може да се поръчва печат върху чаши - ще ти я направят каквато поискаш!  Grinning


# 20
  • Мнения: 8 717
Много сърдито гледа тук Шериф, Били пак е сгафил  Mr. Green


# 21
  • Мнения: 8 717
Още една фотка зад кадър - този път на жената-вамп. Голям крокозъбел е без грим  Mr. Green Горкия Еджи - какво го пиле укълва  #Crazy Mr. Green


# 22
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Алекс, аз знам това, дори със севгилито си имаме такива чаши подарени от първородния син. На моята пише обаче само "на душето". Демек аз съм душето и толкоз. Няма кой да събере всички цветни моменти в живота ми да ги сканира, да ги подреди и т.н. Защото трябва файл да дадеш. Пък то не е лесно. Това ми беше мисълта. Аз гледам живота на другите по ТВ и комп, а моя няма кой да го опише. Пък той не си е лош и може да се побере на една - две чаши. Ако не забравя, като се пенсионирам може да го направя. Laughing Wink Joy

А Били ми се струва, че тепърва ще гази лука. Аз от него чакам беди. Той е егоистичен, избухлив, обича да му демонстрират уважение, много много не мисли и завижда на Еджи. След това се разкайва, ама това обикновено е след дъжд качулка.

Това с "Горкия Еджи - какво го пиле укълва " ме разсмя. Ама тя Пелин колкото и да оголва зъби неможе да го докара като Аслъ. Захапката на Аху с тази яка челюст дето я има може да стиска по-силно, стига да поиска.

# 23
  • Мнения: 8 717
Ванина, съгласна съм и за Били и за Аху!  Peace





# 24
  • Мнения: 8 717
Гюлтен тук изглежда все едно е гола  Joy


# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 8 470
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Ринка Hug направила си ни прекрасна тема.Благодаря ти  smile3525 smile3525 smile3525
Ели Hug,Алекс Hug,Иле Hug,Ванинка  Hug
Лиа Hugзащо трябва да се казваш на балкона и да не си изказваш мнението newsm78.Всяко мнение е важно и позитивното и негативното.То ако са само позитивни мненията тук ще стане като един прекрасен розов балон  Joy Joy Joy Joy JoyАз също виждам  че сценария понякога не върви в добра посока и се ядосвам че Пънар и Хатидже ни правят на балами ама като видя Мурат да се размотава на екран и си забравям ,че съм ядосана  Joy Joy Joy Joy Joy JoyНе трябва да забравяме ,че това е сериал и тия хора имат да запълват 30/40 серии .Ако вземат че разрешат още в началото всички проблеми после какво ще правят .Е могат да направят около двайсетина серии само с любовните моменти на Аху и Еджи ама Пънар абла няма да е съгласна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 8 470
Ванина, съгласна съм и за Били и за Аху!  Peace





Абе тоя пич с тениската зад Мурат да не би да го следи  newsm78 newsm78 newsm78.От срещата в кафето дето Мурат прегърна  Бубето тоя е с него и носи един сак .Познах го по тениската  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyМуратчо да не би да си има личен слуга дето да му носи нещата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Ох сега понеже се прибрах по-раничко успях да хвана Аси.Иначе вечер нямам време от търсене на Маги и от тия випове.Та вече  са почнали сериите 5 години по-късно.Тука Демирчо ми е много жален горкия в началото  smile3518.Все едно някой го е изял и после го е изплюл.Голяма трагедия  е ама скоро ще живне като разбере че малката сладурка си му е родна дъщеричка .

# 29
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ами не мога да ви настигна..... ooooh!
Здравейте.... Hug Hug Hug Много прегръдки и целувки Heart Eyes

Ринка - мерси за новата тема Heart Eyes    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много бързо взеха да ги изписват темите тези момичета Crossing Arms, що не вземеш да ги санкционираш например..... hahaha Joy Joy Joy
Предлагам ти да ги глобиш по един Мурат Joy Joy Joy, и то все какъвто ти го искаш...полуоблечен, гледащ секси, или пък нещо още по-така Peace

Толкова изпуснах, че ако кажа нещо със сигурност ще е смешно, за това ще си мълча Laughing Laughing Laughing....докато не си прочета старата тема - утре Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт