Размисли за тройка

  • 204 898
  • 914
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1
Чела съм из нета такива статистики и интересното е, че огромен процент от жените фантазират как биват изнасилени. Също така как правят секс с циганин.

Това за циганетата чужденките (главно рускините ) си го правят редовно по морето , ама за изнасилването .....какво ви възбужда ?

# 841
  • Мнения: 7 947
По-скоро доминантността на мъжа, неговата първична сила. От друга страна романтиката е по-злободневна, а обикновено мечтите са свързани с по-абстрактни и по-различни неща...
Иначе чак изнасилване не в онзи гаден смисъл, по-скоро го разбирам като подчинение и безкомпромистност, бърз и динамичен акт, чисто сексуално изпълнение... Thinking

# 842
  • Мнения: 1
По-скоро доминантността на мъжа, неговата първична сила. От друга страна романтиката е по-злободневна, а обикновено мечтите са свързани с по-абстрактни и по-различни неща...
Иначе чак изнасилване не в онзи гаден смисъл, по-скоро го разбирам като подчинение и безкомпромистност, бърз и динамичен акт, чисто сексуално изпълнение... Thinking

Четейки другата тема , как и защо жените се влюбвали в задници ( най малко защото такива са си избрали ) , може ли да обърка някоя дама Доминантен мъж със Задник ?

# 843
  • Мнения: 1 262


С риск да не бъда разбран правилно ще отговоря , че истински развратните жени ( които ги правят тези конфигурации и имат интерес към тях ) никога няма да го афишират.

 ooooh!
Не се обиждай, ама имам чувството, че си пубер! Незадоволен, мечтаещ пубер с неосъществени фантазии, който още не прави разлика между реалността и тях.

И пак - между реалност и фантазия има ОГРОМНА разлика. МОже жената да си мечтае, че я изнасилват, но ако наистина я изнасилят, в никакъв случай няма да й е хубаво. На фантазиите хубавото им е, че са неосъществими и са хубави докато останат такива (неосъществени).  Wink

# 844
  • Мнения: 1


С риск да не бъда разбран правилно ще отговоря , че истински развратните жени ( които ги правят тези конфигурации и имат интерес към тях ) никога няма да го афишират.

 ooooh!
Не се обиждай, ама имам чувството, че си пубер! Незадоволен, мечтаещ пубер с неосъществени фантазии, който още не прави разлика между реалността и тях.

И пак - между реалност и фантазия има ОГРОМНА разлика. МОже жената да си мечтае, че я изнасилват, но ако наистина я изнасилят, в никакъв случай няма да й е хубаво. На фантазиите хубавото им е, че са неосъществими и са хубави докато останат такива (неосъществени).  Wink

Егати колко бързо ме разкри.Потресен съм.

# 845
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Чела съм из нета такива статистики и интересното е, че огромен процент от жените фантазират как биват изнасилени. Също така как правят секс с циганин.

Аз пък баш Тук съм го чела от една Форумска Звезда... Залязала  Grinning

# 846
  • Мнения: 7 947
Изпуснала съм значи.
Нямаше ме няколко дена - и темата залязла. А не бивааа  Laughing

# 847
  • Мнения: 1
Изпуснала съм значи.
Нямаше ме няколко дена - и темата залязла. А не бивааа  Laughing

Ами Вили , повдигни я.С примери ....реални.  smile3503

# 848
  • Мнения: 7 947
Е, какво да дам като пример, при положение, че тъмбл пълен с такива, а и аз нямам опит все пак  Laughing
Но върнах назад и се замислих защо Хепи казва, че е хубаво фантазиите да си останат неосъществени...

# 849
  • Мнения: 1
Е, какво да дам като пример, при положение, че тъмбл пълен с такива, а и аз нямам опит все пак  Laughing
Но върнах назад и се замислих защо Хепи казва, че е хубаво фантазиите да си останат неосъществени...

Ами например може да са доста болезнени.

# 850
  • Мнения: 7 947
И все пак се замислям - когато човек метае, значи той иска нещо силно. Понякога мечтанието действително може да е преекспонирано, но все пак в основата е реалното желание.
Чак изнасилена надали ще е хубаво, но ако мечтаеш това - за мен говори, че ти харесва по-силен и брутален секс, лишен от романтика. Само пример давам...

# 851
  • Мнения: 1
Това са само някой от описаните женски сексуални фантазии в книгата "Тайната градина".Колко от тях биха ти допаднали в реалността? Подозирам , че нито едно.

Пред публика
Изнасилване или принуда
Болка и мазохизъм
Господство и унижение
Сексуален тормоз
Кръвосмешение
Фетиши
Проституция

# 852
  • Мнения: 7 947
А, харесах си една  Joy
Иначе това не са моите фантазии - но това са на други жени - които за да ги фантазират - значи вке пак в някаква степен искат да усетят тръпките им... Wink

# 853
  • София
  • Мнения: 3 390
На мен даже 3 ми харесаха  Whistling

# 854
  • Мнения: 135
Мина им времето на тройките.  Thinking

http://www.vsekiden.com/143928

Май е време за нещо по сериозно!!!!  tooth

Скрит текст:

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт