Размисли за тройка

  • 205 105
  • 914
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1
Мноо сте любопитни.....

# 826
  • Другата България
  • Мнения: 37 753
 Flutter Ми ти като повдигна въпроса поне се доиз...и hahaha

# 827
  • Мнения: 1
Flutter Ми ти като повдигна въпроса поне се доиз...и hahaha

Какво точно те вьлнува?

# 828
  • Другата България
  • Мнения: 37 753
Нищо бре, шегувам се. Най-малко ме вълнува сексуалния ти живот. Wink

# 829
  • Мнения: 1
Цитат
Случвало ми се е един единствен път , аз с една на едното легло , един приятел с друга на другото ...в една стая ...не сме ги сменяли макар че исках ...брои ли се за четворка ?

Тук има елементи и на суинг /нищо, че е без смяна на партньорите, искало ти се е Wink/, и на воайорство /нЕма как да не си хвърлял по едно око на съседното легло, а и не си бил с антифони Wink/, и на групов секс /4 човека в една стая си е група отвсякъде/ hahaha

Да питам и аз като Вили- това умишлено ли го направихте или просто се случи? Щото колкото и да съм на зор аз поне не бих си го причинила.

Така се получи след една дискотека ....до последно не знаех какво става ( или ще става ) ...колкото и невероятно да звучи.
Вили за това че мъж ти щял да те набие при такова предложение ....едва ли.Най много в калабълъка да не те огрее.
И след толкова спам в темата , аз все пак не разбрах авторката каква я свърши? Направи ли я или не я направи ?

# 830
  • Мнения: 1 262
Ако Вили не я огрее, не знам кой ще го огрее.  Joy

# 831
  • Мнения: 7 947
 Joy Аз съм достатъчно голяма, за да се грижа за себе схи и да не оставам неогрята, моля ви  Laughing

Но ако трябва да правя тройки и четворки и десетки - то със сигурност не бих включила мъжа си.

# 832
  • Мнения: 1
Joy Аз съм достатъчно голяма, за да се грижа за себе схи и да не оставам неогрята, моля ви  Laughing

Но ако трябва да правя тройки и четворки и десетки - то със сигурност не бих включила мъжа си.


 rotfImbo  Защо ? Или моето си е мое , чуждото е общо ?

# 833
  • Мнения: 7 947
Ами...Да  Grinning
Съвсем откровена съм.

# 834
  • Мнения: 1
Ами...Да  Grinning
Съвсем откровена съм.

С риск да не бъда разбран правилно ще отговоря , че истински развратните жени ( които ги правят тези конфигурации и имат интерес към тях ) никога няма да го афишират.
Тройка е една от сексуалните фантазии и на мъже и на жени.Но много често си остава само като такава , както е видно от доста от мненията.

# 835
  • Мнения: 7 947
Ами аз нищо не офиширам, просто споделям вижданията си.
Определено ако трябва да правя нещо подобно - суинг не е за мен. Първо няма да приема факта мъжа ми да пипа друга, второ самата аз няма да мога да направя нищо предпогледа му.
За фантазиите - да, мисля е така.

# 836
  • Мнения: 1
Ами аз нищо не офиширам, просто споделям вижданията си.
Определено ако трябва да правя нещо подобно - суинг не е за мен. Първо няма да приема факта мъжа ми да пипа друга, второ самата аз няма да мога да направя нищо предпогледа му.
За фантазиите - да, мисля е така.

Да разбирам , че ако не е пред погледа му и ако пред погледа ти попадне достатъчно интригуващ екземпляр , би ....

# 837
  • Мнения: 7 947
Не, това са фантазиите, които често остават само такива  Laughing

# 838
  • Мнения: 1
Не, това са фантазиите, които често остават само такива  Laughing

Като си говорим за фантазии , има една книга Secret garden , в която са описани най често срещаните женски фантазии.Учудващото е че тройката не фигурира там.

# 839
  • Мнения: 7 947
Чела съм из нета такива статистики и интересното е, че огромен процент от жените фантазират как биват изнасилени. Също така как правят секс с циганин.

Общи условия

Активация на акаунт