Май, май... ще станем майчета през МАЙ

  • 24 545
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Честита нова темичка! Запис от мен и  Hug

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 12
И аз да се отчета в новата тема, благодаря за която   bouquet
Дано само добри новини да споделяме тук ! Прекрасни сте всички !  Hug

Аз нямам големи оплаквания от бременността, но сега ме мъчи мъдрец  ooooh! ужасно е ! И това трае около седмица обикновено, дано сега мине по-скоро, че ще ме побърка. Значи 100% се затвърждава максимата, че идеално щастие няма ! Надявам се, че ще издържа без хапче, но ако много боли какво да пия или нищо не трябва да пия  newsm78  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3
Не видях списък със задължителни и препоръчителни изследвания по време на бременността. Добре е да се добави  Peace Ако съм го пропуснала се извинявам. Simple Smile

Нещо от този род примерно: http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content& … -14&Itemid=63

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=articles;id=24

Би било полезно. Hug

Добавих ги  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 240
dennitsa благодаря за темата!

Момичета Деница ви е написала да и пращате инфото за термина на лична!

zam и на мен ми се вие свят редовно. Чудя се дали не е заради ниското ми кръвно.

От една седмица на сам дори ме болят зъбите. Една приятелка беше така, но при нея болките бяха жестоки и се принуди да направи аборт, защото не можеха да и помогнат с нищо а и не се знаеше дали няма да продължи през цялата бременност. Дано при мен отмине, а и добре, че болките са търпими.

Смазана съм почти не съм спала заради малката - много и беше запушен носа и не можеше да диша а и не дава да и го изчистя. На края повърна два пъти заради сополките които и се стичаха в гърлото и в 4 часа тотално се разсъних. Сега все едно нищо и няма. Дори сополи няма.

След снощи сега съм по добре, малко ме наболява но друго няма. Дано да нямам повече такива притеснения.

# 19
  • Мнения: 100
Здравейте момичета и аз да се включа в новата тема.Деница,изпратих ти на лични за да ме добавиш.Хубав ден на всички!:)

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Деница,изпратих ти на лични за да ме добавиш.

+1  Simple Smile


Мерси   bouquet

# 21
  • Мнения: 3
Момичета, някой ще ми обясни ли защо са нужни две теми newsm78 Може да ви се стори глупав въпрос, но наистина не съм на ясно. Благодаря предварително.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета, някой ще ми обясни ли защо са нужни две теми newsm78 Може да ви се стори глупав въпрос, но наистина не съм на ясно. Благодаря предварително.

Защото: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427713.0

Деница, старата тема май не е заключена, виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422147.0

# 23
  • Мнения: 11
Записвам се само колкото да не изпусна новата темичка, а после ще се връщам да ви чета, че днес е голяма лудница. Аз все пак днес рано-рано сутринта си запазих час за ФМ във Фемина (не можах да спя от зор дали ще успея да си запазя). От това, което четох снощи май предпочитам при Марков, но не можах да се свържа с тях, та ще пробвам по-късно пак.   bouquet

# 24
  • Мнения: 3
Благодаря ти Мон, това не го знаех.

# 25
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
wafi И аз си го помислих тази сутрин и ето ти го потвърди. По принцип с нормално кръвно, но понякога ми пада леко. Чак ушите ми бучат понякога, чувствам лицето си подуто и измъчено някак си.
Доколкото зная темите се заключват сле 50-та страница и затова трябва да се открие следваща тема.
 Hug
Това за болежките със зъбите не изобщо приятно, дано да ти мине wafi   .
Но  не прави предварително асоциации с твоята близка, защтото сме бременни и допълнително се обременяваме Grinning

# 26
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен, браво на dennitsa  за новата темичка.
Сега се връщам от доки...едното бебе се е резорбирало напълно  Sad , но пък другото си е ок и няма опасност за него. Много съм разочарована, че няма да съм горда мама на близнаци  Cry , но пък имам и за какво да се радвам. Винаги съм искала 3 деца, явно няма да стане с 2 бременности по мързеливия начин...

# 27
  • Мнения: 173
зузи, много съжалявам!Наистина! Но все пак другото бебче е добре и това е най-важното   bouquet

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте и аз наскоро научих че ще ставам отново майка терминът ми е на 22,05,2013

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте и аз наскоро научих че ще ставам отново майка терминът ми е на 22,05,2013

Моят термин също се очертава на 22.05.2013г. Ти в коя седмица си?

Общи условия

Активация на акаунт