Май, май... ще станем майчета през МАЙ

  • 24 546
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 407
И на мен ми харесва заглавието на новата темичка Simple Smile)) Hug  bouquet Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 721
  • Мнения: 2



А и друго да ви кажа - може да ви е смешно, ама сутринта кихнах и много ме сряза корема  Laughing Направо ми потече една сълзичка от болка  Laughing



i az kato s1m na edna strana i ponqkoga i po gr1b ili prava kato kihna taka me srqzvat qi4nicite ili tam kakvoto e otlqvoi dqsno i tova mn me pritesnqva...6te kaja na lekarkata samo da otida Sad


Малеее, и аз днес кихнах и много ме сви корема ниско долу Confused , но беше за кратко  и спря...

# 722
  • Мнения: 407
 е да и мен за малко ама болката си е притеснителна.... и за около 10 секунди преминава ...

# 723
  • Мнения: 4
Ще се пробвам да сътворя нова тема, стискайте палци да стане  Mr. Green

# 724
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
[quote author=Arhinora link=topic=679437.msg23141413#msg23141413 date=
Отно Twisted Evilсно самолета, ако нямате противопоказания, няма проблеми. До тук съм хвръкнала 4 пъти, откакто съм бременна - е значително близки дестинации 2-3 часа само, но не съм усетила проблеми от това.  Peace
[/quote]

И аз така. И до не толкова близки. Бебето е заченато американче Simple Smile Като се прибирахме нямах никакви проблеми, но преди три седмици летях до Испания за три дни и имах неблагоразумието да взема ръчен багаж - уж да не се загуби. Сменях полети, нямаше кой да помага с качване на багажа в багажното и изобщо при пътуване трудно може да се пазиш. Резултатът беше леко прокървяване и после навидеозона се видя леко отлепване.  През цялотопътуване усещах контракции.. Така че внимателно с тежестите. След по-малко от месец пак трябва да съм на път и ме е страх, ама страх.....

# 725
  • Мнения: 37
Момичета забравих да ви попитам ,дали ви се случва вечер да ви пресъхва устата,от седмица може би почти всяка вечер ми пресъхва устата Rolling Eyesдали е от бременноста незнам,ако някоя от вас има този проблем нека сподели че се притеснявам  bouquet

# 726
  • Мнения: 4
  Мили момичета, простете за лаишки направената тема- за пръв път ми е  Blush Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681600.new#new  
  Обещавам да задобрея, да я пооправя, да вмъкна нови полезни възки и най-важното- всички мами, които не се намират на първа страница- пишете на л.с. и ще ви запиша  Hug Лека от мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт