Май, май... ще станем майчета през МАЙ

  • 24 558
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 951

Аня, на мен също до неделя включително не ми се гадеше ама грам. И вчера бааам, честито  Laughing
Моята гинеколожка ми каза, че няма проблем да летя, хубаво е да си взема 1-2 но-шпа, за да се успокои матката и да няма контракции.
Иначе за болката в корема - преди също ми се е случвало като кихна да ме прерязва, даже ме е прерязвало без причина, по едно време бях започнала да се притеснявам да не е някаква херния.

# 706
  • в пералнята
  • Мнения: 1 010
Ееее, че вие сте екстра Laughing Поне спите, че и сънувате.Аз пикая като за световно по цели нощи.Никога не съм била пикла и затова това е нещото, което най-много ме притеснява.

cherry_dream, според мен няма противопоказание да пътуваш със самолет.Но питай лекаря си за твое спокойствие.На мен също ми предстои пътуване със самолет другата седмица и нямам притеснения.Не ми се гади от нищо на мен, железна съм Laughing

Ооо, и аз пишкам като лейка направо, то няма спокойствие. И преди пишках по много, ама сега ставам по 5 пъти на нощ. И съм жаднаааа, като някой пияница.


Относно самолета, ако нямате противопоказания, няма проблеми. До тук съм хвръкнала 4 пъти, откакто съм бременна - е значително близки дестинации 2-3 часа само, но не съм усетила проблеми от това.  Peace

# 707
  • Мнения: 0
Ох, току що си видях кръвните резултати и се вижда, че имам хемоглобин 119 при долна граница 120!!!  Sad Аз се старая да ям много плодове и не знам как така имам недостиг на желязо. Утре ще показвам резултатите на докторката от ЖК...Дано ми предложи адекватно решение на проблема, че нещо много се притесних. Само съм чела колко е важно това желязо и си се радвах как си хапвам добре разни плодчета, ама то пък се съдържа и в някои зелени храни, които не обичам... Sad

Месо яжте, месо. Там е истината. В него има всичко. Не разчитайте само на спанак, коприва и разни плодчета Wink  Peace.

# 708
  • Мнения: 3 951

Близо е, до Амстердам. Хехе, бебешоната ще обикаля още преди да се роди  Laughing
Ох за пишкането - това ми е другата голяма драма, аз преди пишках по 1-2 пъти на ден, а сега съм редовна поне веднъж на час, ужасен ужас ми е  Laughing

# 709
  • Мнения: 2
Neveroqtka, спокойно, моят е 117  Mr. Green И аз се шашанах леко днес сутринта. Обаче лекарката ми каза, че е добър. За бременни е нормално да е по-нисък, при бременност за норма се приемало до към 110g/l  /иначе при жени е до 120/, но и до 100 не било фатално /аз първия път влязох да раждам с хемоглобин към 107/.
Въпросът е с храна, витамини и т.н. да не пада прекалено бързо .. и да не е под 100.

Упокоих се!!! Благодаря ти, дано е така!  Rolling Eyes Иначе Hokey Pokey  е права за месото. Също знам за яйца, морска риба и портокали и мандарини, за които още е раничко. Simple Smile Месо наистина напоследък не съм яла, може би защото не ми се яде толкова... newsm78

# 710
  • Мнения: 385
Момичета, не съм писала отдавна, но си ви следя редовно. Вече и аз мога да се похваля със сърчице и мъничко човече, отговарящо си напълно на седмиците и на термина  newsm44
Гледам, че бързо бързо напредваме към започване на нова тема, та се включвам с предложение за заглавие, а то е: "Малки МАЙски слънчица, радват мама с тупкащи сърца" например Wink
Целувки на всички и специални поздрави на новите момичета, много е хубаво, че все повече се увеличаваме!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet
Супер е името, на мен много ми харесва Peace
Между другото, как ще процедираме с новите теми - всяка ще пуска под реда на термина ли? Или някой поема "задачата"?

# 711
  • Мнения: 4
Между другото, как ще процедираме с новите теми - всяка ще пуска под реда на термина ли? Или някой поема "задачата"?
Бих се заела с удоволствие, но не съм сигурна, че ще се справя  newsm78 Има ли някъде наръчник по пускане на теми  Blush

# 712
  • Мнения: 3
Между другото, как ще процедираме с новите теми - всяка ще пуска под реда на термина ли? Или някой поема "задачата"?
Бих се заела с удоволствие, но не съм сигурна, че ще се справя  newsm78 Има ли някъде наръчник по пускане на теми  Blush
Не знам за наръчник, но ето как го направих за тази тема:
1. Отиваш на първа страница.
2. Даваш "Цитат" на постинга.
3. Копираш всичко: Ctrl+A след това Ctrl+C
4. Отиваш на
BG-Mamma :: Бременност и раждане >> Бъдещи майки >> С термин май-август  и пускаш нова тема
5. В новото съощение paste-ваш съдържанието с Ctrl+V
6. Махаш таговете за цитат от началото и края на съобщението
7. Пишеш новото заглавие
8. Публикуваш и готово  Hug

# 713
  • Мнения: 385
Аз имам опит, така че ако няма да се редуваме, също мога да се заема или да помогна Peace

# 714
  • Мнения: 1
Момичета, не съм писала отдавна, но си ви следя редовно. Вече и аз мога да се похваля със сърчице и мъничко човече, отговарящо си напълно на седмиците и на термина  newsm44
Гледам, че бързо бързо напредваме към започване на нова тема, та се включвам с предложение за заглавие, а то е: "Малки МАЙски слънчица, радват мама с тупкащи сърца" например Wink
Целувки на всички и специални поздрави на новите момичета, много е хубаво, че все повече се увеличаваме!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet

и на мен ми хареса предложението..  Peace

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Meн теми ме мързи да пускам  Blush Ако няма обаче кой и трябва, бих го направила. Peace Иначе предостъпвам това, на който има желание и ентусиазъм. Laughing
Честно казано, на мен тези лигави заглавия на отчетните теми /предложеното тук е мило, да не ме разберете погрешно и да няма обидени  Wink/ хич не ми допадат. Не визирам конкретно нашата тема, а всички подобни. Някак прекалено захаросано ми е. Нямам време да обяснявам подробно, а и не е важно. Ако някой не ме е разбрал правилно, моля да не се засяга Simple Smile

Накратко: както искате кръщавайте темите  Mr. Green Grinning

Иначе: приятена вечер и по-малко неразположения ви желая  Hug

# 716
  • Мнения: 9
здравеите МАИски сльнчица javascript:void(0);
супер заглавие,на мен ми харесва....javascript:void(0);
от два дена се чудя и се притеснявам и то много....абе какво стана с гаденето и поврьштането...
сега ли е времето да спре ....не е ли много рано да спре точно сега...дали пьк не е сигнал за нешто друго...в чуденка сам javascript:void(0);
и аз сам така с кихането ,на всяко кихане и кашляне и дори и смях,ме присвива ваднага корема.
мисля утре да започвам с мазането на корема против стрии.моят вече си си личи.не ми се чака до последния момент.
на всички новодошли javascript:void(0);

# 717
  • Мнения: 1
Момичета,много съм притеснена,защото при мен резултатите от урина показват наличие на единица ацетон?! Това как да го разбирам,някоя от вас сблъсквала ли се е този проблем?Направо не знам какво да направя,изпадам в паника,още повече,че съм в болница,сама и депресията е тотална :cry

# 718
  • Мнения: 37
Ох не съм единствена,ей лика прелика сме си тука Laughingот два дни не ми се гади толкова много, не ми се спи и не ме болят гърдите толкова много Rolling Eyesи аз се чудя какво става дано не е нещо лошо Praynigутре ще разбера кога ще ме прегледат за първи път.Вече се побърквам от неведение Confusedпреди два дни ме болеше корема от пъпа до долу като прорязване ,но не много силно,а снощи не можех да мръдна около 15 минути ,като ми идва ме боли кръста и корема,снощи ме сряза по същия начин ooooh!много се стреснах но после мина все е едно не е било.Спокойна нощ мами  bouquet

# 719
  • Мнения: 407



А и друго да ви кажа - може да ви е смешно, ама сутринта кихнах и много ме сряза корема  Laughing Направо ми потече една сълзичка от болка  Laughing



i az kato s1m na edna strana i ponqkoga i po gr1b ili prava kato kihna taka me srqzvat qi4nicite ili tam kakvoto e otlqvoi dqsno i tova mn me pritesnqva...6te kaja na lekarkata samo da otida Sad

Общи условия

Активация на акаунт