Доц. д-р Милко Сираков - мнения и препоръки

  • 23 872
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Моля хората да се пазят от този алчен доктор, който за 5 мин. ми взе 50 лв., без дори да ме прегледа и започна да ми говори да правим инсеминация. Парите си прибра демонстративно в джоба доволен от 5 минутния ни разговор. Според Вас това професионален подход ли е??? Направо се подиграват такива лекари с хората, възползват се от проблемите и притесненията им.
Аз реших да отида при него тъй като имаше уж добри отзиви за него. Бях силно притеснена, тъй като имам проблем със забременяването и исках да ми погледне изследванията, които бях правила и да си каже мнението.
 Здравей, бегония,
извинявам се, че късно се включвам в тази дискусия,
още не съм много наясно с правилата за публикуване тук, исках да намеря мнения за този доктор. Съжалявам за това, което ти се е случило. Казваш, че не е прегледал изцяло изследванията-значи все пак нещо е погледнал така ли? Може би оттам да е преценил, че ще за инсеминация, не знам...А относно алчността-за съжаление вече всички лекари са така. Например д-р Явор Владимиров взима 80лв за пъвичен преглед-40 лв прелед и 40 лв за ултразвук. А вторичният преглед е 40 лв-ултразвук за 5 мин. При положение, че повечето лекари взимат 40-50 лв за първичен преглед. А едва ли е единственият специалист в цяла БГ. Така, че има и по-зле.

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 09:35 от lady_grace

# 16
  • София
  • Мнения: 427
Изключително шашната съм от негативните преживявания, които сте имали при Сираков. Моите впечатления са коренно различни. Преди четири години имах изключително сериозни срастване. В продължение на половин година минах през какви ли не гинеколози и никой така и не разбра какво ми е, но ме изследваха за всички възможни венерически болести и ме натъпкаха със съмати хормони, без да има каквато и да било нужда от това. Накрая нямах идея какво да правя вече и помолих най-добрата си приятелка да ми даде координатите на Сираков, при когото ходеше от години и беше безкрайно доволна. Без да го познавам, а и защото вече бях дала такива баснословни суми по доктори, реших да отида на преглед по здравна каса. Обадих му се, обясних му, че искам да ме прегледа по здравна каса и ми каза кога да отида. По-мило отношение от лекар не бях виждала. Отне му около 5 мин., за да разбере какво ми е. Веднага ме изпрати на изследвания за потвърждение. Като се върнах с изследванията седнахме и обсъдихме вариантите и ми назначи дата за лапароскопия. Когато го попитах за избор на екип, той каза, че това било напълно излишно, но да съм спокойна, че той поема отговорността и ще извърши операцията. Постъпих в болницата в петък. Д-ра беше болен, но се обади поне 5 пъти, за да се увери, че всичко е наред и да се информира за състоянието ми. После ми се обади лично и ме попита дали имам нещо против да ме оперира във вторник, за да е сигурно, че ще се е оправил. Понеже съм от София, просто се водех в болницата, но ме пуснаха в "отпуск". В понеделник ми направиха всички изследвания. Следобяда д-р Сираков дойде да ме види и да поговорим за операцията. Т. к. имах притеснения за анестезията, лично ме заведе при завеждащия анестезиологията, който на следващата сутрин лично се зае с моята операция и така нататък. Имах невероятен екип, за който ЕДНА СТОТИНКА НЕ СЪМ ПЛАТИЛА. След операцията Сираков дойде, обясни ми най-подробно (около час) как е минала и какво се е случило, т.к. беше продулжила с 2часа повече от предвиденото и се е наложило накрая да я прекъснат поради аритмия. Имах два постоперативни прегледа, на които също беше изключително внимателен, подробно ми обяснявае всичко. След една година се бяхме разбрали да направим нова операция, ако нещата не се бяха оправили от самосебе си, т.к. при първата имаше все още неоправени неща, но се беше наложило да я прекъснат. На мен обаче ми се наложи да замина за ужбина и така и не го направих. БЛАГОДАРЕНИЕ НА СИРАКОВ И УСИЛИЯТА НА ЦЕЛИЯ ЕКИП сега съм горда майка, а ми бяха казали, че най-вероятно няма да имам деца.

# 17
  • Мнения: 22
И аз се учудих от негативните коментари и ме провокираха да напиша това мнение.
Днес водих 4 годишната си дъщеря при д-р Сираков. Това е втори път и съм много доволна.
Много внимателен и жизнерадостен човек!
Първият път бяхме с направление. Днес си платих и таксата беше 30лв (не 50лв както прочетох някъде).

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз също оставам учудена от негативните коментари и мнения, но хора и очаквания разни. Преди 3 дни посетихме с дъщеря ми проф. Сираков и останах много доволна от отношение, внимание, съвети, изобщо за мен е ГОЛЯМ ЧОВЕК!

# 19
  • Мнения: 2
здравейте, мамита!
 на 17 съм и от някакви превръзки явно ми се е получило някакво възпаление върху страмните устни. След като прерових целия интернет да намеря някой добър гинеколог, който да ме прегледа и в уикенда, попаднах на този човек.
Първо му звъннах, но той ми затвори и веднага ми върна СМС, че не е в България и ако е спешно, да звънна 2ри път. Писах му, че ми трябва спешен преглед, защото във вторник заминавам. Човекът веднага ми върна отговор да отида при него между 10 и 12ч в "Майчин дом".
Интересувам се, тъй като е понеделник, много ли навалица ще има? Колко време по-рано да отида?
Ще споделя после мнението си за него.
 #Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 427
 По принцип е много навалица, но обръща внимание на всички. Аз също ходих в понеделник на контролен преглед в Майчин дом. Отидох в 10 и пред мен имаше 3 момичета. Професорът, обаче се забави, понеже освен прегледите има и операции сутрин, но пак казвам, обърна внимание на всички.

# 21
  • Мнения: 3
zdra iskam da popitam d-r Sirakov- endokrinologa koito e ot mai4in dom pravi li endokrinni isledvaniq

# 22
  • Мнения: 3 886
Доц. Сираков е изключителен човек и лекар! Негова пациентка съм от много години и ми е помагал в различни ситуации - киста, липса на цикъл, проблеми със забременяване (като включително той ми е правил изследването за запушени тръби) и т.н. До голяма степен благодарение на него сега имам дете! Да не говорим, че е най-добрият детско-юношески гинеколог в България! По отношение на таксите, които взима всеки човек сам преценява дали може да си го позволи или не. Винаги може да ви прегледа в Майчин дом с направление, проблемът е че много се чака.

# 23
  • Мнения: 3 886
Доц. Сираков е изключителен човек и лекар! Негова пациентка съм от много години и ми е помагал в различни ситуации - киста, липса на цикъл, проблеми със забременяване (като включително той ми е правил изследването за запушени тръби) и т.н. До голяма степен благодарение на него сега имам дете! Да не говорим, че е най-добрият детско-юношески гинеколог в България! По отношение на таксите, които взима всеки човек сам преценява дали може да си го позволи или не. Винаги може да ви прегледа в Майчин дом с направление, проблемът е че много се чака.



 Аз също   от дет е съм при него и благодарение на  него  имам деца.Изключителен е

# 24
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Изобщо не мога да споделя прекрасните отзиви за този лекар. Водих дъщеря ми миналата година. Беше невнимателен и безцеремонен. Прегледът й се състоеше в процедура, за която трябваше да поиска предварително моето съгласие и това на детето. Не го направи, нито пък ни подготви по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт