Огледален свят по VOYO ~ тема 12 ~

  • 56 048
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Илда  bouquet  bouquet  bouquetСупер музика и моменти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 46
# 47
  • Мнения: 11 820
Илда,Клоди   bouquet   bouquet 

# 48
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди,  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
# 50
# 51
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
 smile3508 Да се възползвам,докато няма серии и да се изкажа за миналите,че все не ми остава време,но мислите в мен си стоят и трябва да излязат на бял свят.
Колкото за Ханде,всичко е комедия,толкова това е драма за Корай.Въпреки че имам  чувството,че тя разбра за чувствата на Корай,но е безсилна пред своите,с които не е баш на ясно  newsm78  какви са.
Фериха,както отиде при Емир Heart Eyes  ,така си и тръгна,но не чак толкова изненадващо,защото то това го прави всеки път и го съкруши както никога досега.Тя видя колко много я обича  Heart Eyes и че е готов на всичко.Защо не му каза?!И този път премълча и направи,онова в което е добра да бяга.   animal037 Въпреки че ще се върне тя го остави в момент,в който беше истински щастлив   newsm53и в който не го интересуваше нищо друго,а само това  тя да е с него завинаги,но тя отново чакаше той да каже нещо за нейното мълчание. smile3505
Имам чувството,че още докато му казваше,че е искала да играят в снега,Емир замисляше нещо,но след като говори с баща си вече беше готов и решен,че това е единственото,което трябва да направи.
Надявам се,че не съм ядосала някои,затова нападана срещу поведението на Фери,но това не означава,че не се възхищавам на тяхната любов и не  я харесвам като актриса,но засега не мога да приема това,че Емир прави толкова много неща,а тя стой пасивна и единственото,което прави е да се само съжалява за лъжите си.
Мисля си,че в този филм всички бащи са станали такива по погрешка.Държат се ужасно с децата си,Юнал последно време се по промени дари иска да заличи сълзите на Айсун и едва ли е само да успокои съвестта си,но този път бащата на Лара се прояви,как може да защитава някаква прислужница и да е толкова загрижен,а да не се съобрази с детето си.
Айде стига за днес,че чаршафа не може да се хване на простора
 hang

# 52
  • Мнения: 21 201
Ганушка, Емир докато не разбра за лъжите й, беше мъж мечта без видими кусури и на този етап те разбирам защо си останала с впечатление, че  Фери е пасивна, защото и ние я усещахме по този начин. Тя просто не можеше да се отпусне защото лъжите й много и тежаха, като воденичен камък. Не и е било лесно предполагам, да гледа Емир в очите,  да го лъже и то с ясното съзнание, че, ще го загуби когато някой ден той разбере. За нея всяка среща с него беше като последна преди разкриване на лъжите й и живееше за мига.
Мими, ЧРД на мъжа ти и много да те слушка.
Благодаря Ви за ФЕмирските красоти.

# 53
  • Мнения: 0
Ганушка HugЧаршафа е супер Hug Hug

# 54
  • Мнения: 0
Лека девачки Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 11 820
Клоди лека и вампирска  Hug

# 56
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Фериха толкова се оплете в лъжите си и вече съзнаваше, че в момента, в който каже истината на Емир ще го загуби, а имаше толкова много възможности да му каже и той да я приеме такава, каквато е, но всичко това е решение на сценаристите и те са решили да стане така. ooooh!
Стана ми много мъчно за Емир, когато след предложението ,Фериха си тръгна, както винаги без да каже нищо, а той очакваше с такова нетърпение отговора и , убеден в любовта и.
Сега след като гледам епизодите с дублаж мога да кажа, че разбирам защо Фериха протака това разкриване на истината, според мен тя искаше да се наслаждава на всеки миг с Емир, да изживее любовта си, защото, както е написала Надето, на нея вече и беше ясно, че ще загуби Емир и наистина тя живееше за мига...
Хандето, и според мен е наясно с чувствата на Корай, но така и харесва той да е винаги около нея и когато е затруднено положение да припка и да плаче на рамото му без да я интересува, че постоянно го наранява. Голяма егоистка е... Mr. Green

Лека нощ, мили момичета! Hug Hug Hug 

# 57
  • Мнения: 57
Вие тук ли се прехвърлихте вече...аз докато се усетя и изполягахте  Joy. Много рано тази вечер.  Hug

# 58
  • Мнения: 11 820
Илда лека  Hug Наде много са бързи  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug



Общи условия

Активация на акаунт