Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 септ. 2012, 09:44 ч.

Кой родилен дом е за предпочитане? Тема 2

• 183 807
  • 457
  •   1
Отговори

Анкета

Коя болница е за предпочитане ?

Опции:

# 450
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами!
Имам нужда от съдействие, някоя от вас ако е раждала или има позната, която да е раждала в Свети Лазар, нека да изкаже мнение.
За сега съм се насочила към тази болница, но имам време да взема крайното решение.
Благодаря предварително!

# 451
Имам нужда от съдействие, някоя от вас ако е раждала или има позната, която да е раждала в Свети Лазар, нека да изкаже мнение.
За сега съм се насочила към тази болница, но имам време да взема крайното решение.
Благодаря предварително!

Аз си следя там бременността и ще раждам там. Можеш да се запишеш за ден на отворени врати, ще ти бъде полезно.
Ти къде проследяваш твоята бременност?

# 452
Благодаря предварително!

Аз си следя там бременността и ще раждам там. Можеш да се запишеш за ден на отворени врати, ще ти бъде полезно.

Моят гинеколог е във ВМА,но има сключен договор със Свети Лазар, така че живот и здраве ще присъства на раждането заедно с екипа с който работи в Свеи Лазар.
Иначе за БХС и ФМ ходя при доктор Чавеева в “Майчин дом”

# 453
Д-р Чавеева не преглежда ли само в Щерев?

# 454
Да, извинявам се-в “Щерев”

# 455
Благодаря предварително!

Моят гинеколог е във ВМА,но има сключен договор със Свети Лазар, така че живот и здраве ще присъства на раждането заедно с екипа с който работи в Свеи Лазар.
Иначе за БХС и ФМ ходя при доктор Чавеева в “Майчин дом”

Кой е този доктор?

# 456
Гиздов е гинеколога, до колкото разбрах работи с д-р Димитров в Свети Лазар

# 457
Гиздов е гинеколога, до колкото разбрах работи с д-р Димитров в Свети Лазар

Нещо съм я пропуснала тази информация. Даже не съм и разбрала, че работят заедно. Но нещо не го виждам в екипа.
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/page/ekip

Общи условия

Активация на акаунт