90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 276
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добър ден и от мен!  Peace

На болните пожелавам да оздравеят бързо, на изпитваните -успех, а на всички диетуващи - много минуси!

З: 2 сливи и малко суров шам фастък
О: тиква
В: грозде

Не мърда кантара, но няма значение, защото виждам напредък.

Успешна седмица на всички!!!   bouquet

# 751
  • Мнения: 1
Бях писала по напред в темата че ще се претегля час след 16 ден но на издържах и се качих на кантара  Embarassed. Той ме изненада приятно - за 7 дни 2,5 кг надолу, а и се чувствам поприбрана. Стимулирана и решена съм да продължавам с вас.  bouquet
Днес ми беше въглехидратен  ден :
З: нямаше понеже станах късно!
О: салата с черен хляб
В: Салата от домати чушка и маруля с черен хляб + 1 пуричка баклавичка с локумче Embarassed
3 литра вода!
Утре плодчета Laughing



Здравей Илиана,

Чета какво си вечеряла и се чудя аз ли не съм разбрала, или на вечеря в този ден може да се яде само паста или сладолед с черен шоколад?! Thinking Т.е не би трябвало да има салата или хляб ...


Ми не знам, аз ли ти ли?  newsm78 Аз следя за въглехидрати. Хляба е въглехидрат. Само провери дали преди 12 можеш да ядеш фъстъчките, за които си писала, че ми се струва че преди 12 не е добре.

# 752
  • Мнения: 2 867
Здравейте  Simple Smile Не съм се отчитала няколко дни, бях безкомпютърна.. След плодов ден в събота вчера цял ден ми беше ужасно зле, цял ден кръвно 60/80 и не мога да се оправя, глава ме боля, ужас просто. Вечерта чак след като изядох половин шоколад се пооправих, та можах и да заспя. Взех да се чудя изобщо да продължавам ли, аз както съм си с ниско кръвно хептен се озорих...

Иначе да се отчета - 25 дни диета - свалени 5 кг. По принцип съм 175 см. и бих искала да стигна до към 69 кг., но изобщо толкова съм разколебана, че не знам какво да правя.... В момента съм 75. Да направя ли почивка и да започна наново?

# 753
  • Мнения: 1 744
Здравейте и от мен, тъй като със съпруга ми започнахме да бебеправим и пия редовно фолиева киселина. Не знам дали от нея или на психическа основа, но ми се яде като за световно. Цяла събота и неделя ядох като невиждала, макар и режимно. Мъжа ми настоява да прекратя диетата. Какво е вашето мнение?

# 754
  • Мнения: 0
Chuby честото апетита се засилва преди МЦ. Възможно е тялото да следва психическата  ти нагласа и да започва да трупа запаси,за да има в резерв при една евентуална бременност
Моя съвет е да спреш с режима,ако си го започнала, но да следваш принципите на разделното хранене докато бебеправите,по време на бременността и кърменето.
Много често,когато си на режим/диета това води до промяна в МЦ,а от там и датата на овулацията
Самия факт,че сваляш килограми и сигнал за организма,че се случва нещо с теб и първоначалната му реакция е защитна,така че зачеването минава на заден план когато нещата се стабилизират
Аз не съм медицинско лице.Най-точните и правилни отговори на въпросите си ще получиш от личният си лекар и гинеколог

# 755
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile Не съм се отчитала няколко дни, бях безкомпютърна.. След плодов ден в събота вчера цял ден ми беше ужасно зле, цял ден кръвно 60/80 и не мога да се оправя, глава ме боля, ужас просто. Вечерта чак след като изядох половин шоколад се пооправих, та можах и да заспя. Взех да се чудя изобщо да продължавам ли, аз както съм си с ниско кръвно хептен се озорих...
Иначе да се отчета - 25 дни диета - свалени 5 кг. По принцип съм 175 см. и бих искала да стигна до към 69 кг., но изобщо толкова съм разколебана, че не знам какво да правя.... В момента съм 75. Да направя ли почивка и да започна наново?


недей да се отказваш толкова усилия си положила за 25дни и да се откажеш...и.хапвай просто по големи порции попринцип и аз сам така като не сам яла и почва да ми се вие свят и ми пада кръвното но моя съвет е даваи напред Grinning Grinning  аз да попитам за мен си наобяд ми се размина пицата и хапнах 0.250гр макарони мислите ли че са много с половин краставица

# 756
  • Мнения: 635
Момичета, вече съм към 10 дни с вас, нямам сякаш резултати , един ден минус един ден плюс, какво става незнам, но не се отказвам, както споделих и перди не ядех каквото ми паднеше явно затова , днес м е въглехидратен и се чудя, на обяд ядох хляб с лютеница, вечер само пасти и такива неща ли, вечер неможе ли салата с пица или нещо спагети или само сладко трябва да е

# 757
  • Мнения: 624
Здрасти Grinning Нещо нямаме нова тема Rolling Eyes
До тук съм на 1 ябълка и купичка миш-маш и съм доволен Mr. Green

# 758
  • Мнения: 0
попринцип е сладка вечерята и аз днес съм на въглехидрати и ще ям меденка и торта  Hug Praynig

# 759
  • Мнения: 635
попринцип е сладка вечерята и аз днес съм на въглехидрати и ще ям меденка и торта  Hug Praynig

без салата така ли , тука явно ми е била грешката аз мислех че може и вечер салата със сладко или пицата или спагети

# 760
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
 Аз пък въобще не се виждам да вечерям торта  Sick
Вечерята ми във въгл. ден ще е спагети с доматен сос. И салата-да.
Тортите ги оставям за който иска, ако ще и интерпретация на режима да правя.  Laughing

# 761
  • BG
  • Мнения: 2 217
Бях писала по напред в темата че ще се претегля час след 16 ден но на издържах и се качих на кантара  Embarassed. Той ме изненада приятно - за 7 дни 2,5 кг надолу, а и се чувствам поприбрана. Стимулирана и решена съм да продължавам с вас.  bouquet
Днес ми беше въглехидратен  ден :
З: нямаше понеже станах късно!
О: салата с черен хляб
В: Салата от домати чушка и маруля с черен хляб + 1 пуричка баклавичка с локумче Embarassed
3 литра вода!
Утре плодчета Laughing



Здравей Илиана,

Чета какво си вечеряла и се чудя аз ли не съм разбрала, или на вечеря в този ден може да се яде само паста или сладолед с черен шоколад?! Thinking Т.е не би трябвало да има салата или хляб ...


Ми не знам, аз ли ти ли?  newsm78 Аз следя за въглехидрати. Хляба е въглехидрат. Само провери дали преди 12 можеш да ядеш фъстъчките, за които си писала, че ми се струва че преди 12 не е добре.

Ей това взех от началото на темата: ЗАКУСКА: един вид плод!

ОБЯД: Макарони с подправки или пица с доматен сос, може да приготвите доматения сос с различни видове подправки и зеленчуци, солени бисквити колкото количеството на една пица. Може също така да се консумират крекери, други тестени изделия, приготвени от тесто без мая или пък палачинки, без мляко и яйца. Разнообразете менюто си за деня с блюда от елда, ечемик, просо и други зърнени храни.

ВЕЧЕРЯ: 1 пастичка (или 3 неголеми бисквити по ваш избор или съшото количество дребни сладки или 3 топки сладолед) и задължително 1 лентичка натурален шоколад.  Вкусно е! Ако не обичате сладко, хапнете си крекери или порция пица.

И затова се чудех ...
Мерси за съвета за ядките!  Peace

# 762
  • Мнения: 1
Да, да права си, но все пак диетата почива на принципите на разделното хранене. Понеже денят ни е въглехидратен, там са изброени все тестени изделия, та затова съм яла хляб. И шоколадче ядох с 52% какао от Лидъл Simple Smile Предния въглехидратен ядох спагети!!!! В спагетите може и гъби и кисели краставички.

Поздрави и много минусчета.

# 763
  • Мнения: 10
Момичета, във въглехидратен обяда е солен, вечерята - сладка. Който не обича сладко може вечерята му да е солена, но редчето натурален шоколад е задължително.  smile3503


Аз си плууууувам и съм добре, ама ми се привижда една пържола за утре, която най-вероятно ще се превърне в краставица и сирене, както винаги.  newsm47


Тая "прелюбодейна" тема много дълга стана нещо... newsm12 Тинки, миличка, къде си?

# 764
  • Мнения: 1 517
Постигнахте ли желаните килограми?;
Да, напълно удовлетворена съм    30 (9.5%)
Не, съм но продължавам да се боря    62 (19.6%)
Почти, имам още малко и евентуално следващо завъртане    34 (10.7%)
Не, не съм. Тази диета не е за мен    10 (3.2%)
Друго- моля посочете в коментарите    5 (1.6%)
Мислите ли че с 90-дневната диета ще постигнете целите си?    13 (4.1%)
Да, преоткрих храната с нея    28 (8.8%)
Да, тази диета носи желан резултат    69 (21.8%)
Да, но ако започна да спазвам правилно    33 (10.4%)
Не, не ми харесват дните, не обичам плодове и никога не съм стояла на вода    11 (3.5%)
Друго...    22 (6.9%)

Общ брой гласове: 211


НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=682463.new#new

Общи условия

Активация на акаунт