Радва ли Ви смъртта на тези, които не танцуват по свирката Ви?

  • 4 035
  • 54
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 457
Това ме е страх да го пусна Laughing
Разкажи го  Sunglasses

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ничия смърт не ме радва, но в клипа специално бих могла да разбера защо изпитват задоволство от тази смърт.

# 3
  • Мнения: 589
очаква се всички да знаят перфектно английски, за да дискутират в темата ли?
 Или темата е САМО за английскоговорещи?

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някой трябва да му обясни на това момче, че тук не е фейсбук, че да си пляска разни филмчета и клипчета. Темите не са за филми.
Хайде отговори сега чия смърт те радва. Да видим само с филми ли можеш да говориш или можеш и да разсъждаваш.

# 5
  • Мнения: 0
очаква се всички да знаят перфектно английски
Хилари Клинтън относно убийството на Муамер ал Гадафи:
"Дойдохме, видяхме и той умря. Ха-ха-ха"
и пляска с ръце от радост.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2012, 17:35 от bentybay

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Две минути гледах в монитора и циклих... След това се отказах да разсъждавам. ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 634
Ничия смърт не ме радва, но нечии са облекчение за обществото.

Живееем в общество където хората започващи война не са тези, които я водят и умират. Така че, подобните на истеричната затлъстяла леличка в креслото, която пляска с ръце от студиото не ги одобрявам.

# 8
  • Мнения: 4 569
Нищо не разбрах.  Confused

# 9
  • Мнения: 620
Радва ме!
Всяка смърт на хлебарка вкъщи ме радва!

# 10
  • Мнения: 5 710
Много глупава дипломация за политик като Х.Клинтън да перефразира "дойдох, видях, победих"  така, голям гаф е  това - в същото време не изкл. да е извадено от контекст и да пасва  на  целите на Fox, които предполагам живеят за такива моменти. В края на интервюто тя все пак дава обяснение, че дори не са знаели какво става в този момент имало е непотвърден доклад. Предполагам се е изхилила, защото всичко става много бързо, аз не го приемам, като задовлство от смъртта на Кадафи, а по-скоро , че когато тя влезе за дипломация в Либия тя не се състоя, защото той взе че умря. И това е вариант, нали така.
Важното в интервюто е, че потвърди политиката на UN.

Направих си труда да проверя и други клипчета на случката и най-странното е, че не надвишават някакви секунди изрязани на казаното, т.е контекстът и моментът изцяло липсват.

Честно казано, ясно ми е каква тема повдигаш, но го правиш много тенденциозно, а така не става хубав разговор.

# 11
  • Мнения: 7 837
Не бих гледала нищо, с логото на Фокс Нюз. Имам се за малко по-интелигентна от аудиторията им.

# 12
  • Мнения: 86
Хайде да е пълна провокацията. Една снимчица и от мен:



Инфо за снимката: На протест на мюсюлмани против филма за Мохамед преди дни в Сидни, това дете държи плакат, на който пише "Обезглавете всички, които оскърбяват Пророка Мохамед". Майка му гордо го снима с телефона си.

Мдаа, ХиларитУ се засмяла ......

# 13
  • Мнения: 5 710
Глупава провокация, при положение, че  прав .на  САЩ и Х.Клинтън в частност осъдиха  този филм сигурно сто пъти.
http://www.youtube.com/watch?v=ll5Wg3D4UA4

# 14
  • Мнения: 0
Темата е за злорадството. А не за опитите да дискредитират религиите, чрез карикатури на Мохамед, карикатури на Папата и дилетантски филми.

Общи условия

Активация на акаунт