Очакваме дете -има ли смисъл от йонизатор?

  • 4 021
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 216
Ама как без йонизатор, вие луди ли сте  ShockedRolling Eyes
Joy Joy
Не познавам хора, които да са ползвали такова чудо Wink

# 16
  • Мнения: 304
Дори не съм и чувала,че съществува таквоз чудо.И сме живи и здрави всички Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 43
Имам, но не съм го ползвала.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 481
Ама как без йонизатор, вие луди ли сте  ShockedRolling Eyes
Joy Joy
Не познавам хора, които да са ползвали такова чудо Wink

И аз.

# 19
  • Мнения: 81
Имах подобна дилема дали да взимам йонизатор, докато чакахме бебето.
В крайна сметка не взехме, за да не направим малкия стерилна попивателна за всички бактерии в момента, в който излезе навън.   Wink

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Имам си нов фаворит в списъка на безсмислените вещи за едно бебе  bowuu Това дори отива към вредно само от въздуха извън жилището ще се разболява бебето а едва ли родителите това целят за собственото си дете.

# 21
  • Мнения: 158
Нито йонизатор, нито овлажнител за въздух сме ползвали. Овлажнявах въздуха като пусках електрическата кана пълна с вода да поври. Peace

# 22
  • Мнения: 15
Напълно необходимо.Само пилеене на пари. Peace
Ами, не, Какво толкова да му йонизираш на въздуха на детето, няма смисъл,все пак пеленачето трябва да се приспособява към естествената среда, в която живеем Peace
Съгласна съм, така ако свикне цял живот ли на йонизатор ще бъде.  #Crazy newsm78

# 23
  • Мнения: 134
Прищявка на родителите е.
Зимата ползваме овлажнител за въздух, който е с йонизатор, който пък не пускаме (йоните).
От овлажнителя има ефект, но за йоните не мога да кажа нищо.

# 24
  • Мнения: 106
За бебе според мен не е нужен йонизатор, но ние у дома имаме един в детската, понеже дъщеря ми има алергии и ни е нужен, но за новородено е съвсем безполезна вещ.
п.п. ето такъв е нашия- http://cenibg.com/%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0% … %D1%82%D0%B8.html
имаме и в колата един който се слага в запалката.  Flutter

# 25
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Ха, добре, че отворих темата  Simple Smile Тъкмо се чудих дали има смисъл да купувам

# 26
  • Мнения: 43
Ние ползваме овлажнител с йонизация 2 в 1 , има смисъл при сух въздух в стаята , а много зависи с какво ще се топли стаята на бебето!?! Най-добре първо да се купи уред който да показва температурата и влажността, ние по случайност имаме в ел. часовник и по него се ориентирахме, вискота влажност води до рахит при бебета!!!
овлажнителя се наложи да го купим защото на 2рия месец имахме хрема и сега през студените периоди пак ще го ползваме, най-добри са комбинираните уреди, иначе ще се напълните с всевъзможни джунджурии   Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 556
Не съм ползвала с първото, не смятам да купувам и за второто.

# 29
  • Мнения: 5 393
Не съм ползвала с първото, не смятам да купувам и за второто.

Мда, и аз така.

Общи условия

Активация на акаунт