Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 4

  • 37 134
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 60
Здравейте момичета,
някой може ли да даде отзиви за яслените групи на ОДЗ 3 "Звънче", ОДЗ 8 "Брезичка" и ОДЗ 7 "Райна Княгиня". Това са трите градини, на които съм се спряла, т.к. са ми удобни, но за съжаление нямам познати, които могат да споделят мнение.. Най ме вълнува "Звънче"..

# 706
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За ОДЗ Звънче само хубави неща  Peace другите две градини според мен не са от най хубавите в Славейков.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 85
За ОДЗ Звънче само хубави неща  Peace другите две градини според мен не са от най хубавите в Славейков.
И защо точно за ОДЗ "Звънче" са само хубавите отзиви?Лични впечатления ли имаш,или мнението ти зависи от нещо друго?Мисля,че в няколко поста по-напред си писала,че детето ти е в яслената група на "Моряче",а не в "Звънче".Не го приемай за заяждане,но ми са интересни доводите ти. Peace

# 708
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За ОДЗ Звънче само хубави неща  Peace другите две градини според мен не са от най хубавите в Славейков.
И защо точно за ОДЗ "Звънче" са само хубавите отзиви?Лични впечатления ли имаш,или мнението ти зависи от нещо друго?Мисля,че в няколко поста по-напред си писала,че детето ти е в яслената група на "Моряче",а не в "Звънче".Не го приемай за заяждане,но ми са интересни доводите ти. Peace
Бяхме в Моряче в яслена група, но от януари сме в Звънче градинска група( така се стекаха обстоятелствата) И за двете градини мога да кажа само хубави неща, харесва ми, гледат децата добре, доволна съм от персонала, вътре е добре обзаведено, чисто, абе доволна съм и от яслата в Моряче и сега от градината в Звънче, а имам и доста познати на които децата им ходят там не съм чула за сега нищо лошо, но това е за сега, дано и в бъдеще е така.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 66
Здравейте,някой знае ли от кой месец не се плаща такса,ако детето не посещава ясла - май или юни? Hug

# 710
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте,някой знае ли от кой месец не се плаща такса,ако детето не посещава ясла - май или юни? Hug
От 1 юни до 31 август  Peace

# 711
  • Мнения: 50
Здравейте, като подавам документи за ясла, само постоянния адрес ли се гледа или може да си сменя само настоящия?

# 712
  • Мнения: 2 216
И аз имам въпрос.
Ако на първо класиране детето не бъде прието, може ли за второ класиране да посоча др градина като първо желание?

# 713
  • Мнения: 343
И аз имам въпрос.
Ако на първо класиране детето не бъде прието, може ли за второ класиране да посоча др градина като първо желание?

Да, може да си промениш желанието за другите класирания. Пожелавам ти успех още на първо да ви приемат, за да не се налага да му мислиш  Wink , пожелавам същото и на другите майки! Хайде, остана малко до кандидатстването  Simple Smile .

Здравейте, като подавам документи за ясла, само постоянния адрес ли се гледа или може да си сменя само настоящия?
Дава се адреса по лична карта, но ако постоянния и настоящ се различават, може да си извадите удостоверение за настоящ адрес в съответното кметство по район. В този случай ще дадете не постоянния адрес по лична карта, а настоящия.

# 714
  • Мнения: 2 216
*Jerry* много ти благодаря  bouquet

# 715
  • Мнения: 159
ами ако изчакам и второто класиране и не е прието мога ли тогава да си променя желанието или тогава става късно.Хич не ги чаткам  ooooh!

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
ами ако изчакам и второто класиране и не е прието мога ли тогава да си променя желанието или тогава става късно.Хич не ги чаткам  ooooh!

Да може,  но възможностите за трето класиране са най-ограничени.

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 08:09 от Горгона

# 717
  • Мнения: 159
ох нищо не разбирам  Embarassed ако на 1-то класиране не сме приети и си променя желанието,на 2-то класиране ако сме приети то ще е вече на 2-та градина така ли  newsm78 успях ли да се изкажа

# 718
  • Мнения: 2 216
Ако на първо класиране не те приемат в градината, която ти е първо желание, можеш за второ класиране друга градина да посочиш като първо желание. Ако и тогава не те приемат, за трето класиране можеш съвсем дрга градина да посочиш като първо жалание. За всяко класиране можеш да си променяш градината, която е първа в списъка ти.
Това в случа, че отпуснат допълнителни бройки в някоя градина има шанс, но иначе Горгона е права, че възможностите са ограничени

# 719
  • Мнения: 319
Добре, а нали на първо класиране е възможно да те приемат с второто желание с по малък шанс разбира се. 

Общи условия

Активация на акаунт