Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 4

  • 37 090
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Добре, а нали на първо класиране е възможно да те приемат с второто желание с по малък шанс разбира се. 

Да, възможно е. Peace

И аз с въпрос за второто класиране (ако някой си спомня от миналата година): освен реда на градините - 1,2,3 желание, може ли да се променя и информацията за детето?

# 721
  • у дома
  • Мнения: 966
Може всичко да се променя - аз промених, инфото за това, че детето няма брат/сестра в същата градина, както и добавих още 2 градини, за всеки случаи, че бях писала само една  Peace
Дописвам, сега се сещам, че промяна можеше да се прави и преди второто класиране, ако си въвел нещо грешно - с паролата можеше да се поправи...

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Може всичко да се променя - аз промених, инфото за това, че детето няма брат/сестра в същата градина, както и добавих още 2 градини, за всеки случаи, че бях писала само една  Peace
Дописвам, сега се сещам, че промяна можеше да се прави и преди второто класиране, ако си въвел нещо грешно - с паролата можеше да се поправи...

Много ти благодаря!   bouquet

# 723
  • Мнения: 253
Може всичко да се променя - аз промених, инфото за това, че детето няма брат/сестра в същата градина, както и добавих още 2 градини, за всеки случаи, че бях писала само една  Peace
Дописвам, сега се сещам, че промяна можеше да се прави и преди второто класиране, ако си въвел нещо грешно - с паролата можеше да се поправи...
Това е добра идея за брат/ сестра Simple Smileтака имаме по-голям шанс за градината,или се лъжа newsm78
Стига да не ги ядосаме нещо Simple Smile

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Може всичко да се променя - аз промених, инфото за това, че детето няма брат/сестра в същата градина, както и добавих още 2 градини, за всеки случаи, че бях писала само една  Peace
Дописвам, сега се сещам, че промяна можеше да се прави и преди второто класиране, ако си въвел нещо грешно - с паролата можеше да се поправи...
Това е добра идея за брат/ сестра Simple Smileтака имаме по-голям шанс за градината,или се лъжа newsm78
Стига да не ги ядосаме нещо Simple Smile

Какво имаш предвид? Няма как да излъжеш системата, че детето има по-голям брат или сестра, защото като го отбележиш ти се появява поле, в което да напишеш ЕГН-то на по-голямото дете.

# 725
  • Мнения: 2 216
Ако детето има по-голямо братче или сестричка в градината получава допълнително точки за това и със сигурност е прието Peace Казаха ми, че миналата година в една градина 20 деца са били така приети, а за останалите места е било.. епична битка
Другата седмица започвам тренировки по бързо писане Laughing

# 726
  • у дома
  • Мнения: 966
Всичко, което декларирате, когато попълвате тези поленца се доказва при записването на детето в ДГ. С документи - акт за раждане, адресна карта и пр. Ако не можете, детето не се записва, защото се счита, че неправомерно се придобили точки. Ако на някой му се търси в старата тема, моите премеждия около записването на малкия, не се разказва пак тука...

# 727
  • Мнения: 2 216
Всичко, което декларирате, когато попълвате тези поленца се доказва при записването на детето в ДГ.
Естествено. Затова има второ класиране Wink

# 728
  • Мнения: 186
Здравейте момичета,
някой може ли да даде отзиви за яслените групи на ОДЗ 3 "Звънче", ОДЗ 8 "Брезичка" и ОДЗ 7 "Райна Княгиня". Това са трите градини, на които съм се спряла, т.к. са ми удобни, но за съжаление нямам познати, които могат да споделят мнение.. Най ме вълнува "Звънче"..

Аз мога само да похваля яслените групи в Звънче. Малката ми дъщеря е в една от тях от септември и ще изкара още една година. Много съм доволна от сестрите и лелките. Грижовни са, приветливи, никога не съм ги чула да повишават глас. Имам приятелки с деца в другите групички и те са много доволни.

# 729
  • Мнения: 20
Здравейте,

Искам да Ви питам,майките, които вече са записвали дечицата си на ясла какъв адрес се попълва при регистрацията на детето ?
 Мъжът ми е с регистрация в центъра, щото вече там сме на квартира. Но аз и детето сме още с регистрация в Зорница, щото миналата година живяхме там на квартира. И като се роди детето бяхме с регистрация Зорница и затова и него там тогава записахме. Грешно ли е да посоча адреса на мъжа ми , щото искам няма да имаме време да се пререгистрираме сега преди приема ?

Предварително благодаря на тези, които ще ми пищат.

# 730
  • Мнения: 2 216
Не е грешно. Пишеш мъжа си като родител А /първи/
На предната и на по предната страница това беше обяснено. Ако искаш прегледай една две страници назад

# 731
  • Мнения: 20
Gianna благодаря ти много за информацията. Ще прегледам страниците назад.  Wink

# 732
  • Мнения: 20
Здравейте отново,

Някой знае ли за ОДЗ Радост на Левски от каква възраст приемат децата ?

# 733
  • Мнения: 103
Момичета,от миналата седмица сме на ясла и всеки ден е оскубана и има червено петно по лицето,а днес беше и ухапана.Нормално ли е това,защото е нова или не знам какво да мисля?За миналата седмица си замълчах,обаче утре ще ги попитам,знам че имат много деца на главата ноо...все пак.

# 734
  • Мнения: 2 216
Здравейте отново,

Някой знае ли за ОДЗ Радост на Левски от каква възраст приемат децата ?
Това пише:
ОДЗ №12 "РАДОСТ" през 2010 г., детското заведение предлага обучение и възпитание на деца от 2 до 7 годишна възраст, разпределени в 8 групи, 2 от които в новопостроения филиал в квартал Крайморие
П.С.
Някой ще направи ли нова тема

Общи условия

Активация на акаунт