SUPERNATURAL: Camera! Say "CHEESE!"

  • 26 163
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 21 288
Гледах новия епизод.Хареса ми.Гарт доста се беше променил.Мислих си, че пак ще пропусне екшъна и ще пита какво изпуснах, но не стана така. Laughing И на мен не ми допада Амелия.Само не разбрах как Сам от едно ръкостискане разбра, че Бени е точно вампир?

Галче, позна загадката.Пускай следваща.

Ох,малката само ме замаява,но смело отивам вече към епизод три  Heart Eyes

Имаш повече от 150 епизода пред теб.Блазе ти.Ще ми е интересно да споделяш мнение за епизодите, гледайки ги за първи път. Grinning
Ще опитам,само да ме оставят насаме с компа,че мъжо се прибра и ще гледа дребната  Twisted Evil Mr. Green

# 616
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Момичета гледам по БТВ Cinema един филм с Misha Collins казва се Апокалипсис край Стоунхендж и изглежда интересно  newsm78

# 617
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ми май и Кастиелки не го изгледаха до края, но ти пробвай  Laughing

За ретроспекцията вече сте казали. Не знам кое ме дразни повече-начинът на вмъкване или вмъкнатото. Импалка може да е права за отношенията им, поне за сега не се усеща химия, а точно ... запълване на дупки. Не на такива  Mr. Green Душевни празнини. Но и с Руби нямаше чувства, но беше различно. То и резултатът вече е седем месечен  Laughing
Сам на края много ме изненада. Лош, лош, та дрънка  Heart Eyes Не знам от какво е продиктувано-може да е някакъв вид ревност, което по-би ми харесало, а може и да е чиста човешка злобичка, да му го върне за ... забравих и името, таласъмката. Гарет е такава душа! Милия, към никого не таи гняв. Сладур смешен  Laughing

Джен каза, че е мой ред, аз забравих кога съм отговорила, но щом казвате:

# 618
  • Мнения: 292
Айде и аз сред изгледалите вече епизода.

За сефте Гарт да ме издразни толкова. Това че е новият "Боби" (от към знания)... ок. Но да се опитва да го имитира  Naughty . Нито му излизаше натурално, нито нищо.
Амелия, то няма смисъл да казвам каквото и да е, вие сте казали достатъчно. Но сцената в леглото ... смях от всякъде.
Първата серия която ми хареса 50/50

# 619
  • Мнения: 6 390
Наградка

Галче, какво ще кажеш Wink ?

С Черното Руби беше съвсем различно - Сам беше объркан, воден от мъка, гняв и желание за мъст. Умишлено търсено и удобно състояние. В сегашните ретроспекции го виждам сякаш по-скоро примирен, търсещ ново начало, нов живот, без големи цели и очаквания. Пресилено е малко, но може би връзката му с Амелия е започнала на принципа 'Аз съм сам, ти си сама, хайде да сме сами заедно'. И двамата са си нямали никого, зная какво e загуба и какво могат още/пак да изгубят, и са предпазливи. Харесвам Амелия и ми е интересно да видя повече от това, което се е случвало. Не изключвам и изненади. Могат обаче да ми спестят разни твърде диабетни сцени с пикници и да има повече
Mr. Green
В багажника имам аксесоари Flutter ...

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 14:38 от Impala

# 620
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Наградка

Галче, какво ще кажеш Wink ?

К'во да кажа  Rolling Eyes Иде ми да крещя като Бет Мидлър в една комедия "Елате ме вземете, елате ме вземете!"  Laughing

В багажника имам аксесоари Flutter ...
И една Галя  Whistling

# 621
  • Мнения: 6 390
A не, ти си вътре някъде: на някоя от седалките, върху някой седящ/лежащ на някоя от седалките или под таблото пред (не)шофьорското място Whistling .

Нова снимка на Джаред, не знам подробности:


Много инфо за 8.08 'Hunteri Heroici':

- Статия:
Скрит текст:
While he's certainly an ally, Castiel's role in "Supernatural" has never been the same as the Winchesters'. Castiel is usually more embroiled in the mythology and the broader, season-long arcs, while the Winchesters deal with the the more day-to-day standalone hunts on their own. When he returns from Purgatory, though, Castiel is over the whole angel thing -- and he wants to join the boys on the road and become a hunter in his own right.
Suffice to say, Sam and Dean have their doubts. In the episode "Hunteri Heroici," which airs Wednesday, Nov. 28 at 9 p.m., they reluctantly agree to investigate a case that Castiel has found, in which a man's heart burst through his chest. Literally.
If that sounds like something that happens on a cartoon when a pretty girl walks past a lusty dude... you're pretty much on the right track. The Winchesters and Castiel happen upon a town where cartoon physics have replaced actual reality, and they face a bevy of dangers that probably wouldn't hurt a wascally wabbit for very long, but have disastrous consequences on humans. Think falling anvils and  people running off of cliffs and not falling until they look down.

- Промо снимки, като само една не е спойлерска:



Останалите -
Скрит текст:











- Клипче от посещението на сета през октомври:

Jensen Ackles, Jared Padalecki, & Misha Collins preview 'Hunteri Heroci'

# 622
  • Мнения: 21 288
Аз да кажа за епизод 3 - Като цяло сериалът ми е наистина много интересен,но толкова много имам да изгледам за да Ви настигна.
Епизодът беше също интересен,доколкото си го обяснявам,те (Сам и Дийн) само пътуват за момента да намерят баща си,който сигурно знае кой е убиецът на майка им и приятелката на Сам) и по пътя си намират други хора,които се нуждаят от помощта им,която първоначално бива отхвърлена,но все пак приета вече на по-късен етап.
Много ме кефет двамката,даже,когато се карат помежду си  Grinning
Скрит текст:
Искам да набия онази жена,която спасиха от удавяне във ваната,защото го целуна  Blush Mr. Green
Кажете може ли да е толкова секси ...
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 11:47 от малката лисичка

# 623
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Ми май и Кастиелки не го изгледаха до края, но ти пробвай  Laughing
Така е, и аз не го изгледах до края  Crossing Arms

# 624
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Цитат
Кажете може ли да е толкова секси ...
Скрит текст:
Hug Hug Heart Eyes може може

# 625
  • Мнения: 21 288
Цитат
Кажете може ли да е толкова секси ...
Скрит текст:
Hug Hug Heart Eyes може може
Тъкмо на такъв отговор се надявах Blush Flutter
Скрит текст:
Ще накарам мъжа ми да ми го нарисува утре  Blush

# 626
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Цитат
Кажете може ли да е толкова секси ...
Скрит текст:
Hug Hug Heart Eyes може може
Тъкмо на такъв отговор се надявах Blush Flutter
Скрит текст:
Ще накарам мъжа ми да ми го нарисува утре  Blush
И естествено ще споделиш с нас  Hug

# 627
  • Мнения: 21 288
Разбира се  Peace

# 628
# 629
  • Мнения: 200
Ми май и Кастиелки не го изгледаха до края, но ти пробвай  Laughing
Така е, и аз не го изгледах до края  Crossing Arms
Е как така не до края? Аз го изгледах 2 пъти от-до и си го имам на компа още.  Hug
Гледам си сезончето, харесва ми всичко. Само дето има мноооого малко  Миша, но пък има  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт