Била точки - „TEД&ДИЛИОС”

  • 8 063
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
А някой купил ли си е от чаршафите от тази промоция и доволен ли е?Имам точките,но много се чудя дали да си давам парите.Нямам отзиви за тази фирма Дилиос и това малко ме притеснява.

# 16
  • Мнения: 2 229
Извинявам се, че така се намесвам, но понеже и аз съм се спряла на варианта с възглавницата, Grumpy, коя от двете имаш предвид - по-скъпата или по-евтината?

По-евтината. Simple Smile

А някой купил ли си е от чаршафите от тази промоция и доволен ли е?Имам точките,но много се чудя дали да си давам парите.Нямам отзиви за тази фирма Дилиос и това малко ме притеснява.

Аз си купих от памучния сатен и засега съм доволна, според мен са ок.

2те калъфки се различават по размер с 1 см, например, та май не са супер качествено ушити, но така и така си търсех чаршафи и за същите щях да дам не двойно (защото са понадули оригиналната цена), но със сигурност повече пари. Simple Smile

# 17
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И аз си купих от комплектите памучен сатен. Като качество на плата са ОК, но като изработка са ужасни. Ако за този комплект трябва да дам реално 180 лв - никога. Незнам дали само тези за промоцията са им такива или и тези от магазина.

# 18
  • Мнения: 0
Grumpy ,   bouquet !
Днес колежка, която наскоро взе олекотена завивка, сподели, че е очарована  Peace ВЕрно, че тук-таме се наложило да ги пришива, но "изненадващо топлят стабилно"  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 888
Доволна съм от по-скъпата възглавница и от завивката им.

# 20
  • Мнения: 2
Понеже търсих из форума и не намерих мнение за топ матраците, ето го моето... МНОГО съм доволна! Дълго време се чудих дали да си взема и накрая се реших. Живея на квартира и матракът ми е с избили пружини. Слагах одеяла под чаршафа си, за да не ги усещам. В крайна сметка се реших и снощи си купих по-евтиния топ матрак. Направо се родих! Промоцията все още тече, така че ако имате съмнения можете спокойно да ги пренебрегнете и да си купите.
Съквартирантката ми си купи завивката - и тя е много доволна, явно наистина топлят хубаво!

# 21
  • Мнения: 1 338
Ние взехме голямата олекотена завивка, доста топли, нямам никакви негативни коментари към нея - за 23,90лв е просто супер и както казах ... няма отвити, докато спим  Blush

# 22
  • Мнения: 472
А за олекотените завивки от същата промоция, някой има ли впечатления? Понеже почти съм събрала 20 точки и се чудя дали да не си вземем, излиза много евтино 24лв, а е голяма 195х200. Попитах едната касиерка, каза, че си била взела и била доволна, обаче ... не вярвам на 100% и затова питам и тук. Simple Smile

Взех си- много съм доволна. За цената си е перфектна.

# 23
  • Мнения: 472
Топ-матракът колко струва?

# 24
  • Мнения: 359
търся да купя точки била за промоцията за чаршафите и матраци/възглавници ТЕД.

# 25
  • Мнения: 1 338
търся да купя точки била за промоцията за чаршафите и матраци/възглавници ТЕД.
  Тази промоция май свърши ... беше до края на януари ...

# 26
  • Мнения: 359
продукти могат да бъдат закупувани до 28.02.2013г.

# 27
  • Мнения: 1 338
продукти могат да бъдат закупувани до 28.02.2013г.

Тогава виж в Продавалника, нищо чудно там да има  Peace

# 28
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
търся да купя точки била за промоцията за чаршафите и матраци/възглавници ТЕД.

Имам 10 ще ти ги подаря, ако ти вършат работа

# 29
  • София
  • Мнения: 64
търся да купя точки била за промоцията за чаршафите и матраци/възглавници ТЕД.

Имам трийсетина. Не ми трябват

Общи условия

Активация на акаунт