Отговори
# 480
  • Мнения: X
buttinsky , те все пак се приемат и перорално. Искал е да уточни човекът Simple Smile Аз в момента имам зацапване още и заради това не си ги слагам вагинално, а ги пия.

Да да, това искаше да каже момчето. А те дори и по време не бременност ли се пият? Точно това се чудех, колко време ще трябва да ги пия.
Леле хора, май много подпухнах след тази пункция. Като житената питка съм в лицето, ама още сурова и добре втасала Laughing И ме боли отпред гръдната кост и гърдите все едно съм в МПС, но сякаш малко по-различно и ме избива на сън все още...
Взех да се притеснявам за фоликулчетата дали са добре, дали се развива, офф, чак ми се реве нещо...Обикновено кога се разбира дали има някакъв шанс да започнат да се делят?

veselusha, пожелавам ти много успех  Hug

# 481
  • София
  • Мнения: 23 175
днес до обяд ще те информират как се развиват

# 482
  • Мнения: X
Благодаря ти бамбарадамбара Hug

# 483
  • София
  • Мнения: 6 302
buttinsky, това подуване в лицето, както и болката в гръдната кост не са добри признаци, ако продължават и особено ако имаш и болка или подуване на корема, обади се в клиниката. Пий много течности и дано всичко е наред! За утрогестана са ти казали, то няма друг вид (друг грамаж), така че спокойно.

# 484
  • Мнения: X
Ами корема не ме боли, но главата ми още е като кофа. Но може и пътя да ме е натоварил допълнително, защото аз реших да се прибера докато стане ясно кога ще е трансфера. Дано да има такъв! Praynig
Още никой не се е обадил. Сигурни ли сте, че още на първия ден започват да звънят?

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 13:06 от Анонимен

# 485
  • София
  • Мнения: 23 175
звънят всеки ден, дори и като не са хубави новините.
още ли не са звъннали  newsm78

# 486
  • Мнения: X
Преди малко се обадиха.
Оплодили са се и двете яйцеклетки, които ми бяха извадили при пункцията.
Явно е трябвало да има малко повече търпение. Simple Smile Simple Smile

# 487
  • Мнения: 17
Здравейте борбени момичета. Аз от вчера започнах лека стимулация с клостил и от днес включваме и мерионал. Ох, дано това е последния ми опит, много се надявам всичко да е о.к. На 03.11. съм пак на преглед. Стискам палци силно за всички нас Hug Hug Hug

# 488
  • Мнения: 467
и аз ви стискам палци, момичета  Hug Hug Hug
имам един въпрос - ще кандидатствам по една общинска програма за финансиране на двойки с репродуктивни проблеми, но ми искат платежни документи, за да ми отпуснат средства  Whistling няма да коментирам този абсурд, но ми е интересно, дали ще има някакъв проблем да ми издадат фактура, защото до сега никога не съм получавала касова бележка за нищо, а само листчетата, с които влизам на преглед newsm78

# 489
  • Мнения: 1 502
и аз ви стискам палци, момичета  Hug Hug Hug
имам един въпрос - ще кандидатствам по една общинска програма за финансиране на двойки с репродуктивни проблеми, но ми искат платежни документи, за да ми отпуснат средства  Whistling няма да коментирам този абсурд, но ми е интересно, дали ще има някакъв проблем да ми издадат фактура, защото до сега никога не съм получавала касова бележка за нищо, а само листчетата, с които влизам на преглед newsm78
На мен винаги са ми издавали касови бележки - имам за всички интервенции.По принцип няма да ти откажат фактура мисля ,че ме питаха като ми правиха оперативна хистероскопия дали ми е необходима.

# 490
  • Мнения: 6 280
издават фактури в момент на плащане,долу на първият етаж ,и трябва да си я пойскаш

# 491
  • Мнения: 467
Благодаря, момичета  Hug не съм искала до сега, защото не знаех, че ще ми потрябват. Явно просто не съм изчаквала достатъчно  Embarassed Ще пробвам, може пък наистина да работят тези общински програми, макар че ми се струва нещо несериозна работата Thinking

# 492
  • София
  • Мнения: 6 302
Пробвай, разбира се, нищо не губиш. Има градове (общини), в които тези програми работят и вече дори има родени бебета с тяхна помощ. Успех!

# 493
  • Мнения: 467
Да, малко ме е срам  Embarassed, чувствам се като просякиня или поне отношението беше такова, но вече много трудно взе да става  с парите  Blush Дано си струват униженията  Confused

# 494
  • Мнения: 6 280
аа тях не ги ли е срам като ,им плащаме безбожни данаци
и наща община отпуска ,финансова помощ ,но не искат фактури ми направо превеждат парите на клиниката

Общи условия

Активация на акаунт