Телефон за малък тнейджър

  • 5 063
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 009
Послушай мъжа си и и вземи нещо до 300-400 лв. В училище стават много кражби особено на телефони.  Peace
Всички много пишете за тези кражби на телефони, но нали сега новите са с чип (така каза дъщерята).

Въобще не се връзвай на това  Naughty, и да се намери, може и да не стигне до вас  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 15 485
Послушай мъжа си и и вземи нещо до 300-400 лв. В училище стават много кражби особено на телефони.  Peace
Всички много пишете за тези кражби на телефони, но нали сега новите са с чип (така каза дъщерята).

Въобще не се връзвай на това  Naughty, и да се намери, може и да не стигне до вас  Mr. Green
А ако има и по-разкрепостени лични снимки вътре става лошо.

# 17
  • Мнения: 7
Послушай мъжа си и и вземи нещо до 300-400 лв. В училище стават много кражби особено на телефони.  Peace
Всички много пишете за тези кражби на телефони, но нали сега новите са с чип (така каза дъщерята).
Какъв е този чип ?  Embarassed Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 3 824
Елл, ще ти бъда изключително благодарна, ако споделиш каква да е тази работа, която да работи единадесетокласник. Аз съм на 17, в 11 клас, лятото къде ли не ходих, къде ли не питах, кого ли не молих, е, не и не. Една единствена приятелка от всичките ми познати се уреди да работи и то с връзки. Три месеца се чудих и исках да поработя, е, не ми се сбъдна желанието.

Предполагам, че все може да се намери работа за лятото. В някоя верига супермакети например или на бензиностанция. Търсила ли си на такива места?

# 19
  • Мнения: 28
Дъщеря ми е в шести клас и за 17 септември получи нов телефон.700 лв за седмокласничка е апсурт какво като има чип не е гаранция че ще се намери.А и вчера като взимах малката от училище една шестокласничка си беше сложила телефона в джоба на дънките и слушаше музика но се изхлузи и падна.После се застоях да видя какво ще стане и телефона не работеше.Не всички си пазят вещите и затова не купувам скъпи телефони.На дъщеря ми купихме самсунг галакси йънгер за 219 лв хубав е точно като за нея за тази цена е доста сполучлив телефон има доста екстри ето снимка на дъщеря ми е точно такъв- п.п. има го и в бяло черно и сиво. Grinning

# 20
  • Мнения: 199
Имам въпрос. Харесах този телефон, но марката ми е неизвестна. Имате ли отзиви за тази марка. Характеристиката на телефона и хубава, но ме притеснява това, че нямам информация за тази марка.
][urlhttp://get.bg/product_info.php?cPath=1365_74&products_id=119815][/url]

# 21
  • София
  • Мнения: 3 824
За цената си иглежда супер. Питай гугъл за мнения на притежателите на такъв телефон.

виж това
eто и извадка от там
Предимства:

Цитат
Плюсове:
- Уникална цена, за функците , която предоставя.
- Качествен 4" IPS дисплей с висока резолюция.
- Android 4. 0. 3 Ice Cream Sandwich.
- Добре работеща ОС, без никакъв лаг.
- Работещ Google Play магазин
- Доста добър четец за книги на Prestigio.
- 4 сензорни бутона, които улесняват максимално работата
- доста приличен панел с леко гумирана задна част, която не се драска.
Недостатъци:

Минуси:
- Марката - белоруска компания, регистрирана в Кипър, а телефоните са произведени в Китай.
- Бавна и не добре работеща камера. Има силна светкавица и стабилизация, но снимането е доста тромаво и на тъмно трудно се вади добра снимка.
- Слаба батерия - със синхронизации и умерено ползване телефона издържа 2 дни. Има възможност за изключване през нощта и автоматично стартиране по график, което увеличава живота на батерията.
- При говорене с Viber се чува "металически говор"
- липса на каквито и да е аксесоари - за калъф трябва да се ориентирате по модели със сходни физически данни (HTC Desire X е близко, но е по-малък с по 1-2 милиметра) , за скрийн протектор има в ebay с безплатна доставка, като има колеги, които вече са получили

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 09:44 от Елл

# 22
  • В офиса
  • Мнения: 4 029
Като знам аз колко телефона съм изгубила/счупила, не си представям да взема на щерката нещо скъпо. Така че - до 300лв. Иначе, от показаните, на мен Нокиите ми хванаха окото.
В разширение на темата да попитам колко често сменяте телефоните на децата си? Доволно скъпи са, за да гледам на тях като на аксесоар и да ги сменям все едно са чифт кецове.

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 23:21 от Тинкърбел

# 23
  • Мнения: 3 164
За Коледа големият ми син получи по-скъп телефон от баща си, макар аз да не бях съгласна Wink, той постоянно ги губи и намира #CrazyНа малкия е самсунг за 200лв.по принцип не съм привърженик на скъпите играчки, според мен е без значение-стига ми да има само камера Crazy

# 24
  • Мнения: 2 161
Елл, ще ти бъда изключително благодарна, ако споделиш каква да е тази работа, която да работи единадесетокласник. Аз съм на 17, в 11 клас, лятото къде ли не ходих, къде ли не питах, кого ли не молих, е, не и не. Една единствена приятелка от всичките ми познати се уреди да работи и то с връзки. Три месеца се чудих и исках да поработя, е, не ми се сбъдна желанието.

Предполагам, че все може да се намери работа за лятото. В някоя верига супермакети например или на бензиностанция. Търсила ли си на такива места?
Интересно, как непълнолетен човек ще започне работа? Кой работодател ще рискува, дори и родителите на непълнолетния да дадат своето съгласие.

# 25
  • Мнения: X
Интересно, как непълнолетен човек ще започне работа? Кой работодател ще рискува, дори и родителите на непълнолетния да дадат своето съгласие.
Какъв точно риск имаш предвид?

# 26
  • Мнения: 2 161
Непълнолетен човек може ли да работи?

# 27
  • Мнения: X
Непълнолетен човек може ли да работи?
Да, Кодексът на труда го позволява. Има специален раздел за непълнолетните.

# 28
  • Мнения: 2 161
Да, кодекса го позволява, със съгласието на родителите, инспекцията по труда, с разрешение от трудова медицина... Мисля, че само работодател ще разбере, какво точно искам да кажа. Но с две думи: всеки работодател се пази от усложнеия, а един непълнолетен е усложнение. Кодекса може да си позволява всичко, въпросът е на мен като работодател кое ми е по-изгодно.

# 29
  • Мнения: 41 326
Препоръчвам да не е с тъчскрийн, защото са много чупливи особено по-новите модели,екрана много се зацапва а като се сложи предпазна лепепенка цветовете не са толкова ярки веднъж си навъртях към 50 лв сметка заради тоя тъч скрийн.Преди година си купих с тъчскрийн съжалих продадох го и си купих нокия аша. Вземете нещо такова доста модерни са станали напоследък и тинейджърките ги харесват.

Първо, тези с бутончетата вече не са модерни и тийнката няма да го одобри. Второ, модерните тъчскрийнове са от горила глас и не се драскат и чупят.
Препоръчвам Някой Самсунг Галакси. Ако го вземете с фактура и си спестите ДДС ще се вместите в бюджета дори с Galaxy S3 (най-добрият вариант). Но има и по-евтини, а също и ако го вземете с разни абонаментни планове цените става доста прилични. Galaxy S3 mini е умалено копие на Galaxy S3, с малко по-слаби параметри, но с доста прилична цена.



Другият хитов модел е айфон, но там вече цената е солена.

Общи условия

Активация на акаунт