Поредната акция за събиране на помощи

  • 10 815
  • 154
  •   2
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Майчета,хайде пак да помагаме Simple Smile

на 05.02,неделя ,от
11.30 до 12.30 в София ленд ще се събират изброените по-долу неща .
Ще видите и за къде.
Моля,не носете бебешко,пазете го още 2-3 седмици докато разнесем това което имаме.

ето и списъкът


Сега се събират дарения за

1.СОУ за деца с нарушено зрение “ Луи Брайл”,гр.София
В което се обучават 196 слепи и слабовиждащи деца на възраст от 5 до 18 години.

2.Помощно училище” Любен Каравелов”,гр.Перник
В което се обучават и живеят 60 деца с различни проблеми на възраст от 7 до 18 год.



Необходими вещи и помагала:

1.Дрехи
-спортни екипи-зимни и летни
-бельо
-дънки
-връхни дрехи
-тениски
-чорапи
-хавлии,кърпи-всякакви размери

2.Обувки-маратонки и гуменки,номера от 30 до 46.
3.Помагала
-цветни моливи
-флумастери
-маркири
-гумички
-сухо лепило
-острилки
-скицници,блокчето зо рисуване
-цветни хартии
-пластелин
-тетрадки
-ножици
-книжки за оцветяване
-темперни бои
-четки за рисуване
-престилки за готвене
-детски муз.инструменти
4.Играчки
-пластмасови плодове,зеленчуци ,животни
-бодливи топки
-звучащи играчки
-конструктор с големи части
-мозайки
-пъзели с букви
-касетки,сд-та с приказки и детски песни.

5.Козметика
-сапуни
-шампоани
-дезинфектанти
-дамски превръзки

Списъкът е съгласуван с директорите и учителите в училищата.
Умоляваме вещите да бъдат разделени и пакетирани по вид и надписани,за да бъде по-лесно разделено и сартирано дарението на две-за съотнетното училище.

Благодарим.




 
 
 

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Възхищавам се на това, което правите. Въпреки това изниква един въпрос в мен- привличат ли се по някакъв начин и много заможните българи в подобни акции? Знам, че средностатестическият потребител тук не попада под този знаменател / много богат/, а все си мисля, че / доста имащите./ просто си пасуват.

Бях споменала на MардиГрас за начина, по-който тук събират помищи и е много ефективен. Застават на входа на магазини /супермаркети или тип книжарски и друго стоки/ Всеки влизащ получава лист с какво е необходимо / понякога самите организатори са направили торбички, които са по 5 евро, а друг път стоките са наредени в началото- винаги най-евтините продукти/. Като излизаш подаваш това, което си закупил. Намирам го за страхотен начин на дарение- не те задължава да ходиш някъде, обгръща различни слоеве на населението. както и подсеща хората да даряват. Може би има приложение и в България???

Успех на начинанието!   

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Възхищавам се на това, което правите. Въпреки това изниква един въпрос в мен- привличат ли се по някакъв начин и много заможните българи в подобни акции? Знам, че средностатестическият потребител тук не попада под този знаменател / много богат/, а все си мисля, че / доста имащите./ просто си пасуват.

Бях споменала на MардиГрас за начина, по-който тук събират помищи и е много ефективен. Застават на входа на магазини /супермаркети или тип книжарски и друго стоки/ Всеки влизащ получава лист с какво е необходимо / понякога самите организатори са направили торбички, които са по 5 евро, а друг път стоките са наредени в началото- винаги най-евтините продукти/. Като излизаш подаваш това, което си закупил. Намирам го за страхотен начин на дарение- не те задължава да ходиш някъде, обгръща различни слоеве на населението. както и подсеща хората да даряват. Може би има приложение и в България???

как да ти кажа newsm78
между нас има всякакви хора.Вкл.такива,които искат инфо за домовете е сами помагат.Много хора помагат.
Българина е недоверчив и ако застанем по магазините и събирме пари не би ни помогнало определено.
Още градим доверие,а то се доказва бавно.Важното е,че много хора ни търсят и сами помагат с каквото могат Simple Smile
Успех на начинанието!   

# 3
  • Мнения: 5 370
Лавандулке, аз имам питане за "бебешкото".
Кога евентуално ще се събират бебочески дрешки?  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 529
Роси, за дрехи ще задействам 2 мои познати  Simple Smile Иначе ще участвам предимно с помагала и евентуално козметика. Ще накупя каквото мога  Hug

# 5
  • Мнения: 244
Аз ще съм на ски тогава. Ако успея преди ските ще се включа в козметиката и ще ги дам на Роси.

# 6
  • Мнения: 3 248
Аз ще съм на ски тогава. Ако успея преди ските ще се включа в козметиката и ще ги дам на Роси.

И аз ще купя козметика със сигурност!!! И евентуално помагала и тетрадки, но за тях все още не съм сигурна на 100%! Rolling Eyes
Иначе ще доведа и други хора! Peace

# 7
  • Мнения: 1 770
ДОБАВЯМ КЪМ СЪБИРАНИТЕ НЕЩА ЗА АКЦИЯТА

Добавям какво събираме за майките сираци:

- храни за деца над 10 месеца - всякакви
- адаптирано мляко за бебе над 1 год.
- памперси - над 7 кг
- храна за майките: най-вече дълготрайни продукти, варива, консерви и т.н.
- гърне за Мишел

Очакваме в края на януари да се роди бебе в едно социално слабо семейство в провинцията (повече информация в нашата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.690. Събираме всякакви неща за новородено бебе - каквото ви хрумне. Пишете ми, ако имате някакви въпроси.

Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 08:31 от Yvette

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Роси в момента в ТМаркет има годишна разпродажба и ако съберем амлко парички може да накупим доста неща.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Искам да питам дрехите нови ли трябва да са.С мъжа ми имаме много дрехи,които не носиме ,защото не са актуални или са демоде,но са носени,дали ще свършат работа?

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам да питам дрехите нови ли трябва да са.С мъжа ми имаме много дрехи,които не носиме ,защото не са актуални или са демоде,но са носени,дали ще свършат работа?

не е нужно да са нови, а да са здрави и чисти.
Освен в училището за слепи ще се дадът и част от дрехите на слепи възрастни хора,така че няма проблем.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лавандулке, аз имам питане за "бебешкото".
Кога евентуално ще се събират бебочески дрешки?  bouquet

бебешкно най-рано след месец Sad

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси в момента в ТМаркет има годишна разпродажба и ако съберем амлко парички може да накупим доста неща.

kvo razprodavat????
az vlizah predi malko newsm78ma ne se zagledah Sad

a i tova sas sabiraneto na pari-koi shte gi sabira,ot kogo,...........da ti kaja chestno stava slojno Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Роси, преди време моята приятелка ми даде 2 чувала дрехи, но са от време оно както се казва. Много са стари, но повечето са нови дори с етикети. Ясно е, че младежите няма да носят такива дрехи, но мисля че ще свършат работа на дома за слепи възрастни хора. Ти какво ще кажеш ? Аз така и така ще дойда в София Ленд, но ми кажи дали да донеса и тях Simple Smile

# 14
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, преди време моята приятелка ми даде 2 чувала дрехи, но са от време оно както се казва. Много са стари, но повечето са нови дори с етикети. Ясно е, че младежите няма да носят такива дрехи, но мисля че ще свършат работа на дома за слепи възрастни хора. Ти какво ще кажеш ? Аз така и така ще дойда в София Ленд, но ми кажи дали да донеса и тях Simple Smile

Донеси ги,но сложи надписи,че са за стари хора.Така ще ги прехвърлим директно за старите слепи хора.Да не ги умешаме с другите Wink

# 15
  • Мнения: 1 568
Момичета, аз имам много свалени от нета детски приказки и песни. Мога да ги сваля на дискове в аудио-формат и да ги донеса. Мисля, че ще се съберат поне 10 диска.
ОК ли е?

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, аз имам много свалени от нета детски приказки и песни. Мога да ги сваля на дискове в аудио-формат и да ги донеса. Мисля, че ще се съберат поне 10 диска.
ОК ли е?

Супер. Heart Eyes

а можеш ли да свалиш още Praynig за да занесем и в Перник като ходи някой

# 17
  • София
  • Мнения: 39 764
Офф: О, Смайли, щерката колко е пораснала Simple Smile
Роси и аз имам, даже мисля да разчистя филмите на Дияна. На ЦДта са.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Офф: О, Смайли, щерката колко е пораснала Simple Smile
Роси и аз имам, даже мисля да разчистя филмите на Дияна. На ЦДта са.

филмите не стават за училището за слепи деца Sad,нито за помощното.Единствено за Перник,но не ги носи на акцията Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
За у-щето ще направим музикални

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
За у-щето ще направим музикални

да Hug

# 21
  • Мнения: 1 568
Момичета, аз имам много свалени от нета детски приказки и песни. Мога да ги сваля на дискове в аудио-формат и да ги донеса. Мисля, че ще се съберат поне 10 диска.
ОК ли е?

Супер. Heart Eyes

а можеш ли да свалиш още Praynig за да занесем и в Перник като ходи някой

Ще направя по две копия от всеки диск - едните за София, другите за Перник.

Кажете, ако трябват и за други места!

Ще се видим в София ленд!

ОФФ: Ан-Мари, тя Дарата друга работа си няма - расте  Wink

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за другаде трябва да проверим къде имат ДВД та и СД та..........В Доганово са големи и не става.......
Ще питам дома в Медвен и ще ти кажа,както и в Дрен Wink

# 23
  • Мнения: 1 403
И аз ще се включа - живи и здрави дотогава. Снощи видях темата и си мисля,че за утре става въпрос - не съм прочела,че е за февруари и се уговаряме с мъжо по - рано да станем. Имаме дрехи които са доста запазени ( яке, 2 дънкета - те са почти нови ... и блузи ) Каквото мога ще отделя мисля,че ще е от полза  Thinking

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз ще се включа - живи и здрави дотогава. Снощи видях темата и си мисля,че за утре става въпрос - не съм прочела,че е за февруари и се уговаряме с мъжо по - рано да станем. Имаме дрехи които са доста запазени ( яке, 2 дънкета - те са почти нови ... и блузи ) Каквото мога ще отделя мисля,че ще е от полза  Thinking

хей Laughingдо 05.02 има време Wink

всичко ще е от полза защото децата са много,около 220 в двете училеща Wink
ние ще ги посещаваме и ще следим положението,както сме правили и до сега.

до 5ти 02  bouquet

# 25
  • Мнения: 13
Здравей те ! Браво за всички инициативи имам въпрос как мога да изпратя нещо от посочените стоки по пощата защото за съжаление вече не живеем в софия ? Има ли някакъв адрес или банкова сметка?

# 26
  • Мнения: 3 248
Здравей те ! Браво за всички инициативи имам въпрос как мога да изпратя нещо от посочените стоки по пощата защото за съжаление вече не живеем в софия ? Има ли някакъв адрес или банкова сметка?

Здравей! Hug
Има банкова сметка, можеш да я видиш в темата ни, в "Бъдещи и настоящи майки"...а ако искаш да пращаш нещо, мога да ти дам и моя адрес! Wink Кажи какво предпочиташ...и, ако ще пращаш, ще ти пусна точния си адрес на лични!  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 248
Пратих си вече адреса на една мама, желаеща да изпрати неща за акцията, но сега като гледам май не е "апинкова". newsm78 Нищо, де...колкото повече-толкова повече! Hug

Роси, най-накрая смогнах и току що се обадих на хората от базара, казах им...ще дойдат на 05.02.. Ще донесат материали и пособия, дъщеря им сега си разчиствала гардероба, така че и дрешки ще има! Каза, че имат много хубави пъзели, но кутиите били повредени, а на някои липсвал 1 елемент. Обясних й да не се притеснява за кутийте и липсващия елемент...но тя си продължи - ще се опита да намери подходящи кутии! Peace
Помолих я да опакова и надпише всичко!
Срещата ще бъде зад кръглия бар, както обикновено, нали? Thinking

Това е от мен! Hug

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пратих си вече адреса на една мама, желаеща да изпрати неща за акцията, но сега като гледам май не е "апинкова". newsm78 Нищо, де...колкото повече-толкова повече! Hug

Роси, най-накрая смогнах и току що се обадих на хората от базара, казах им...ще дойдат на 05.02.. Ще донесат материали и пособия, дъщеря им сега си разчиствала гардероба, така че и дрешки ще има! Каза, че имат много хубави пъзели, но кутиите били повредени, а на някои липсвал 1 елемент. Обясних й да не се притеснява за кутийте и липсващия елемент...но тя си продължи - ще се опита да намери подходящи кутии! Peace
Помолих я да опакова и надпише всичко!
Срещата ще бъде зад кръглия бар, както обикновено, нали? Thinking

Това е от мен! Hug

ей,голяма работа си Heart Eyes

Весе,може и д ане е зад бара,ще се опитаме да запазим поне 4-5 маси за да сме си само наши.
Остави им твоят тел. и им кажи,че ще им звъннеш допълн. Praynig

# 29
  • Мнения: 1 032
lavender , включвам се и аз. Peace
С другите неща ще ти изпратя и малко дрехи.

# 30
  • Мнения: 3 248
Пратих си вече адреса на една мама, желаеща да изпрати неща за акцията, но сега като гледам май не е "апинкова". newsm78 Нищо, де...колкото повече-толкова повече! Hug

Роси, най-накрая смогнах и току що се обадих на хората от базара, казах им...ще дойдат на 05.02.. Ще донесат материали и пособия, дъщеря им сега си разчиствала гардероба, така че и дрешки ще има! Каза, че имат много хубави пъзели, но кутиите били повредени, а на някои липсвал 1 елемент. Обясних й да не се притеснява за кутийте и липсващия елемент...но тя си продължи - ще се опита да намери подходящи кутии! Peace
Помолих я да опакова и надпише всичко!
Срещата ще бъде зад кръглия бар, както обикновено, нали? Thinking

Това е от мен! Hug

ей,голяма работа си Heart Eyes

Весе,може и д ане е зад бара,ще се опитаме да запазим поне 4-5 маси за да сме си само наши.
Остави им твоят тел. и им кажи,че ще им звъннеш допълн. Praynig

Пиле, разменили сме си всичките видове телефони...казах им условно къде се събираме, така че споко.
Как става запазването на маси? newsm78 Мога да мина в събота и да се разбера с тях? И дори още в петък мога, след изпита ми от 14 часа?! Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте, аз също ще дойда на 5.02. Нямам чували с дрехи и пособия, защото не пазя от баткото Embarassed, но с удоволствие бих донесла каквото събера.Мъж ми обеща да направи аудио СДта с музика и приказки.
Каква по-точно музика имате впредвид  Blush??
Къде точно в София-Ленд да ви търся?
И да кажа, че съм с кола и живея в Люлин .Ами това е от ман.Ще чакам да ми отговорите  Hug

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте, аз също ще дойда на 5.02. Нямам чували с дрехи и пособия, защото не пазя от баткото Embarassed, но с удоволствие бих донесла каквото събера.Мъж ми обеща да направи аудио СДта с музика и приказки.
Каква по-точно музика имате впредвид  Blush??
Къде точно в София-Ленд да ви търся?
И да кажа, че съм с кола и живея в Люлин .Ами това е от ман.Ще чакам да ми отговорите  Hug

Весе,имаме си Методи там,той ще го направи Wink

Музика със песнички за деца над 6 год. и токива приказки.Музика може и за по-големи.
Обикновенно се събираме около кръглият бар,но не е много удобмо,та мислим да запазм няколко маси,но ще кажем къде по-натам,че сега е малко раничко

# 33
  • София
  • Мнения: 2 623
Роси, вчера се прибрахме от Плевен и взех 5 плика с дрехи. Има доста анцузи, някои комплекти, други или само долнище или само горнище, клинове един плик, роклички, чорапогащници, тениски и блузки с дълъг ръкав дори сега  изпрах една част за да са чистички и да миришат на хубаво, но не затова ти пиша. Те са за деца на възраст от 4 до 7 годинки. Та дали ще станат за акцията ? Иначе съм доволна, защото организирах няколко семейства да събират дрехи и даже тези дни ще обикаляме с мъжото да ги събираме Simple Smile
Това е засега Simple Smile

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, вчера се прибрахме от Плевен и взех 5 плика с дрехи. Има доста анцузи, някои комплекти, други или само долнище или само горнище, клинове един плик, роклички, чорапогащници, тениски и блузки с дълъг ръкав дори сега  изпрах една част за да са чистички и да миришат на хубаво, но не затова ти пиша. Те са за деца на възраст от 4 до 7 годинки. Та дали ще станат за акцията ? Иначе съм доволна, защото организирах няколко семейства да събират дрехи и даже тези дни ще обикаляме с мъжото да ги събираме Simple Smile
Това е засега Simple Smile


4-7 год. става за Дрен,бъпроса е как хем да стоят при мен в бойна готовност за носене,хем да има къде да ги сложа.Дай ми 2-3 дни да го помисля...............Ако момичетата ходят до Кюстендил ще ми разчистят бебешкото.Въпроса е кога newsm78

# 35
  • Мнения: 457
Lavender, дрешките на Юлето ако не са спешни можем да ги дадем на децата с увреждания от дома в София. До тогава може Юлето да ги държи в тях, ако не може аз мога да ги взема в нас. Утре отивам до този дом и да видя детенцето-изписали са го в събота. Говорих с много инстанции във връзка с операцията му, та да видим какво ще ми каже директорката Confused

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Lavender, дрешките на Юлето ако не са спешни можем да ги дадем на децата с увреждания от дома в София. До тогава може Юлето да ги държи в тях, ако не може аз мога да ги взема в нас. Утре отивам до този дом и да видя детенцето-изписали са го в събота. Говорих с много инстанции във връзка с операцията му, та да видим какво ще ми каже директорката Confused

о да,виж какво е положението там и реагирай на момента!!!!!!!
Юлето ти е в района Wink

# 37
  • Мнения: 3 248
Здравейте, аз също ще дойда на 5.02. Нямам чували с дрехи и пособия, защото не пазя от баткото Embarassed, но с удоволствие бих донесла каквото събера.Мъж ми обеща да направи аудио СДта с музика и приказки.
Каква по-точно музика имате впредвид  Blush??
Къде точно в София-Ленд да ви търся?
И да кажа, че съм с кола и живея в Люлин .Ами това е от ман.Ще чакам да ми отговорите  Hug

Весе,имаме си Методи там,той ще го направи Wink



ОК...аз просто се чудя какво мога да направя, за да бъда полезна! Heart Eyes Hug

# 38
  • Мнения: 863
Здравейте момичета! GrinningАз също ще дойда на 05.02. Имам някой дрехи,които вече не носим аз и мъжо-якета,обувки ,блузи и др.Не са нови,но са запазени и изпрани.Ще ги донеса,а също и малко канцеларски материали и може би пъзели и конструктори Peace

# 39
  • Мнения: 3 248
Здравейте момичета! GrinningАз също ще дойда на 05.02. Имам някой дрехи,които вече не носим аз и мъжо-якета,обувки ,блузи и др.Не са нови,но са запазени и изпрани.Ще ги донеса,а също и малко канцеларски материали и може би пъзели и конструктори Peace


Ще те очакваме! Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 384
Моля,дайте някакъв адрес,на който може да се изпрати нещо-за тези,които не са от София.Благодаря.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моля,дайте някакъв адрес,на който може да се изпрати нещо-за тези,които не са от София.Благодаря.

ето

гр.Перник-2308
кв.Даскалово
ул.Д.Благоев 147

ПУ Любен Каравелов

# 42
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
РОси, пуснах тема...
ЩЕ си позволя и тук да я пусна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69289.0
Пък каквото стане - дано успея. НЕ трябват промишлени количества - по две-три опаковки - просто да имат ако детет се разболее, а родителите не го взимат...

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
РОси, пуснах тема...
ЩЕ си позволя и тук да я пусна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69289.0
Пък каквото стане - дано успея. НЕ трябват промишлени количества - по две-три опаковки - просто да имат ако детет се разболее, а родителите не го взимат...


да,ок,няма проблем..........
 Hug

# 44
  • Мнения: 3 271

Kak ne go widjah towa po-rano, za da ti gi dam kato se widim Sad
do SofiaLand njama da moga da dojda Sad
Shte izmislim neshto  Heart Eyes

# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
nishto de,shte go izmislim

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Момичета,аз и още няколко от нас имаме следното предложение.Някои може би са чели за детето с Хидроцефалия,което се нуждае от клапа .То е дете,което живее в дом в София.Операцията ще се извърши безплатно в Пирогов ,но клапата струва 2000 лв.

Искаме да помогнем с клапата и да се опитаме да съберем парите.
Бинито държи връзка с домът и с опериращият.

Има подробна тема в клюкарника.
Няма да моля ,а само ви информирам,че който желае може да помогне с пари в деня на акцията.
Щом се купи клапата ще пуснем тук документа .Както и всичко необходимо.

Благодаря ви предварително.

# 47
  • Мнения: 4 371
Миленче, давай каквото имаш за даване като се видим с теб на 30-ти Wink

# 48
  • Мнения: 3 271
Миленче, давай каквото имаш за даване като се видим с теб на 30-ти Wink

Точно това попитах Роси днес  Heart Eyes Имам и едни памперси, но няма да ми се носят до телевизията, така че май ще са само СД-та този път

# 49
  • Мнения: 1 568
Момичета, направила съм по 19 диска с приказки за двете училища. Вчера докато нямаше форум запретнах ръкави и ги записах  Wink
Сега забелязах, че времето на срещата ми е малко неудобно, но ще направя всичко възможно. Всъщност само до 12.30 ли ще сте там? Някой ще остане ли поне до 13 часа да пие кафе?

# 50
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, направила съм по 19 диска с приказки за двете училища. Вчера докато нямаше форум запретнах ръкави и ги записах  Wink
Сега забелязах, че времето на срещата ми е малко неудобно, но ще направя всичко възможно. Всъщност само до 12.30 ли ще сте там? Някой ще остане ли поне до 13 часа да пие кафе?

ей браво Heart EyesДобре,че на моменти няма форуми  Crazy

да,мисля,че до 13.00 ще сме там още Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 938
Добре, а тия деца като са до 18 години, някои от моите и на мъжо дрехи ще им станат, мисля....Да носим ли по-големи дрехи? Другото ми предложение е преди деня да си кажем какво ще носим, да не се окажат децата със сто тетрадки и нищо друго. Аз лично нямам предпочитания какво да купя, предпочитам ако е възможно да придобия представа кой какво има предвид и да взема каквото липсва.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добре, а тия деца като са до 18 години, някои от моите и на мъжо дрехи ще им станат, мисля....Да носим ли по-големи дрехи? Другото ми предложение е преди деня да си кажем какво ще носим, да не се окажат децата със сто тетрадки и нищо друго. Аз лично нямам предпочитания какво да купя, предпочитам ако е възможно да придобия представа кой какво има предвид и да взема каквото липсва.

да,може и големи дрехи.

в предните постинги някои момичет са писали какво щи вземат.

# 53
  • Мнения: 1 403
А, мами как да се опаковат,в кашони ли точно трябва да са?

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А, мами как да се опаковат,в кашони ли точно трябва да са?

не,не е нужно да са опаковани по специален начин.Може и в найлонов плик или торба,но да пише на торбата какво има вътре.Това е по-важно.

# 55
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Имам дрехи,който аз и мъжът ми не носим,но съм от Пазарджик.Може ли някой да ми изпрати адреса си на  mariana_ilieve1981@abv.bg  за да му ги изпратя.Ако може пишете днес,за да ги пусна утре.Благодаря!

# 56
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам дрехи,който аз и мъжът ми не носим,но съм от Пазарджик.Може ли някой да ми изпрати адреса си на  mariana_ilieve1981@abv.bg  за да му ги изпратя.Ако може пишете днес,за да ги пусна утре.Благодаря!

а искаш ли да ти кажа къде в Пазарджик имат нужда от дрехи и можеш да си полезна там.

# 57
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това ще бъде още по-галямо улеснение за мен!В Пазарджик знам само Червеният кръст,но не искам да ги нося там,защото знам,че по-хубавите и запазени дрехи не отиват по-предназначение!Ако можеш ми кажи и къде мога да занеса бебешки дрешки за дечица до год.и половина-имам доста от тях.Благодаря ти предваритилно!

# 58
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Това ще бъде още по-галямо улеснение за мен!В Пазарджик знам само Червеният кръст,но не искам да ги нося там,защото знам,че по-хубавите и запазени дрехи не отиват по-предназначение!Ако можеш ми кажи и къде мога да занеса бебешки дрешки за дечица до год.и половина-имам доста от тях.Благодаря ти предваритилно!

в Пазарджик сме ходили в два дома,но доста отдавна.
Единият е бебешки,който като база е страхотен,имат доста бебета ,но не отказаха нищо.

ето тел.
84923

Друг бебешки има във Ветрен,говорила съм с директорката и тя каза,че приемат дрешки.

03584  2371

Домът за големи деца в Пазарджик е за деца с увреждания,там сме ходили е мисля,че можиш там да отидеш.Доколкото си спомням е разположен около пожарната newsm78.Директорката и персонала бяха много мили.Но това са неща,които се преценяват на място.

по телефона ще се уточните

54893

това са, а ти си реши Wink

# 59
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Много ти благодаря!Отдавна се бях замислила за това,но но знаех към кого да се обърна.Това,което правите е страхотно!!!Пожелавам ви успех и много нови съмишленици!Аз ще ангажирам и другите майки тук.Сигурна съм,че ще се включат с удоволствие!

# 60
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много ти благодаря!Отдавна се бях замислила за това,но но знаех към кого да се обърна.Това,което правите е страхотно!!!Пожелавам ви успех и много нови съмишленици!Аз ще ангажирам и другите майки тук.Сигурна съм,че ще се включат с удоволствие!

около Пазарджик определено има нужда от организирани ходения и помощ.
мога да ти пусна още поне 3 дома и 3 помощни училища.

Моля те само,включвай се в основната тема в мамешкият форум,да могат всички да го четат и помагат за Пазарджик Wink
там ще обменяме инфо
  bouquet

# 61
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Понеже съм от съвсем скоро във форума и някои неща не са ми ясни.Извинявай,ако въпросът ти се стори глупав Embarassedно кое е "основната тема в мамешкият форум"?Никога не съм се занимавала с такива неща(организиране на благотворителност) и не ми е ясна процедурата.Имам предвид,че мога да говоря с майките с който пием кафе,но те са 4-5жени,за по-мащабно мероприятие не знам как става,затова ще съм ти благодарна,ако ми обясниш по-подробно.Ако искаш за по-подробни обяснения можеш да ми пишеш на пощата,за да не пълним излишно форума,както решиш.Не зная дали ще се справя,но нищо не пречи да опитам!Благодаря ви за доброто приемане във форума на новаците!Целувки от моята сладурана на всички сладурковци! Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 39 764
Роси (lavender) говори за тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.0 - това е основната тема в мамешкия форум (към 50 стр е).

По-мащабно мероприятие или така наречените ни акции - в дадем ден, в точно определен час и място се събираме. Датата, часа и мястото се обявяват в темите, както в случая е написано в началото на темата
Цитат
на 05.02,неделя ,от
11.30 до 12.30 в София ленд ще се събират изброените по-долу неща .
и т.н. Всяка от нас помага с каквото може.

Това, че ще говориш с мамите, с които пиеш кафе е добре. Колкото повече хора, толкова повече неща за дечицата Simple Smile

# 63
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Днес разгледах темата с градовете и няма шеникъде Пазарджик,затова пуснах нова тема дали има мами от Пзарджик.Но аз си мислех,че вие събирате помощи не само от мамите във форума,но и от други места.Тези който нямат интернет как се информират-това ми беше мисълта?Благодаря.

# 64
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес разгледах темата с градовете и няма шеникъде Пазарджик,затова пуснах нова тема дали има мами от Пзарджик.Но аз си мислех,че вие събирате помощи не само от мамите във форума,но и от други места.Тези който нямат интернет как се информират-това ми беше мисълта?Благодаря.

има една мама от Пазарджик-Gwendolin K............Тя ходи когато може в Лесичево и от време на време обменяме инфо.
Иначе,доста хора ни намират през сайта и чрез подадена от нас информация помагат сами.Други ние издирваме и ги ръчкаме да даряват.Трети пък са познати на наши познати и така.............майли,телефони и т.н.

# 65
  • Мнения: 1 381
приготвила съм някои неща за акцията, но в петък ще пътуваме за Банско, но бих искал да ги дам накакси. Аз живея в Красна поляна и работя в центъра с/у Руската църква, мога да ги взема с мен и да се срещна с някоя мама тук или в квартала.
Приготвила съм предимно хавлий, един двоен спален комплект бельо, пижама, шапки и чифт ботуши. Мисля че ще са от полза.
Очаквам предложения.

# 66
  • София
  • Мнения: 39 764
ОФФ: вчера трееше да ме гепиш за ушите, аз докат се усетя коя мама ми се усмихва толкоз мило Simple Smile
Няма проблем да се видим някъде по центъра, стига да кажеш кога и в колко.

# 67
  • Мнения: 1 381
ОФФ: вчера трееше да ме гепиш за ушите, аз докат се усетя коя мама ми се усмихва толкоз мило Simple Smile
Няма проблем да се видим някъде по центъра, стига да кажеш кога и в колко.

ха ха , сети ли се а? Как озадачено ме гледаше само? Не се worry аз се разбрах с Гери  "по квартално му" да й ги предам утре. То така даже е по-добре, че аз ходя на работа с метрото и щеше да ми е по трудно с багажа.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 39 764
Аве аз се сетих веднага Simple Smile Ама така си гледам... щот съм завършила ТУ Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 125
Ние ще дойдем с мъжо и джуджето! Така или иначе всяка събота или неделя сме там! Казах и на мои приятелки,, но и те ще направят нещо по въпроса! Нямам възможност да купя нови неща, но всичко, което мога да донеса е много запазено(има и нови, демодирани, но необличани неща) Peace
Само искам да знам в коя част на СофияЛенд ще е пункта?
Благодаря ви!

# 70
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ние ще дойдем с мъжо и джуджето! Така или иначе всяка събота или неделя сме там! Казах и на мои приятелки,, но и те ще направят нещо по въпроса! Нямам възможност да купя нови неща, но всичко, което мога да донеса е много запазено(има и нови, демодирани, но необличани неща) Peace
Само искам да знам в коя част на СофияЛенд ще е пункта?
Благодаря ви!

всичко ще е от полза Wink

вероятно ще запазим няколко маси на вторият етаж в сладоледеният салон,но не е сигурно.Ще кажем допълнително.И тези които са с коли,моля ви не вадете багажа,ще го претоварим на паркинга.

# 71
  • Мнения: 2 125
10х lavender!   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 2 623
Оооо това, че няма да се вадят нещата от колите е страхотно. Тамън си се представях награбила 2 чувала и мъжо 2 чувала и крачим бодро из София Ленд Simple Smile

# 73
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Оооо това, че няма да се вадят нещата от колите е страхотно. Тамън си се представях награбила 2 чувала и мъжо 2 чувала и крачим бодро из София Ленд Simple Smile


 Joy Joy Joy
що бе,на вас ще ви отива Wink

може да има проблеми с охраната , а и от опит сме се убедили,че е безмислено да се разнасят само нещата Twisted Evil

спи спокойно несподойна душо Heart Eyes

# 74
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Сега изчетох всичко, но иначе Деата от септемврийките ни каза отдавна и аз от три седмици съм приготвила три големи плика с дрехи - пуловери, доста дънки, обувки, якета предимно за деца от 8- 18 години.
Напишете къде точно да ви открием в Софияленд и ако може сложете надпис- аз съм по надписите....
Като чух и камък ми падна защото имам много дрешки- запазени, които ми беше жал да изхвърля...

# 75
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сега изчетох всичко, но иначе Деата от септемврийките ни каза отдавна и аз от три седмици съм приготвила три големи плика с дрехи - пуловери, доста дънки, обувки, якета предимно за деца от 8- 18 години.
Напишете къде точно да ви открием в Софияленд и ако може сложете надпис- аз съм по надписите....
Като чух и камък ми падна защото имам много дрешки- запазени, които ми беше жал да изхвърля...


браво на Дени Heart Eyes
вероятно ще сме на вторият етаж от дясно на входа в дъното.Там се намира сладоледената сладкарница.Ще см на масите на терасата.

Ще помислим и за надпис Wink

# 76
  • Мнения: 3 248
Който няма да може да дойде на акцията, а има какво да даде...може да носи вкъщи. В четвъртък целият ден и петък преди обед ще съм си вкъщи.
През останалото време винаги ще има кой да поеме багажа...и място има. Адреса на лични.


Роси, Лорета утре ще носи нещата...само дядо ми ще е вкъщи Rolling Eyes, инструктирала съм го да я чака в уречения час, кое къде и как да слага и т.н., разчитах и на баба ми, че е по-приказлива и гостопримена...ама както и да е. Blush

# 77
  • Мнения: 1 770
Редактирам списъка за майките сираци:

- храни за деца над 10 месеца - всякакви
- адаптирано мляко за бебе над 1 год.
- памперси - над 7 кг
- храна за майките: най-вече дълготрайни продукти, варива, консерви, бисквити, кисело мляко и т.н.
- гърне за Мишел

Цитат
Очакваме в края на януари да се роди бебе в едно социално слабо семейство в провинцията (повече информация в нашата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.690. Събираме всякакви неща за новородено бебе - каквото ви хрумне. Пишете ми, ако имате някакви въпроси.

Бебето се роди на 28.01, казва се Цвети, тежи 3.350 и е 51 см. За повече информация в основната ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.750[/color]

# 78
  • Мнения: 3 248
Роси, вчера колега на Лорета е докарал кашончетата + едно пликче. Много хубаво са опаковани...кашончетата са запечатани, от на тях е лепнат лист с точно описаните неща вътре. Лорета, благодаря ти! Hug

Поддържам връзка с Ани от Варна - "пратката" й ще пристигне във вторник...ще видя какво ще е съдържанието и ще решим в последствие за къде ще ги оползотворим нещата. Peace

Чудя се, дали да звъня на хората то базара, да им припомня за неделя...много ще ми е неудобно, ама пък да не забравят?! Rolling Eyes


Отивам да уча, утре ми е най-гадният изпит! ooooh!


Цунки Мунки за всичкиии! Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 3 248
Бреййй, преди малко ми звъни някакъв младеж...куриер имал за мен, каза ми имената, пита ме улицата ми в центъра или Симеоново се намирала...казвам му Драгалевци. Утре или в други ден съм щяла да получа пратката! #Crazy
И си говорех с него, с убеждението, че някоя мама, ще ми праща нещо...ама после се замислих, че няма коя да е точно сега. Thinking newsm78


И другото:

Майка ми сега звъни...и ми казва давам ти една наша магистърка да говори с теб, иска да даде едни дрехи.
И говоря с нея...ама тя гъркиня и едвам отбира български ooooh!...питам я за каква възраст са - тя казва има и малки, има и големи. hahaha И ме пита...може ли да ги даде на майка ми, а тя да ми ги предаде, защото си заминавала. Joy Joy Joy
Както и да...казах й само, че държа да са чисти и здрави! Peace
Каза, че имало якета, блузи, хубави неща! Praynig

Ако има още нещо...пак ще се включа, то се е видяло, че няма да уча днес като хората, ще се реванширам, че няма да ме има в неделя! Confused Sad Cry

# 80
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам много време сега,но............мила моя Hug,не връщай никой,събирай и ще го мислим Wink

 Heart Eyes

# 81
  • в гората
  • Мнения: 1 486
ETO AКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СБИРКАТА В НЕДЕЛЯ!


Движение на българските майки обединява усилията си за набиране на помощи за незрящите деца в училище “Луи Брайл” в София и помощното училище “Любен Каравелов”, гр. Перник с компанията за натурални води “Девин”. 150 кашона с дрехи, обувки и консумативи ще бъдат дарени на двете училища благодарение на “Девин” и католическата църква “Св. Бенедикт”. “Девин” ще осигури 2 камиона с които да бъдат транспортирани нещата до двете училища

Акцията за набиране на средства ще се проведе

на 5 февруари / неделя /, от 11.30 часа,
в “Сладоледения салон” на “София Ленд” 
(на втория етаж, в дъното вдясно).

Резервиран е целият салон така че ще има и децата къде да тичат. Wink

Ще има малка почерпка и подарък от Девин за всички присъстващи. Поканена е да присъства д-р Масларска – завеждащ родилно отделение на ІІ градска болница. Тя ще може да отговаря на въпроси свързани с храненето и водата (ако имате такива).

ОЧАКВАМЕ ВИ!

# 82
  • sofia
  • Мнения: 7 477
искам да допълня,че отдавна замисляме нещо заедно,но все не можем да стиковаме нещата.Е,сега са успяли да се организират.Много неща са събрали и се надявам да не е само сега,защото наистина такива големи фирми с такъв екип са много  полезни в такива акции.

# 83
  • Мнения: 3 248
Значи, при всички положения ще се обадя на хората от базара, или пък да им пусна един смс. newsm78 Защото досега не се знаеше къде ще е акцията. Rolling Eyes

Утре веднага след изпита заминавам...вкъщи има хора, можете да идвате и взимате и оставяте всичко каквото трябва! Peace Hug Знаете къде "складираме" нещата! Peace

# 84
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Значи, при всички положения ще се обадя на хората от базара, или пък да им пусна един смс. newsm78 Защото досега не се знаеше къде ще е акцията. Rolling Eyes

Утре веднага след изпита заминавам...вкъщи има хора, можете да идвате и взимате и оставяте всичко каквото трябва! Peace Hug Знаете къде "складираме" нещата! Peace

моля те,кажи им да надпишат пликовете,или там каквото носят.

# 85
  • Мнения: 3 248
Значи, при всички положения ще се обадя на хората от базара, или пък да им пусна един смс. newsm78 Защото досега не се знаеше къде ще е акцията. Rolling Eyes

Утре веднага след изпита заминавам...вкъщи има хора, можете да идвате и взимате и оставяте всичко каквото трябва! Peace Hug Знаете къде "складираме" нещата! Peace

моля те,кажи им да надпишат пликовете,или там каквото носят.

Пиле, мисля това им го казах...
Винаги помня, че трябва да кажа две задължителни неща:
1. Чисти и здрави дрехи
2. Опаковани и описани
След това си говорим общи приказки! Hug

Но ще им припомня, че надали само акцията им е в главата! Crazy

# 86
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ми,и аз вече не помня на кого какво казах Sad

# 87
  • Мнения: 3 271
Роси, аз дадох дисковете на Дуцката оня ден. По едно копие направих 11 броя са общо. Ще ми кажеш за памперсите какво можем да измислим, че съм трудно мобилна. Надявам се до месец да не е така.
Успех на акцията!

# 88
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, аз дадох дисковете на Дуцката оня ден. По едно копие направих 11 броя са общо. Ще ми кажеш за памперсите какво можем да измислим, че съм трудно мобилна. Надявам се до месец да не е така.
Успех на акцията!

ok,shte darjim vrazka Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте,

Приготвила съм един кашон с канцеларски материали - моливи, химикалки, сухи лепила, остлирки, гуми, хартия зя рисуване и др. подобни, но нтоку що разбрах, че няма да имам възможност да дойда в неделя.
Кашона е в момента при мен в службата ми в центъра на София, а след 5 ще го взема с мен в къщи - живея в Западен парк.
Много моля, ако някой от вас има възможност да го вземе, за да го занесе в неделя в Софияленд, ще бъда много благодарна.

# 90
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте,

Приготвила съм един кашон с канцеларски материали - моливи, химикалки, сухи лепила, остлирки, гуми, хартия зя рисуване и др. подобни, но нтоку що разбрах, че няма да имам възможност да дойда в неделя.
Кашона е в момента при мен в службата ми в центъра на София, а след 5 ще го взема с мен в къщи - живея в Западен парк.
Много моля, ако някой от вас има възможност да го вземе, за да го занесе в неделя в Софияленд, ще бъда много благодарна.

Дуци ще ти пише,сигурно тя ще мине Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте,

Приготвила съм един кашон с канцеларски материали - моливи, химикалки, сухи лепила, остлирки, гуми, хартия зя рисуване и др. подобни, но нтоку що разбрах, че няма да имам възможност да дойда в неделя.
Кашона е в момента при мен в службата ми в центъра на София, а след 5 ще го взема с мен в къщи - живея в Западен парк.
Много моля, ако някой от вас има възможност да го вземе, за да го занесе в неделя в Софияленд, ще бъда много благодарна.

Дуци ще ти пише,сигурно тя ще мине Wink

Благодаря ви!!!!!

# 92
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и ние благодарим  bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 938
Момичета, купих 40 бр. чорапи различен размер и 10 бр. чорапогащници. Да ги разделям ли на две за двата дома или вие ще разпределяте после? По ми е лесно всичко на куп да донеса, заедно с дрехите, но ако кажете ще правя отделни кашони.

# 94
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, купих 40 бр. чорапи различен размер и 10 бр. чорапогащници. Да ги разделям ли на две за двата дома или вие ще разпределяте после? По ми е лесно всичко на куп да донеса, заедно с дрехите, но ако кажете ще правя отделни кашони.

не ги разделяй.
Сложи само етикет,че са чорапи и на място ще решим.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 623
Роси, а има ли нужда от нощници и пижами ? Имам един плик, но ако не трябва да го оставя за друг път ?
 До момента съм взела сапуни, белина, тоалетна хартия и щипки. Мисля да взема цветни моливи и фулмастри. Имам и близо един пакет бели листа подходящи за рисуване, защото са дебели.
Оххх незнам как ще се донесем до там Simple Smile

# 96
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, а има ли нужда от нощници и пижами ? Имам един плик, но ако не трябва да го оставя за друг път ?
 До момента съм взела сапуни, белина, тоалетна хартия и щипки. Мисля да взема цветни моливи и фулмастри. Имам и близо един пакет бели листа подходящи за рисуване, защото са дебели.
Оххх незнам как ще се донесем до там Simple Smile

има нужда-да.
ще се опитам да намеря някой да те вземе newsm78

# 97
  • Мнения: 2 125
Момичета, в момента вадим и пакетираме нещата с мъжо, но се притеснявам от факта, че поевечето неща са мъжки и стават за 18-годишни... ooooh!Дали ще са от полза??? newsm78 Събрала съм пуловери , зимна канадка (чисто нова, но демоде, както се казва), чисто нови термо чорапи (по-скоро мъжки), 2 чифта дамски дънки  и др. неща....хавлии...

Дали ще са от полза??? ConfusedИли да не си правя труда да ги нося!? newsm78

# 98
  • Мнения: 4 371

Оххх незнам как ще се донесем до там Simple Smile
Къде живееш  Flutter

# 99
  • София
  • Мнения: 39 764
stellina и в 2те у-ща децата са до 18г. Ако не станат за тях, ще станат за някой друг дом Simple Smile

Дуци мен да не забравиш? Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 125
10х, приготвих ги!  bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 2 623

Оххх незнам как ще се донесем до там Simple Smile
Къде живееш  Flutter

Извинявам се затова как съм се изказала, но ви благодаря   bouquet
Ще идваме с колата с мъжото и детето, но багажа е доста. От една страна 3 чувала дрехи + помагала + битова химия и козметика, от друга корито + 2 големи плика за новородената Цвети + рибките за АнМари   .............. нали ме разбирате. А все пак колата ни е Голфче  Laughing

# 102
  • София
  • Мнения: 2 623
Много съм развълнувана и радостна от срещата днес. Толкова много майки и татковци, детски грейнали очички, представители на Минерална вода "Девин", няколко телевизии и печатни медии  Hug Атмосферата беше невероятна - толкова много добри хора дошли да помогнат с каквото могат, невероятна организация и много детски смях. На 2 пъти като гледах суматохата около мен и давайки си сметка колко доброта цари наоколо сълзите ми потекоха, но това бяха сълзи на радост.
Благодаря на всички "виновни" това събитие да се случи !  bouquet
Благодаря на всички от Минерална вода "Девин" за подаръците и невероятната топлина с която бяхме посрещнати всички.   bouquet
Благодаря на фирмите, които в последствие се бяха включили, но така и не разбрах кои са.   bouquet
Сигурна съм, че оттук нататък ще ставаме все повече и повече, защото знам, че добротата е заразна. Сигурна съм, че все повече и повече фирми и институции ще ни подкрепят, защото това, което правите всички вие участвали в акции и благотворителни събития е безценно.
Мога да пиша много, но най-важното е, че за пореден път ще бъдат зарадвани десетки деца и младежи и ще направим живота им малко по-добър.   bouquet
Още веднъж огромно БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ   bouquet  bouquet  bouquet

Малко снимки от мен Simple Smile
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7228&AlbumId=40344

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 15:41 от jullianna

# 103
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз се извинявам, че се изнизах като мокра връв, ама то беше голяма навалица, пък и много мразя да ме снимат и като видя камера, бягам.  Embarassed
Целувки на всички явили се и пресрамили се!  bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 39 764
Джулка вие сте имали време за въртележки? Simple Smile

Пуснах рибките, за сега плуват усилено  bouquet  bouquet  bouquet Дияна гледа водораслото и пита "а това борче за какво го сложила?" Simple Smile

Ето и още малко снимки... такова... някой от тях не знам кой ги е правил Simple Smile



# 105
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз искам да изкажа моята благодарност на всички които се занимават с това!На всички които бяха там.Радвам се, че станах част от това.
Надявам се някой път да ме вземете с вас в някой от домовете!Ще се постарая да помагам винаги с каквото мога, макар и да не е много  Hug
Поклон и БЛАГОДАРЯ!   bouquet   bouquet   bouquet

Ето малко снимки и от нас   bouquet
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4644&AlbumId=40372

# 106
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета,по-късно или утре ще пусна списъка от днес.

След закарването утре ще знаем къде какво точно е оставено.
който иска да заповяда с мен и с Марина в Пeрник

# 107
  • София
  • Мнения: 6 743
Кога ще ходите в Перник???

# 108
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Кога ще ходите в Перник???

утре сутринта имаме среща в 10.15ч. в Борово за да сме на Шел Драгичево в 11.00 .Там ни чака пълният бус и после Перник.

Само да спре да вали Praynig

# 109
  • София
  • Мнения: 6 743
Sad Не мога в делнични дни- няма кой да м гледа децата, но ако някой път решите събота или неделя - обадете се  Praynig.С кола съм  Peace

# 110
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Sad Не мога в делнични дни- няма кой да м гледа децата, но ако някой път решите събота или неделя - обадете се  Praynig.С кола съм  Peace

гледаме веднага да ги закараме, а даренята е задължително да се носят делничен ден, защото тогава там са директор и домакин.Иначе не бива Sad

Дуци и Ан Мари ще ходят с буса за Надежда,но не помня в колко часът Sad
Ще си има работа докато изброим всичко,затова ако някой иска да помогне- Hug

# 111
  • Мнения: 2 249
Sad Не мога в делнични дни- няма кой да м гледа децата, но ако някой път решите събота или неделя - обадете се  Praynig.С кола съм  Peace

гледаме веднага да ги закараме, а даренята е задължително да се носят делничен ден, защото тогава там са директор и домакин.Иначе не бива Sad

Дуци и Ан Мари ще ходят с буса за Надежда,но не помня в колко часът Sad
Ще си има работа докато изброим всичко,затова ако някой иска да помогне- Hug
оказа се ,че Дуцката е на зъболекар и аз ще ходя в Надежда с Танчето да бройкаме-в 9 ни е стрещата в Надежда-после вднага пускам отчета тук
благодаря и аз на всички,които дойдоха и помогнаха Hug- newsm51
Дамаянти,малкият ти е невероятно съкровище-снимах го доста пъти тайничко Embarassed-по-късно ще пусна снимки Hug  bouquet

# 112
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ок,ти пускаш вашият списък,аз от Перник.

леле,колко бебета имаше днес Heart Eyes

# 113
  • sofia
  • Мнения: 7 477
без да съм много сигурна Wink ,но май в новинарските емисии на ВВТ,Някоя от Диемите и не помня още кой ще пускаг репортажи.

Девин добре се постараха да  си направят ПР.Ма кво пък,няма лошо,помагат хората Simple Smile

# 114
  • Мнения: 2 249
АЙДЕ МАЛКО СНИМКИ-ВИЖТЕ ПРЕПЪЛНЕНИТЕ БУСОВЕ

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14300&AlbumId=40394

# 115
  • София
  • Мнения: 2 623
без да съм много сигурна Wink ,но май в новинарските емисии на ВВТ,Някоя от Диемите и не помня още кой ще пускаг репортажи.

Девин добре се постараха да  си направят ПР.Ма кво пък,няма лошо,помагат хората Simple Smile

Мисля, че по БТВ ще има репортаж, а от Диемите може би е Диема2, защото само тя има тази вечер новинарска емисия от 21.00 "Денят" Simple Smile
Преди малко имаше репортаж по ББТ Simple Smile

# 116
  • Мнения: 4 371
Аз разбрах, че по Диема+ от 21.30. След някакви мачове newsm78
Дамянти, на 2/3 от твоите снимки се храня Joy И вчера, и днес.
Бебоците на нашата маса бяха много добри и възпитани Hug, малки прелестни създания Heart Eyes
А видяхте ли как спънах Мишо на мама Иги #Cussing out Ужас, умрях от притеснение, детето има цицина заради моята заблеяност smile3514

# 117
  • София
  • Мнения: 6 743
Нито един репортаж не видяяяяяяяяях  smile3514, аз мислех , че по БТВ ще пуснат - нали снимаха  newsm78
Ух, много ме е яд.
Абе заплес съм си и това е  Rolling Eyes

Дамаянти,малкият ти е невероятно съкровище-снимах го доста пъти тайничко Embarassed-по-късно ще пусна снимки Hug bouquet

Много мерсииииии и за снимките същоооо   bouquet  bouquet  bouquet

# 118
  • Мнения: 3 248
Нито един репортаж не видяяяяяяяяях  smile3514, аз мислех , че по БТВ ще пуснат - нали снимаха  newsm78
Ух, много ме е яд.
Абе заплес съм си и това е  Rolling Eyes

Дамаянти,малкият ти е невероятно съкровище-снимах го доста пъти тайничко Embarassed-по-късно ще пусна снимки Hug bouquet

Много мерсииииии и за снимките същоооо   bouquet  bouquet  bouquet


Мисля, че материала, който са заснели днес, ще го излъчват в БТВ Репортерите! Тоест ще правят по-обширен репортаж! Wink Ще снимат и домовете! Peace

# 119
  • sofia
  • Мнения: 7 477
от БТВ снимаха за друго,но още не казвам за какво.
емисиите в 19.30 излъчиха,късните са в 23 ч.ако не се лъжа
децата са на първи план-твоите,на линда................абе всички Sunglasses


сега,ето го списъкът от днес.Надявам се да са се записали всички, а утпе като броим в училищата ще хванем и бройката Simple Smile

1.Милена Пехливанова-дрехи,чорапи и чорапогащи.
2.Добринка Добромирова-дрехи
3.Милена Алексиева-дрехи
4.Емилея Стефанова-канцеларски материали,санитарни материали,козметика
5.Десислава Ешкенази-дрехи
6.Габриела Хазаросян-чорапи и конструктори.
7.Милена Антонова-дрехи,обувки,конструктори и канц.материали.
8.Красимира Лефтерова-дрехи,санитарни материали,козметика
9.Марина Пеева-дрехи,козметика
10.Станислава Георгиева-дрехи
11.Димитър Анев-дрехи
12.фондация Благодеятел-кашон с вафли
13.Зарина Василева-хавлиени кърпи,козметика,храна,памперси
14.Евдокия Божилова-дрехи
15.Радина Генадиева-козметика и сан.материали
16.Яна Манева-дрехи и играчки
17.Мечтицата-обувки,дрехи,играчки,сан.материали,козметика.
18.Таня Иванова-козметика , сан.материали и кан.материали.Дрехи и СД та.
19.Юлияна Мицева-дрехи,санитарни и канц.материали.
20.Ивелина Чолакова-дрехи и канц.материали
21.Кристина Николова-дрехи,обувки,канц.материали,книжки
22.Албена Нейкова-играчки,топки,дрехи,пъзели,ботуши
23.Антоанета Кръстева-дрехи и чорапи
24.Марияна Младенова-дрехи и обувки
25.Гергана-дрехи и бебешко
26.Ева-дрехи,обувки,хавлии
27.Марч-дрехи,играчки,конструктори и книжки
28.Гергана Пожарски-дрехи,кърпи и играчки
29.Вергилия Захаринова-канц.материали
30.Калина Дамянова-дрехи и санитарни материали
31.Юлия Спиридонова-дрехи и касети с песни
32.Мариета Стоянова-дрехи,козметика,чорапи,бельо
33.Десислава Пантева-дрехи и обувки
34.Полина Крумова-канц.материали,хавлии,чорапи,обувки,дрехи и сан.материали.
35.Дора Колева-дрехи
36.Анета Стоядинова-дрехи и обувки
37.Юлияна от Русе-дрехи и проходилка
38.Линда Александрийска-обувки,канц.материали
39.Янтра Александрова-дрехи,сан.материали и козметика
40.Петко и Ралица Мирчеви-играчки,дрехи и книжки
41.Христино Томова-канц.материали
42.Смайли-20 сд-та с музика .
43.Жана Зарева-дрехи
44.Ф-ма Суинг ООД-канц.материали,козметика,играчки.

# 120
  • София
  • Мнения: 6 743
от БТВ снимаха за друго,но още не казвам за какво.
емисиите в 19.30 излъчиха,късните са в 23 ч.ако не се лъжа
децата са на първи план-твоите,на линда................абе всички Sunglasses



 Cry Sad Къде го видя тоз репортаж, че с мъжО си изгледахме очите и нищо не видяхме Sad
а, за тайната дето си написала ще ме гъделичка любопитството, ама щом трябва ще чакам.Може да съм заплес, ама съм търпелива  Mr. Green

# 121
  • София
  • Мнения: 2 623

 Cry Sad Къде го видя тоз репортаж, че с мъжО си изгледахме очите и нищо не видяхме Sad
а, за тайната дето си написала ще ме гъделичка любопитството, ама щом трябва ще чакам.Може да съм заплес, ама съм търпелива  Mr. Green

Дамаянти с Влади станахте ТВ звезди  Hug По ББТ и Диема2 в новинарските емисии вас ви даваха най-много  Heart Eyes

# 122
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и МСАТ!!!!!!!!!!
сега почват новините Wink

# 123
  • Мнения: 4 371
Всичко изпуснах, много ме е яд. Сега ще чакам от 1.40 по D2 да гледам повторението на новините Confused

# 124
  • София
  • Мнения: 6 743
 newsm44 Видяхмеее.Видяхмееее  newsm44
Беше хубав репортаж.Дано все повече хора се включват по-натам! Hug

# 125
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Всичко изпуснах, много ме е яд. Сега ще чакам от 1.40 по D2 да гледам повторението на новините Confused

а бе ти у ред ли си newsm78

# 126
  • София
  • Мнения: 6 743
Юлееееееееееееее, ама БОБО беше в центъра на кадрото по МСАТ.  Heart Eyes
Вместо реклама на Девин даваха репортаж от днес.Видяхме и чухме Роси и изп.директорка на Девин   bouquet

# 127
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Юлееееееееееееее, ама БОБО беше в центъра на кадрото по МСАТ.  Heart Eyes
Вместо реклама на Девин даваха репортаж от днес.Видяхме и чухме Роси и изп.директорка на Девин   bouquet

мдаааааааа,рекламката си я  биваше Grinning
стискайте палци утре да стигнем до Перник Close

# 128
  • Мнения: 3 248
Брех, аз изтървах всичко! Sad Cry
Но няма да стоя до 1.40 Crossing Arms!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 510
Браво,мами  bouquet
Аз пак трябваше да изхвърча от срещата newsm52,като миналия път в SLand,с тия спортисти около мен,няма мърдане,все на някакви тренировки сме Wink
Имам прогноза от един сателит и утре ще вали  и навява,а real feel за температурата ще  е - 20 http://wwwa.accuweather.com/index-world-forecast.asp?partner=acc … 0&zipcode=EUR|BG|BU011|PERNIK| (((трябва да го пейстнете,че иначе от тук не се отваря))),нещо не се справих(утре детето е на Витоша ,та следя обстойно прогнозите),не съм шофьор,но ако можете го оставете за вторник,че като се извие опашка на Владая ooooh!

# 130
  • София
  • Мнения: 2 623
Странна работа - изгледах новините по МСАТ, но репортаж не видях - жалко. Къде блея и аз незнам  ooooh!
Даааа явно е било след новините, а аз веднага смених канала, защото си помислих, че са го оставили за утре. Жалко Sad

# 131
  • Мнения: 4 371
И аз не видях, споко, не си сама. Мислех да чакам тези по Диема, но вече едва гледам smile3557
Така че от мен чао bye

# 132
  • Мнения: 3 248
Странна работа - изгледах новините по МСАТ, но репортаж не видях - жалко. Къде блея и аз незнам  ooooh!
Даааа явно е било след новините, а аз веднага смених канала, защото си помислих, че са го оставили за утре. Жалко Sad


Аз и след новините гледах...дадоха времето! newsm78
Три сме! Peace

# 133
  • Мнения: 510
спам: аз пък нямам кабелна  Wink

# 134
  • София
  • Мнения: 2 623
Може пък утре в обедните новини да го повторят  Hug, но здраве да е. Важното е, че акцията получи широк общтествен отзвук и много хора са видяли добротата и съпричастността на всички ви   bouquet

# 135
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Пише ви един пълен идиот, не видял нито един репортаж. ББТ - бяхме на път, Диема 2 - нямаме, МСАТ - пропуснах, гледах Канал 1 Rolling Eyes, късните - заспах с Кайо и сега както виждате е 06:17 и аз съм се оцъклила рано-рано и пия кафе. Но здраве да е - важното е хората да са го видяли и другия път направо можем да резервираме голямото кафе на София Ленд.
Момичета, благодаря ви за всичко - че ви има, че ви познавам!!  bouquet
Аз ще почвам работа другата седмица, но това не значи, че ще изчезна. Напротив, ще зарибявам още хора за каузата. Wink Така, че стискайте палци!
Иначе вчера мисля, че добре се получи, имаше много нови хора, събрахме визитки, ще им пускаме инфо за акциите.
Момичета, лек път днес и внимавайте!

# 136
  • София
  • Мнения: 39 764
Aз вчера нямах сили за нищо, бях спала 4 часа, наготвих, и към 8:30 вече устремно желаех възглавницата си. Не можах да окъпя даже и детето си  Embarassed Не помня към колко съм се трупясала, но не съм чула излизането на Дияна от банята, сушене на коси, обличане и т.н. И макар, че ужким спах, не се наспах, едвам станах. Обличам се и ще чакам Ети да подсвирне. Ние поне сме наблизо. Знам къде е училището и се надявам да не се загубим... много Simple Smile

# 137
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Марч,годно е времето,чакам да ми се обадят за да видим дали да тръгваме.Не за друго,единият шофьор с нещата за Перник живее в Мърчаево и изобщо не е ясно дали ще слезе до Драгичево.Не че на мен много ми се пътува в това време Close

тъкмо звъннаха-пътя е ок и нямало проблем,дано!!!!!!!

Юле,беше след основната емисия и спорта Wink
Линде,споко GrinningИ без това ще преживееш.Стискам палци за работата Hug

# 138
  • Мнения: 1 770
Беше готино вчера, и на мен ми хареса. Посъбрахме неща за мамите от Люлин и за новите бебчовци от Роман. Не мога да опиша всичко, което имаше, защото веднага занесохме нещата в ДВН-то и вече не си спомням много. Имаше по малко храна за малките, за мамите, памперси, сапуни и др. За новите бебчовци събрахме дрешки, коритце, козметика, а допълнително от две мами трябва да взема и колички. Сигурно пропускам нещо, сори.
Благодаря на всички, които се включиха!     bouquet
За Роман ще пътуваме на 18.02 предполагам.

А за новините не се косете, нали се видяхме на живо? Това е най-важното. И аз нямам кабел, пък и възможност нямах да гледам каквито и да било новини, че не бях у нас, ама съм споко. Важното е, че бяхме заедно и отново се нарадвахме на големите майчински сърца.

Благодаря, че ви има!  Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 2 125
 smile3501 smile3501 smile3501 на всички за вчера!

# 140
  • Мнения: 510
Пише ви един пълен идиот, не видял нито един репортаж. ББТ - бяхме на път, Диема 2 - нямаме, МСАТ - пропуснах, гледах Канал 1 Rolling Eyes, късните - заспах с Кайо и сега както виждате е 06:17 и аз съм се оцъклила рано-рано и пия кафе. Но здраве да е - важното е хората да са го видяли и другия път направо можем да резервираме голямото кафе на София Ленд.
Момичета, благодаря ви за всичко - че ви има, че ви познавам!!  bouquet
Аз ще почвам работа другата седмица, но това не значи, че ще изчезна. Напротив, ще зарибявам още хора за каузата. Wink Така, че стискайте палци!
Иначе вчера мисля, че добре се получи, имаше много нови хора, събрахме визитки, ще им пускаме инфо за акциите.
Момичета, лек път днес и внимавайте!

Линда,честито за работата  bouquet

# 141
  • Мнения: 863
Вчера наистина беше страхотно ...събраха се толкова много неща за дечицата,Девин също ми направиха много добро впечатление с това което бяха направили за нас,милото отношение и подаръците Wink
Аз успях да хвана новините по ВВТ и Диема2,дадоха малко набързо  ...основно дечицата...малкия на Дамаянти и на AnMari,също Дуци,Мария и още някой ама незнам кой! Е,видях си и мъжо с малката в кадър Wink
Също искам да благодаря на всички които дойдоха! Grinning

# 142
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз толкова се оглеждах да видя някакъв репортаж от събитието но явно съм пропуснала всичко! Няма значение, важното е че присъствах и видях как става всичко, сега имам сили за действие и след като разузная обстановката в този дом, ще пиша, ако се налага да помагаме, вече имам и дрешки от svasseva и ако не се впишат за този дом, Роси ще ги предам при някоя акция за друг!!!
Много ви целувам и се радвам да ви познавам!

# 143
  • Мнения: 4 371
Иги, как е главата на Мишо Embarassed

# 144
  • Мнения: 2 249
Момичета Hug-да дам набързо отчет а по-късно ще се пробвам да пусна и подробен списък с нещата-та днес бяхме в училището за слепи деца в Надежда с Танчето(Ан-Мари)-разтоварихме буса и преброихме всички неща-описахме ги подробно заедно с учителката,която дойде и вчера в София ленд-разгледахме училището и се запознахме с някои от дечицата-тези,които поради една или друга причина са в дома и през неучебно време-сега нали е междусрочна ваканция-има деца с различна степен на слепота-някои не виждат напълно,някои имат и други увреждания Sad-много тъжно)
едно момченце от помагачите на около 10-12 години веднага получи от дарението обувки и нови чорапи,че нямаше с какво да ходи в снега Sad
това е за сега-после ще пусна списъка ,че все пак съм на работа в момента и мисля да поработя малко Embarassed
на всички мамчета ,които отново бяха с нас вчера,на майката от Канада(ако не се лъжа),която беше ипратила родителите си да донесат конструктори и чорапи,на Джуна от Русе която изпрати по автобуса 2 големи торби-искарено БЛАГОДАРЯ!ОБИЧАМ ВИ! Hug  bouquet

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 397
Мили момичета, днес с lavender бяхме в  помощното училище- интернат в Перник да опишем  дарението, което направихте  за това училище, където учат и живеят 160 деца  от социално слаби семейства.  Ето пълния списък:

дам. превръзки -  29 пак.
прах за пране – 6 бр.
тетрадки – 43 бр.
сапуни – 13 пак.
белина и почистващи препарати – 14бр..
паста за зъби – 10 бр.
блокчета за рисуване-3 бр.
четки за рисуване- 23 бр.
фулмастри -  38 пак
пъзели - 3 бр.
конструктори – 2 бр.
моделин – 10 пак.
касети – 6 бр.
дискове- 25 бр.
моливи - 16 пак.
ножици- 40 бр.
лепило- 18 бр.
гланцова хартия – 18 бр.
принт. хартия 1 пак.
пастели, бои за рисуване – 5 бр.
острилки, кламери, тиксо, коректор
топки и други играчки
шоколадови яйца – 144бр.
бисквити
дрехи и обувки, хавлии, спално бельо – 55  чувала
дарение от католическата църква : 35 кашона дрехи, 55 бр. чехли и обувки.

Благодаря Ви мили мами,  от цялото си сърце, от името на децата, от името на персонала, който се грижи, възпитава и обучава тези деца!!! Без вас това добро дело нямаше да е възможно!!!
Благодарим на Девин, на католическата църква, на всички фирми, които се включиха!!!
Пращам ви една огромна прегръдка, думите не стигат.....
 Hug   bouquet  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 09:09 от mi_sy

# 146
  • Мнения: 2 249
пускам пълния списък на нещата дарени в училището за деца с нарушено зрение"Луи Брайл" -кв.Надежда

1.дрехи-нови и 2-ра употреба-всякакви размери-70кашона
2.обувки-99 броя
3.чорапи9нови)-88 броя
4.чорапи-дебели-2ра употреба-2 кашона
5.белъо-2 кашона
6.спално белъо-2 кашона
7.хавлии и халати за баня-5 кашона
8.пердета-5 кашона
9.шампоани-20 броя
10.дамски превръзки-30 пакета
11.сапуни-50 броя
12.конци и прежди-1 кашон
13.платове-1 кашон
14.детски играчки(меки-плюшени)-3 големи кашона
15.детски играчки-(камиончета,кукли,сторители и др.)- 3 големи кашона
16.конструктор- 3 броя
17 раници-2 броя-нови
18 фулмастри(комплект 30 броя)-2 броя
19 фулмастри(комплект 12 броя)-5 броя
20 фулмастри(комплект 6 броя)-6 броя
21.цветни моливи-(по 12 в комплект)-7 броя
22.темперни бои-3 кутии
23. гланцирано блокче-10 броя
24. тебешири- 3 кутии
25. гуми-5 броя
26. маркери цветни(по 4 в комплект)-2 комплекта
27.тетрадка 60 листа-5 броя
28 тефтери -2 броя
29.шоколадови яйца-144 броя
30.дискове с детски приказки за слушане-26 броя
31.четки за рисуване-комплект-10 броя
32.дъски за рисуване

 Hugимаме издаден протокол-ако искате мога да го приложа-ама трябва да го сканирам
това от мен-отивам да поработя Embarassed

# 147
  • Мнения: 2 249
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14300&AlbumId=40394
снимки от акцията +протоколите от училището в Надежда

# 148
  • sofia
  • Мнения: 7 477
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14300&AlbumId=40394
снимки от акцията +протоколите от училището в Надежда
.

аз нямам скенер и в момента няма как да пусна протокола.

# 149
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелеее, как стигнахте до Перник в това време  newsm78 Rolling Eyes

# 150
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, само да кажа, че много се радвам, че се запознах с вас лично. Радвам се, че помогнах с каквото можах. Радвам се, че има хора като вас, които да даряват времето си, нервите си и още доста неща, безрезервно, за да помагат. Дано има повече като вас.  bouquet
А аз ще се постарая да се включвам от тук нататък както и с каквото мога. newsm51

# 151
  • Мнения: 510
Страхотни сте Hug,стисках ви палци да стигнете безпроблемно до Преник,братовчед ми се връщаше от Банско,рано сутринта и каза,че е имало катастрофи по пътя,движението било  в дълга и бавно кретаща колона.

Радвам се,че все повече хора се запалват за идеята, lavender ще ти пиша скоро за едни дрешки,като ми доставят чувалите Wink

# 152
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лелеее, как стигнахте до Перник в това време  newsm78 Rolling Eyes

Бързи,смели,сръчни Laughing Laughing

нямаше проблеми по пътя до Перник.Малко задръстване на Владая и  Winkготово.Не беше грам разчиствано и добе,че не беше студено и замръзнало.Нямаше движение в тая посока Simple Smile и това ни улесни.

нямах време по-рано ,но понеже бързах и сега да ви кажа WinkВ кашоните,които видяхте  в  камионите имаше доста здрави и хубави неща.Много дрехи,спално бельо,хавлии и халати.Страхотни обувки също,чисто нови при това.Девин са ги взели от една църква тук в София ,досложили са и те някои неща ,но багажа беше доста и то наистина ще е от полза.А в Перник се оказаха 160 деца!!!!!!!!!!!

А вашите пликове колко бяха Crazy........Не можем да ги опишем бе Hug
и така...........всичко мина на 6,мисля след няколко дни да ги изненадам като ходим  при бебетата да провевим и училището.
На вратата днес ни изпрати един сополив сладур със звучното име ИСУС.Така се казваше момченцето Simple Smile


Мариетче,в кашоните от Девин при вас какво имаше newsm78

# 153
  • Мнения: 2 249
същите неща Роси,предполагам че са ги разпределяли поравно-доста обувки,дрехи,спално белъо,покривки та дори и пердета-честно казано не ги ровехе много ,че нямаше време,но от това което проверявах съм приятно изненадана-дрешките бяха доста запазени,прилежно подредени,обувките(понеже тях ги броихме)бяха почистени,всеки чифт в отделно пликче и тогава в общата торба-поздравления за организацията smile3501(май са от църквата)

# 154
  • sofia
  • Мнения: 7 477
същите неща Роси,предполагам че са ги разпределяли поравно-доста обувки,дрехи,спално белъо,покривки та дори и пердета-честно казано не ги ровехе много ,че нямаше време,но от това което проверявах съм приятно изненадана-дрешките бяха доста запазени,прилежно подредени,обувките(понеже тях ги броихме)бяха почистени,всеки чифт в отделно пликче и тогава в общата торба-поздравления за организацията smile3501(май са от църквата)

da,ot tzarkvata sa .I nie ne gi rovihme mnogo,no v nashite imashe i bebeshko ta go varna shofiora na Devin .Okolo 6 kashona s bebeshko imashe Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт