"Движение на българските майки"

  • 78 478
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 770
Аз отново се включвам с въпрос и молба относно акцията. Но първо малко предистория.

Преди да дойде в София, като малък, Митко е бил в дома в Роман. Там е работела една жена, Катя, която е станала като майка за него. Била е много мила и се е грижела за него като за свое дете. Така е и до ден днешен. По принцип тази жена е омъжена и има три свои деца, които вече са големи - 2 момичета и едно момче. Като цяло не са добре финансово, работата е зле платена в провинцията, както знаете. От децата работи само най-голямото момиче. Второто момиче забременя и се омъжи това лято, когато таман навърши 18. Терминът й е сега в края на януари. Ние им обещахме, че ще им помогнем с каквото можем. Казва се Люси и е едно много красиво момиче.
Въпросът ми е - някой друг иска ли да се присъедини и пак да посъберем малко неща за новородено бебче? Аз се наемам да занеса всичко до Роман с колата.
Уточнявам, че ако нямаше подобна нужда и семейството беше богато, нямаше да се обръщам за помощ към вас.

В събота занесох всичко на момичетата в ДВН-то. Благодаря на Алесия за това, че се включи с помощ за Павлина - домашно мляко и храна.   
 bouquet
Мишел вече напълно се възстанови след болестта.
Ще си дам известно време почивка от посещения (ако ми се удаде), защото се натоварих изключително много през последните седмици. А ме очаква и пътуване до Слатино и Кочериново  newsm78 .

# 691
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Привет, момичета  bouquet
Няколко дни бях без нет, а сега имам ужасни проблеми с бг-мама (само при мен ли е така?  Sick)
За 5-ти съм на линия. Чакам списъка и ще се включа активно. Ще опитам да присъединя и други към компанията Peace

Тия дни бях плътно вкъщи, че си имах болна щерка, но от утре съм по задачи. Ще има скоро ходене някъде?

привет  bouquet

утре ще знаем какво събираме,нещо не откривам никой в помощното училище и ако утре е така мисля да отида до там.По принцип планувам до отскоча до Перник в петък-домът и училището.Ако си фриииииииии-да ходим.И ако има други желаещи Hug

ще ми се и до Трън да отидем,но зависи от бензина Sad

# 692
  • Мнения: 3 248
5 или 6 имам днес...зависи как ще се представя на контролната в петък. Rolling Eyes

Днес Дани ми писа смс...чак се почувствах виновна, че нямам време да ида. То и Мариетка е така... Иначе им звъннах, побъбрихме, добре са всички! Peace
Дани записва шофьорски курс през март месец, да се похваля, че аз почвам от другата седмица...малко скорострелно, ама така се случи...дано не убия някой! Praynig Praynig Praynig

И при мен е ад с влизането във форума! Close Twisted Evil
В петък по кое време ще ходите? И кога планирате Трън (ако има бензин, де)? Thinking

Някой да знае нещо за Мери? newsm78 Започна много да ми липсва таз мома англичанка!  bouquet

# 693
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Иве,чакам моя приятелка да ми върне най-малките дрешки от Сашко и ще ти ги дам за момичето.

да взимам ли книгите за Кочериново или да изчакам newsm78

# 694
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Весе,вероятно сутринта ,искам да взема едни документи от Перник,да видя бебоците и до отида до Помощното училище преди акцията.

За Трън-не знам,просто ми се ходи до там  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 493
Привет, момичета  bouquet
Няколко дни бях без нет, а сега имам ужасни проблеми с бг-мама (само при мен ли е така?  Sick)
За 5-ти съм на линия. Чакам списъка и ще се включа активно. Ще опитам да присъединя и други към компанията Peace

 

привет bouquet

утре ще знаем какво събираме,нещо не откривам никой в помощното училище и ако утре е така мисля да отида до там.По принцип планувам до отскоча до Перник в петък-домът и училището.Ако си фриииииииии-да ходим.И ако има други желаещи Hug

ще ми се и до Трън да отидем,но зависи от бензина Sad


Аз искам, но нямам кола ! Мога да помогна, ако има място в колата за мен ! Ще помогна за бензина !

# 696
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за бензина го споделих не за да събираме пари Sad,в момента просто е малко сложно ,че се оказваме в положение ПАТ с разходите Sad
Случва се на моменти и досега сме се оправяли,но с надявам до понеделник да стоят по друг начин нещата.

ще ти кажа кога евентуамно ще ходим,на теб кога ти е удобно ?

# 697
  • Мнения: 1 493
За 5 февруари нямам проблем, нали е неделя !

# 698
  • sofia
  • Мнения: 7 477
За 5 февруари нямам проблем, нали е неделя !

на 5 ти е акцията в Софияленд,а ние се каним да ходим до Трън евенуално идната седмица

# 699
  • Мнения: 3 248
Добре...всъщност аз така и не си извадих здравна книжка, не че имах възможност да дойда, де...но все пак! Rolling Eyes
Тия дни трябва да си вадя медицинско за шофьорските! ooooh!
Малко се съмнявам, но дано поне идната седмица успея да дойда до Трън, да се отчета и аз с някаква дейност! Laughing Mr. Green

# 700
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добре...всъщност аз така и не си извадих здравна книжка, не че имах възможност да дойда, де...но все пак! Rolling Eyes
Тия дни трябва да си вадя медицинско за шофьорските! ooooh!
Малко се съмнявам, но дано поне идната седмица успея да дойда до Трън, да се отчета и аз с някаква дейност! Laughing Mr. Green

за сега не ти трябва здравна книжка,споко.
ако се ходи в Трън ти ще знаеш първа и тогава ще го мислиш.Имаш си и изпити ,а те са ти важни,гледай си изпитите Уили Crazy

# 701
  • Мнения: 3 248
Добре...всъщност аз така и не си извадих здравна книжка, не че имах възможност да дойда, де...но все пак! Rolling Eyes
Тия дни трябва да си вадя медицинско за шофьорските! ooooh!
Малко се съмнявам, но дано поне идната седмица успея да дойда до Трън, да се отчета и аз с някаква дейност! Laughing Mr. Green

за сега не ти трябва здравна книжка,споко.
ако се ходи в Трън ти ще знаеш първа и тогава ще го мислиш.Имаш си и изпити ,а те са ти важни,гледай си изпитите Уили Crazy


Слушам - изпълнявам! Hug

# 702
  • Мнения: 1 493
През седмицата съм свободна през деня, но имам ангажимент от 17.00 часа. Ако успеем да се върнем до тогава, аз съм ЗА !

# 703
  • sofia
  • Мнения: 7 477
През седмицата съм свободна през деня, но имам ангажимент от 17.00 часа. Ако успеем да се върнем до тогава, аз съм ЗА !

да,обикновенно се прибираме и по-рано.
ще ти кажа ако ходим Wink

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 397
Аз също  много искам да дойда до Трън и Перник. За сега дъщеря ми е в къщи (изкара 2 бронхита еднин след друг), но  се надявам другата седмица да  е на ясла. За 5.02. ще видя какво мога да донеса (есента си почистих гардероба и нямам много неща), казала съм и на една приятелка. Имам бебешки дрешки и обувки, ще донеса и тях. А, също има и останали дрехи от базара в къщи,  ако трябват за Трън(не са детски)ще ги донеса по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт