Поредната акция за събиране на помощи

  • 10 799
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
nishto de,shte go izmislim

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Момичета,аз и още няколко от нас имаме следното предложение.Някои може би са чели за детето с Хидроцефалия,което се нуждае от клапа .То е дете,което живее в дом в София.Операцията ще се извърши безплатно в Пирогов ,но клапата струва 2000 лв.

Искаме да помогнем с клапата и да се опитаме да съберем парите.
Бинито държи връзка с домът и с опериращият.

Има подробна тема в клюкарника.
Няма да моля ,а само ви информирам,че който желае може да помогне с пари в деня на акцията.
Щом се купи клапата ще пуснем тук документа .Както и всичко необходимо.

Благодаря ви предварително.

# 47
  • Мнения: 4 371
Миленче, давай каквото имаш за даване като се видим с теб на 30-ти Wink

# 48
  • Мнения: 3 271
Миленче, давай каквото имаш за даване като се видим с теб на 30-ти Wink

Точно това попитах Роси днес  Heart Eyes Имам и едни памперси, но няма да ми се носят до телевизията, така че май ще са само СД-та този път

# 49
  • Мнения: 1 568
Момичета, направила съм по 19 диска с приказки за двете училища. Вчера докато нямаше форум запретнах ръкави и ги записах  Wink
Сега забелязах, че времето на срещата ми е малко неудобно, но ще направя всичко възможно. Всъщност само до 12.30 ли ще сте там? Някой ще остане ли поне до 13 часа да пие кафе?

# 50
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, направила съм по 19 диска с приказки за двете училища. Вчера докато нямаше форум запретнах ръкави и ги записах  Wink
Сега забелязах, че времето на срещата ми е малко неудобно, но ще направя всичко възможно. Всъщност само до 12.30 ли ще сте там? Някой ще остане ли поне до 13 часа да пие кафе?

ей браво Heart EyesДобре,че на моменти няма форуми  Crazy

да,мисля,че до 13.00 ще сме там още Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 938
Добре, а тия деца като са до 18 години, някои от моите и на мъжо дрехи ще им станат, мисля....Да носим ли по-големи дрехи? Другото ми предложение е преди деня да си кажем какво ще носим, да не се окажат децата със сто тетрадки и нищо друго. Аз лично нямам предпочитания какво да купя, предпочитам ако е възможно да придобия представа кой какво има предвид и да взема каквото липсва.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добре, а тия деца като са до 18 години, някои от моите и на мъжо дрехи ще им станат, мисля....Да носим ли по-големи дрехи? Другото ми предложение е преди деня да си кажем какво ще носим, да не се окажат децата със сто тетрадки и нищо друго. Аз лично нямам предпочитания какво да купя, предпочитам ако е възможно да придобия представа кой какво има предвид и да взема каквото липсва.

да,може и големи дрехи.

в предните постинги някои момичет са писали какво щи вземат.

# 53
  • Мнения: 1 403
А, мами как да се опаковат,в кашони ли точно трябва да са?

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А, мами как да се опаковат,в кашони ли точно трябва да са?

не,не е нужно да са опаковани по специален начин.Може и в найлонов плик или торба,но да пише на торбата какво има вътре.Това е по-важно.

# 55
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Имам дрехи,който аз и мъжът ми не носим,но съм от Пазарджик.Може ли някой да ми изпрати адреса си на  mariana_ilieve1981@abv.bg  за да му ги изпратя.Ако може пишете днес,за да ги пусна утре.Благодаря!

# 56
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам дрехи,който аз и мъжът ми не носим,но съм от Пазарджик.Може ли някой да ми изпрати адреса си на  mariana_ilieve1981@abv.bg  за да му ги изпратя.Ако може пишете днес,за да ги пусна утре.Благодаря!

а искаш ли да ти кажа къде в Пазарджик имат нужда от дрехи и можеш да си полезна там.

# 57
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това ще бъде още по-галямо улеснение за мен!В Пазарджик знам само Червеният кръст,но не искам да ги нося там,защото знам,че по-хубавите и запазени дрехи не отиват по-предназначение!Ако можеш ми кажи и къде мога да занеса бебешки дрешки за дечица до год.и половина-имам доста от тях.Благодаря ти предваритилно!

# 58
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Това ще бъде още по-галямо улеснение за мен!В Пазарджик знам само Червеният кръст,но не искам да ги нося там,защото знам,че по-хубавите и запазени дрехи не отиват по-предназначение!Ако можеш ми кажи и къде мога да занеса бебешки дрешки за дечица до год.и половина-имам доста от тях.Благодаря ти предваритилно!

в Пазарджик сме ходили в два дома,но доста отдавна.
Единият е бебешки,който като база е страхотен,имат доста бебета ,но не отказаха нищо.

ето тел.
84923

Друг бебешки има във Ветрен,говорила съм с директорката и тя каза,че приемат дрешки.

03584  2371

Домът за големи деца в Пазарджик е за деца с увреждания,там сме ходили е мисля,че можиш там да отидеш.Доколкото си спомням е разположен около пожарната newsm78.Директорката и персонала бяха много мили.Но това са неща,които се преценяват на място.

по телефона ще се уточните

54893

това са, а ти си реши Wink

# 59
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Много ти благодаря!Отдавна се бях замислила за това,но но знаех към кого да се обърна.Това,което правите е страхотно!!!Пожелавам ви успех и много нови съмишленици!Аз ще ангажирам и другите майки тук.Сигурна съм,че ще се включат с удоволствие!

Общи условия

Активация на акаунт