Поредната акция за събиране на помощи

  • 10 809
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много ти благодаря!Отдавна се бях замислила за това,но но знаех към кого да се обърна.Това,което правите е страхотно!!!Пожелавам ви успех и много нови съмишленици!Аз ще ангажирам и другите майки тук.Сигурна съм,че ще се включат с удоволствие!

около Пазарджик определено има нужда от организирани ходения и помощ.
мога да ти пусна още поне 3 дома и 3 помощни училища.

Моля те само,включвай се в основната тема в мамешкият форум,да могат всички да го четат и помагат за Пазарджик Wink
там ще обменяме инфо
  bouquet

# 61
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Понеже съм от съвсем скоро във форума и някои неща не са ми ясни.Извинявай,ако въпросът ти се стори глупав Embarassedно кое е "основната тема в мамешкият форум"?Никога не съм се занимавала с такива неща(организиране на благотворителност) и не ми е ясна процедурата.Имам предвид,че мога да говоря с майките с който пием кафе,но те са 4-5жени,за по-мащабно мероприятие не знам как става,затова ще съм ти благодарна,ако ми обясниш по-подробно.Ако искаш за по-подробни обяснения можеш да ми пишеш на пощата,за да не пълним излишно форума,както решиш.Не зная дали ще се справя,но нищо не пречи да опитам!Благодаря ви за доброто приемане във форума на новаците!Целувки от моята сладурана на всички сладурковци! Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 39 761
Роси (lavender) говори за тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.0 - това е основната тема в мамешкия форум (към 50 стр е).

По-мащабно мероприятие или така наречените ни акции - в дадем ден, в точно определен час и място се събираме. Датата, часа и мястото се обявяват в темите, както в случая е написано в началото на темата
Цитат
на 05.02,неделя ,от
11.30 до 12.30 в София ленд ще се събират изброените по-долу неща .
и т.н. Всяка от нас помага с каквото може.

Това, че ще говориш с мамите, с които пиеш кафе е добре. Колкото повече хора, толкова повече неща за дечицата Simple Smile

# 63
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Днес разгледах темата с градовете и няма шеникъде Пазарджик,затова пуснах нова тема дали има мами от Пзарджик.Но аз си мислех,че вие събирате помощи не само от мамите във форума,но и от други места.Тези който нямат интернет как се информират-това ми беше мисълта?Благодаря.

# 64
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес разгледах темата с градовете и няма шеникъде Пазарджик,затова пуснах нова тема дали има мами от Пзарджик.Но аз си мислех,че вие събирате помощи не само от мамите във форума,но и от други места.Тези който нямат интернет как се информират-това ми беше мисълта?Благодаря.

има една мама от Пазарджик-Gwendolin K............Тя ходи когато може в Лесичево и от време на време обменяме инфо.
Иначе,доста хора ни намират през сайта и чрез подадена от нас информация помагат сами.Други ние издирваме и ги ръчкаме да даряват.Трети пък са познати на наши познати и така.............майли,телефони и т.н.

# 65
  • Мнения: 1 381
приготвила съм някои неща за акцията, но в петък ще пътуваме за Банско, но бих искал да ги дам накакси. Аз живея в Красна поляна и работя в центъра с/у Руската църква, мога да ги взема с мен и да се срещна с някоя мама тук или в квартала.
Приготвила съм предимно хавлий, един двоен спален комплект бельо, пижама, шапки и чифт ботуши. Мисля че ще са от полза.
Очаквам предложения.

# 66
  • София
  • Мнения: 39 761
ОФФ: вчера трееше да ме гепиш за ушите, аз докат се усетя коя мама ми се усмихва толкоз мило Simple Smile
Няма проблем да се видим някъде по центъра, стига да кажеш кога и в колко.

# 67
  • Мнения: 1 381
ОФФ: вчера трееше да ме гепиш за ушите, аз докат се усетя коя мама ми се усмихва толкоз мило Simple Smile
Няма проблем да се видим някъде по центъра, стига да кажеш кога и в колко.

ха ха , сети ли се а? Как озадачено ме гледаше само? Не се worry аз се разбрах с Гери  "по квартално му" да й ги предам утре. То така даже е по-добре, че аз ходя на работа с метрото и щеше да ми е по трудно с багажа.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 39 761
Аве аз се сетих веднага Simple Smile Ама така си гледам... щот съм завършила ТУ Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 125
Ние ще дойдем с мъжо и джуджето! Така или иначе всяка събота или неделя сме там! Казах и на мои приятелки,, но и те ще направят нещо по въпроса! Нямам възможност да купя нови неща, но всичко, което мога да донеса е много запазено(има и нови, демодирани, но необличани неща) Peace
Само искам да знам в коя част на СофияЛенд ще е пункта?
Благодаря ви!

# 70
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ние ще дойдем с мъжо и джуджето! Така или иначе всяка събота или неделя сме там! Казах и на мои приятелки,, но и те ще направят нещо по въпроса! Нямам възможност да купя нови неща, но всичко, което мога да донеса е много запазено(има и нови, демодирани, но необличани неща) Peace
Само искам да знам в коя част на СофияЛенд ще е пункта?
Благодаря ви!

всичко ще е от полза Wink

вероятно ще запазим няколко маси на вторият етаж в сладоледеният салон,но не е сигурно.Ще кажем допълнително.И тези които са с коли,моля ви не вадете багажа,ще го претоварим на паркинга.

# 71
  • Мнения: 2 125
10х lavender!   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 2 623
Оооо това, че няма да се вадят нещата от колите е страхотно. Тамън си се представях награбила 2 чувала и мъжо 2 чувала и крачим бодро из София Ленд Simple Smile

# 73
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Оооо това, че няма да се вадят нещата от колите е страхотно. Тамън си се представях награбила 2 чувала и мъжо 2 чувала и крачим бодро из София Ленд Simple Smile


 Joy Joy Joy
що бе,на вас ще ви отива Wink

може да има проблеми с охраната , а и от опит сме се убедили,че е безмислено да се разнасят само нещата Twisted Evil

спи спокойно несподойна душо Heart Eyes

# 74
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Сега изчетох всичко, но иначе Деата от септемврийките ни каза отдавна и аз от три седмици съм приготвила три големи плика с дрехи - пуловери, доста дънки, обувки, якета предимно за деца от 8- 18 години.
Напишете къде точно да ви открием в Софияленд и ако може сложете надпис- аз съм по надписите....
Като чух и камък ми падна защото имам много дрешки- запазени, които ми беше жал да изхвърля...

Общи условия

Активация на акаунт