Искам съпруг до себе си, не портфейла му!

  • 22 894
  • 550
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 4 349
А сортира ли чорапите?
Последно-аз търтей ли съм или горката аз, че чакат на мен? Thinking

Сортира ги и още как.  Mr. Green Mr. Green Дори и ги кърпи - мама го е научила  Mr. Green Mr. Green
А ти какво си избираш - търтей или незаменимата  Mr. Green Mr. Green

# 541
  • Мнения: 943
А стига, бе, даже е простирал. Какъв мъж.

чуден е , ама не си видяла брат ми Wink там вече , да завидиш щом сме научени еднакво.За него за готвене да не говорим , че е критик от класа , готвач в Кипър беше , и сега не само , че е отменил жена си в кухнята , но и е къщовник
Jizzlobber
никой не чака не мен , ти пак не схващаш.абе май сте за съжаление щом някой чака на вас.всичко е двустванно , щом единия прави едно , другия ще помогне с друго , иначе какво семейство ще сте ooooh!

пс.мъж ми няма майка , така , че много моля по тази тема

# 542
  • Мнения: 662
А сортира ли чорапите?
Последно-аз търтей ли съм или горката аз, че чакат на мен? Thinking

Дори и ги кърпи - мама го е научила  Mr. Green Mr. Green


Прочетох-"дори и кърми", и сериозно ти завидях. Mr. Green

# 543
  • Мнения: 206
А стига, бе, даже е простирал. Какъв мъж.

Добре, че не каза, че не ги и шие  Mr. Green Mr. Green

Има  и   такива-шиещи  мъве  -   имам  съсед  - пенсионирано  ченге -  яко шие   гоблени/  ама  много словни и  големи /   и  сутрин  много  рано   прави  бухти и мекици.  Супругата   му  е доктор  в  бърза  помощ и  на още   едно място ,  т.е  -  2  болници. Не  пипва   нищо  в  къщи  но   пък   носи   тя  носи   парите .  На   тях  си им  харесва това  разпределение Simple Smile

# 544
  • Мнения: 9 990
а, не знам Евита.Ти казваш-търтей или всичко на мен чака.Няма средно.

# 545
  • Мнения: 4 841
Леле, каква активност...

Май още не е минало действието на магнитните бури  Rolling Eyes

# 546
  • Мнения: 9 990
ееее, не разваляй купонаа деееее  Party

# 547
  • Мнения: 4 841
ееее, не разваляй купонаа деееее  Party

Внасям малко научни обяснения, че иначе като не е ясна причината за определени реакции, започва да изглежда налудничаво. Така като се обясни - друго си е  Wink

# 548
  • Мнения: 2 868
Май   наистина избяга  темата .  И  а з не видях  в  авторката  подобна  дилема-  съпруг  или  портфейла  му. Не  се  отказва  от  портфейла  му  , но ако   може   и да   пърха  около  нея  като  нощна  пеперуда.  От  собствен  опит  го  казвам  - няма  как  да  стане   това .  Нека  по  друг  начин  да  си  реорганизира  свободното   време,  така   , че  да  не   се  чувства   самотна. За  това   , се  грижи  за  къщата  - медали  не  дават.  Естествено е  този  партнъор   който е  в къщи  да  поеме  повечето  домашни  задължения ,  доколкото  разбрах  само  съпругът   работи.  Като  тръгне   на  работа   е нормално  да си  разпределят   задълженията. Все  пак  е   и  есен -  нормално   е  да  се  засилят и  депресивните   състояния.  Един   съвет  към  авторката -   мове би е  по-добре  да  не  фокусира   всичките  си  очаквания  към  патнъора   си ,  да си доставя  и  тя  нчкоя  друга  приятна   емоция  ,  а  да  го  чака   трпетно   на  вратата.
Да си съквартирантстват значи без да се закачат един друг - това ще реши семейните проблеми, понеже нямаме вече семейство, а съквартиранти...
А децата как да си решат проблема, да си канят приятелчета с преспиване...?

# 549
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
 

чуден е , ама не си видяла брат ми Wink там вече , да завидиш щом сме научени еднакво.

 Чакай сега,това,че е научен,не значи,че ще го прави. Както и ако някой не е научен-пречи ли му да се постарае? Желание и съзнание му е майката. И необходимост.
 Ни съм прала,ни съм готвила,ни деца съм отглеждала. А ето-научих се и то чак на 30г.

# 550
  • Sofia
  • Мнения: 3 049
Не разбрах кой, какво и от кого иска, нито какво, на кого и кога хваща, но стана много грозно и тъмно зелено.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт