Изпитани сайтове за парфюми-4

  • 130 527
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 992
Ок, моля те пиши после. И във вторник да поръчам пак до осми мисля ще дойде.  Wink

# 541
  • София
  • Мнения: 24
момичета, а parfiumbg.com читав ли, че нещо много евтини ми се струват? newsm78

# 542
  • Мнения: 2 673
Няма читави сайтове.  Peace За едни са такива, за други не. Всеки преценява откъде и най- важното какво точно купува.

Ето за Енцо, всички мнения напоследък са, че парфюмите са тъпи ментета, но хората поръчват!

гледам ,че се препоръчват някои определени - на прима виста се сещам:
parfum-bg.com/
1001-bg.com.
parfumsbg.com/
ivis.bg
parfumi-shop.net

затова предложих Wink

# 543
  • Мнения: 602
момичета, а parfiumbg.com читав ли, че нещо много евтини ми се струват? newsm78

Само като видите цените и че повечето парфюми са на една цена, можете да си направите извод и сама - ментета. Stop

# 544
  • Мнения: 992
момичета, а parfiumbg.com читав ли, че нещо много евтини ми се струват? newsm78

 Ехее, Том Форд за 40 лв стотица. Mr. Green Не съм най-голямата разбирачка, но в този сайт поръчай само ако искаш скъпо менте.

# 545
  • Мнения: 0
След доста добри отзиви тук си поръчах парфюм от 1001-bg.com. Имала съм  го и преди това съотвения парфюм. Изпратиха ми менте-спирт и още нещо. Обадих им се за връщането му и да си получа обратно партите. Момичето с което разговорях се държа изключително арогантно. След като си изнесе тирадата реши да ми обясни  защо аз си въобразявам, че парфюма ми е менте. Разясни ми как преди съм ползвала ЕДП, а при тях съм поръчала при тях ЕДТ. Изясни ми всички разлики , които има. Това лично на мен ми беше много интересно, защото съответния парфюм се произвежда само като ЕДТ!!!! Когато и го съобщих с полвин уста призна"Ами да така е".Върнах го и си взех парите.

Съжелявам, че развалям доброто мнение за 1001, но не ми се иска да има други разочаровани като мен.

# 546
  • Мнения: 713
Верно ли?
И аз много съжАлявам, ако това е истина... а не например модерното напоследък "активно мероприятие".

Тази темичка трябва да е и апетитно цветенце за работливи пчелички, няма как.

# 547
  • Мнения: 0
 Парфюма ми беше за подарък. Обадих се след обяд  да го поръчвам  и тогава разговарях с друго момиче, което се държа мило. Тя ми предложи ако е за мен да си взема парфюм без опакова, а ако е за подарък да е с опаковка. Отказах тестера, но тя  си продължи да ме обеждава за него и на 2-3 пъти ме попита дали е за мен или е за подарък. Казах й че е за подарък и ми прие поръчката. Явно съм била досто уморена и приех че ме обеждава за тестера, а всъщност нейната цел е била да разбере дали парфюма е за мен или е за друг. Така се сдобих с ментето.
 Явно те не са очаквали, че ще пробвам парфюма преди да го подаря. Не само го пробвах, но го сравних и с такъв от Бютизоун.
  Относно "активното меропирятие" пределно ясно ми е че служители в сайтовете следят темите както тук така и в други форуми, имат регистрации и представят за потребители.  За себе си мога да кажа, че това беше първото ми пазаруане от бг сайт за парфюми и в близките 2 годни не смятам да повторя. Ако и тогава нещата не са се променили - пак няма да поръчвам. Но когато има нередност, бъда ощетена или обиждана със сигурност не смятам да си мълча, а да си търся правата.

# 548
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Днес ми простигнаха She wood/dsquared2 и YSL Manifesto от Венера козметикс. Всичко изглежда ОК. She Wood  е без капачка. Но аз го взех за сестра ми, която надявам се и така , ще си го изпръска с кеф.

# 549
  • Мнения: 111
Хора,колко време пътува поръчката на Ензо?поръчах на 27.02,а още ни вест,ни кост?

# 550
  • Мнения: 2 182
Днес ми простигнаха She wood/dsquared2 и YSL Manifesto от Венера козметикс. Всичко изглежда ОК. She Wood  е без капачка. Но аз го взех за сестра ми, която надявам се и така , ще си го изпръска с кеф.
Аз чакам утре от тях DSQUARED Potion. Днес се обадиха и казаха, че са го пратили.
Дано си дойде с капачка и всичко е изрядно.

# 551
  • Мнения: 0
Парфюмите от дамската линия на DSQUARED са готини. Ползвала съм She Woods, но Potion не съм. Каква му е цената за 30 ml?

# 552
  • Мнения: 602
Парфюмите от дамската линия на DSQUARED са готини. Ползвала съм She Woods, но Potion не съм. Каква му е цената за 30 ml?

Цената на 30 ml е 53 лв. - http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/dsquared2-potion-for-women.php, а тестера 100 ml е 67 лв.

# 553
  • Мнения: 10
Привет момичета   bouquet Надявам се да приемате нови попълнения Simple Smile))

# 554
  • Мнения: 2 182
Парфюмите от дамската линия на DSQUARED са готини. Ползвала съм She Woods, но Potion не съм. Каква му е цената за 30 ml?

Цената на 30 ml е 53 лв. - http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/dsquared2-potion-for-women.php, а тестера 100 ml е 67 лв.
A по магазините парфюма 30мл е 90-100лв.
Но в интернет прегледах всички възможни сайтове, все към 50-60 лв. се върти.

Общи условия

Активация на акаунт