Отговори
# 45
  • Мнения: 2 837
Добро утро!
Хайде да го сложа кафето, щом и Криси си го пие тук:


Ани, в яслите не мога да нося многократни пелени. Пък нещо не се назорих това лято да ги махна съвсем памперсите, така че сега е повече на еднократни.
Ева, честито! Много, много се радвам за хубавата новина!

Хубав ден!

# 46
  • Мнения: 21
Здравейте!
Ева, честито момиченце, да сте много здравички и само да се радвате заедно!  Hug Девичка! Моята кръщелница е на 8.09,  Sunglasses

Деска, голяма палавница е тази сладка Йо  Grinning Laughing

Ана2, мерси за кафенцето  Hug

Хоупфул, честито момиченцеее  Party Flutter извинявай, кога ти е термина, ако не е тайна де!  Hug

Ваче, чушките и патладжаните са ми любими, дано успееш с всичко днес, та да се приключва, дет се вика.  Flutter

Зверче, браво! Продължавай си по твоят начин и скоро ще се похвалиш с голямото нощно спане, сигурна съм.  Hug Време е да ти поолекне малко и на теб  Naughty

Чин, къде сииииииииии??!!??



# 47
  • Мнения: 158
Добро утро!

  bouquet Честита нова тема!

Не съм влизала няколко дни,защото нямах грам време.Бяхме на 2 детски рд и наши приятели се ожениха в събота.Краси е добре,но имаме малко проблеми с акането.Надявам се да минат бързо.  Praynig
От днес започва и последната ми година,но няма как да ходя на откриване,а и не съм особено очарована от гостите режещи лентички..От утре съм на лекции и Краската ще стои при баба и вуйна ми.Много силно се надявам да се държи добре през деня,а още по-силно да се научи за времето докато ме няма да заспива без гърда,че няма отбиване това кърмаче.Като сме били на сватбата през нощта е подлудил майка ми.

Пожелавам на всички една хубава седмица!   bouquet

# 48
  • Мнения: 11
УРАА!!!!!
ЕВА, страшно се радвам, да ви е жива и здрава и да ви носи само усмивки и радост!!!!!!!
И аз онзи ден се сетих за теб и даже мислех да пиша дали момичетата знаят нещо.
Наистина прекрасна новина!!!!!!!!

Аз съм днес сама цял ден с дребното, бяхме в градинката сутринта, леле, голяма мъка ми е само докато го кача/сваля по 3 пъти от количката, псоле той иска и на пързалка, което на мен ми е непосилно. Вдигнах го 4-5 пъти, в 11:30 се прибрахме , вече бях тотално разбита. (По принцип майка ми поема сутрешната разходка). Добре че и той беше уморен, та заспа за 2 минути и сега малко ще чилвам, докато спи, после пак ще беснеем из къщи докато ММ се завърне.
И нощта беше тегава, запушен му е носът, буди се по 10000 пъти, разстройство, освен това както е с 2 зъба, сега всички ще излязат накуп...веселба Simple Smile

# 49
  • Мнения: 141
Ваче,благодаря,че се включи по питането ми.Само мед ще яде тогава млачо,пък за нас и аз бъркам една рецепта с пчелен прашец.

Евааа,честито,много хубава новина!Прекрасно име сте избрали,да ти е жива и здрава. Heart Eyes

Хоупфул,честита девойка. Много хубаво : )))

# 50
  • Мнения: 49
ЕВА, бъдете здрави!

ЧИН, надявам се вече да си добре, мисля те.....

АНИ2, и ти си като сторъкия Шива Simple Smile

ХЕЛЪН, как върви отбиването, че искам да те последвам... Дара хапе ужасно вече, и дърпа...

# 51
  • Мнения: 1
Ева, да ви е жива, здрава и щастлива Емма!  Hug Hug Hug Прекрасна новина!  Hug

Ани, в театъра човекът те е взел за кака на Иван, поздравления!  Grinning

Криси-Фил, максимално ме изкефи с тия твои познания по бебешки език - ето кой ще ни бъде преводач в ефир при нужда!  Hug  bouquet

Успешен и прекрасен нов месец на всички! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 43
Здравейте,
Еваа,леле страхотна новина ,да ви е жива и здрава малката Ема! Hug
Съншайн,честита розова новина и на вас! Hug
Даричка ми е болничка-сополи въвя ,не спи ,приличаше на задна хрема,бистри са и предполагам са от зъбите,но много киха! Витамин С ,физиолигичен разтвор ,но ако не мине утре ще я водя на педката!
Дано са зъбите,въпреки че като гледам колко болни деца са постоянно по пясъчните ,не съм сигурна дали не е вирусче!
Хубав ден засега!

# 53
  • София
  • Мнения: 13 204
Ваче,благодаря,че се включи по питането ми.Само мед ще яде тогава млачо,пък за нас и аз бъркам една рецепта с пчелен прашец.
Я кажи каква е, че аз също знам една с всички пчелни продукти, ама за Ралка е още неподходяща.

Роси, сега като се прибера започват чушките  Crazy

# 54
  • Мнения: 445
Кити, Ани2 - мерси, че питате за отбиването. Истината е, че никак не върви, ама никак  Sad Това дете не спира да реве по цяла нощ и само повтаря "мама, мама".... Майка ми прави всичко по силите си да го занимава, играят, люлее го, пее му, клати го в количката - нищо не помага. Така жално плаче, задъхва се, не спира да вика "мама" и да тропа с ръчички по вратата ни... еми за каквато и да ме помислите аз не мога да оставя детето си така да се мъчи, да хълца от плач.. Може да съм мекушава, всички ми казват - остави го, ще поплаче и ще свикне. Е*ати свикването - цяла нощ да не спи и накрая вече е в някакво отпуснато състояние и като се лепне за мен не мога да мръдна една крачка... Ще си травмира психиката, вече само да ме изпусне от поглед и посинява от рев... За мен това не е начина. Не че знам кое е де, но ще го оставя засега. Честно казано вече не знам как да се справя и какво да опитам. Супер ми е сдухано, нямам никакво настроение, за което ще ме извините...  Tired

# 55
  • Мнения: 187
Хелен толкова добре те разбирам! newsm45 newsm45 newsm45

# 56
  • Мнения: 21
Здравейте пак. Не бях влизала в стари наши теми да чета, но сега си гледах нещо в профила ми и влезнах точно на 21 май, и си попрочетох малко, ако знаете колко ни е готино тогава. В трепетно очакване, тамън Чин и Ана2 бяха родили...много интересно ми беше.. Hug
Доста мами липсват обаче. Naughty Орикс примерно... newsm78

# 57
  • Мнения: 2 837
Хеленче, м-г,  Hug
 Преди време в Кърмаческия беше разпространен един начин, на който не съм особен фен, но който проработи при някои майки - да се намажат гърдите с нещо не съвсем приятно на вкус, което евентуално да откаже децата от гърдата. Обичайно се ползваше Даум Ексол или клеева тинктура. Ако идеята ви допада, може да пробвате.
Иначе много ви съчувствам и ви гушкам. Аз за себе си знам, че не съм готова да отбивам, макар понякога да ме дразни търсенето на Явор, което сега е засилено и компенсаторно. Но в събота и неделя би трябвало да съм в Прага и няма да съм три нощи вкъщи. Как ще се справи Стефан, идея нямам, но след като в яслите нещата са добре, някак съм обнадеждена... Всъщност, Хеленче, и ти беше на концерт една нощ преди време, нали? Тогава как са се справили татко и бебе? Дали сега не може да пробваш такъв вариант - да те няма въобще в апартамента, а да си навън с приятелки, когато заспива, например - така хем ще си в готовност да дойдеш, ако положението твърде много се закучи? Сега Алекс знае, че си в другата стая, и затова не разбира защо го отделят от тебе. Той колко пъти на нощ суче? Има ли зъби на път или да минава някакъв друг кофти период?
м-г, а при вас как са нещата - повече твърда храна ли приема Дани? И колко често суче? Ако искате, пишете ми на лични - не че е сигурно, че ще измисля нещо де...
Днес в групата на Явор в яслите са били 4! деца - другите били болни  Rolling Eyes
Аз пък цял ден се дзверих да работя на компа и сега очите ми са като понички...
Ваче, щом имаш ентусиазъм и за зимнина...
Забравих има ли нещо друго, извинете ме за което...
Роси,  Hug

# 58
  • Мнения: 445
Ани2, има много избили зъби, но и много на път да се показват... Ту е спокоен, ту нервен, мрънка, плаче... Когато трябваше да спи при баба си не ме е виждал, скрих още когато се прибраха от разходка. Къпаха се, играха си, после заспа и спа до 1 часа. И после се почна с рева. Проблема е, че не съм до него да дам гърда... Не знам какво да правя вече, казаха ми за намазването с нещо горчиво, обаче той ще изпадне в див рев и няма успокояване после...  Tired Не знам , засега ще го оставя така, пък после ще видим... Не мога да го слушам как плаче постоянно, не ми издържат нервите.... А за концерта - спал е до 5 когато се прибрах, но то и сега има такива дни, но изключително рядко....

# 59
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте!

ева, страшно се радвам за теб!  Да е жива и здрава малката Емма, много да ви радва, да бъде много обичана и голяма късметлийка!  bouquet

хелън, и аз на твое място не бих оставила детето да плаче Hug  Според мен просто ще му дойде времето в някой следващ момент, когато ще стане по-лесно и без толкова неприятни емоции за теб и за него.  Не знам какви са причините да искаш да го отбиваш вече, не може ли малко да изчакаш...?  Ама то аз съм противник на възпитанието чрез рев, та не искам да давам съвет, защото ще е субективен Rolling Eyes

Роси, наистина беше страхотно, приповдигнато, изпълнено с трепетно очакване, малко страх, много споделена радост Heart Eyes  Много ми липсват онези моменти...

ичка, върлува някакво вирусче, но дано не е това при вас Praynig

съншайн, супер за розовите гащи Peace

При нас нищо особено напоследък...  Малката е все по-енергична и в края на деня съм напълно изтощена. 
По темата с говоренето - казва доста думички наполедък, понякога дори връзва прости изречения като "баба ам-ам" (баба готви).  Но определено е твърде рано и амбициозно да очакваме повече от тях.  Това, че има изключения, които явно са говорели на тази възраст, по-скоро потвърждава правилото.  Всяко нещо с времето си, да се наслаждаваме без твърде много очаквания Wink

Зъбите сме ги докарали до 12, с уговорката, че кътниците още не са излезли изцяло.  Днес пак мрнъка и проплаква цял ден, очаквам или доизбиване на кътниците, или кучешки... Rolling Eyes Да излизат вече, че... ooooh!

Хайде да не прекалявам.
Лека от мен Hug


Общи условия

Активация на акаунт