Отговори
# 720
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Иве аз гнездя от юли месец и вече положението отива на изчаткване, радвай се, че теб чак сега те хвана Mr. Green

# 721
  • Мнения: 33
Норбуки, честита рожба! Да е жива и здрава, да расте щастлива и само радост да Ви носи!
Много се зарадвах на новината.

Аз днес бях на прегледи, от 8 до 14ч. отхвърлих доста срещи със специалисти и изследвания. Видях моя малък 3кг. мъж как си играе с пъпната връв. И да вече имам дата за секцио. След дълги дебати бебе и тати ще са родени на една и съща дата. Мъж ми много се зарадва, каза че това ще му бъде подаръка и друго нищо да не му купувам а да изхарча парите за себе си.
Останаха ми срещи още с два-трима специалисти за другата седмица, и ако резултатите от днешната биохимия са о.к. ще направя само още една, седмица преди големия ден. Иначе другото е ясно запис на тонове и ултразвук през ден-два за сега.

Всички болнави да се стегнат, още малко остана.

Още веднъж да споделя, че ми стана много радостно като прочетох за появата на бебе Дара!

# 722
  • Мнения: 19
А при мен епизодът с гнезденето започна от понеделник, когато АГ каза, че на 15-ти постъпвам в болница - искат да ми направят изследвания за вида на упойката. Тъй като съм с предходна неврологична операция, днес ходих до болницата, в която я правиха, за да взема документ, в който те описват каква упойка трябва да се ползва. Ох, имам чувстото, че понеделник е утре...

# 723
  • Мнения: 7
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 family6 Честита бебка ДАРА, Норбуку newsm51 newsm51 newsm51
Страхотна новина, наистина, много се развълнувах и вече сериозно се замислих, че багажа за болницата от концептуално трябва да мине на фактологическо ниво,....с две думи, тр да си налегна парцалките и да го стягам, че от близо седмица вече съм в 9-ти месец  Mr. Green
Аз в събота бях на запис на тонове в болницата, където ще раждам  - е, беше доста добре положението, даже чакахме да свърши доки едно секцио....колко щастливи хора имаше.....(принципно на консултации бях в ДКЦ-то, което е в съвсем различна сграда), а следващия път ще е след 2 седмици..... Всички бяха много мили, и който минеше през стаичката все ах-ваше какви хубави тонове....пу пу.... а буболина на 2-3 пъти така изшути горната част на уреда, че малко даже го завъртя,....но все едно се целеше в него....само там удряше Simple Smile
Плежърче, хайде оправяй се - какви контракции взеха да ти успокояват с хапове и на теб по никое време,.... ама те лекарите си знаят работата...
ivaneliq_q, абе много си активна ти, евала....не мога аз така, а е хубаво да не се застояваме накрая, само се пази Simple Smile
аера, иив, и аз съм се 'овенила' по целия тумбак, различно е от стриите, наистина,....но ми се струва нормално  Peace
Не мога да пиша на всички, на които ми се иска....забравям бързо....но ви пожелавам на болничките да се оправят, а на здравите да се пазят и да щъкат колкото могат повече - по срещички и разходки - така ми липсвате  Hug Hug Hug

# 724
  • Мнения: 10
Norbuku, Честита ви радост!!! Да ви е жива и здрава малката принцеска, много да ви радва и да ви слушка  Two Hearts 1crib

А на болните мами да пожелая бързо оздравяване, времето наистина е много променливо и нашите изнежени организми са много податливи

Да се похваля- имаме си кошарка с матраче и протектор и два комплекта с чаршафчета newsm44
I'm so happy newsm07

С милото се уговорихме, че края на месеца като влезнем в 9-ти месец вече ще отидем да си купим и другите неща- количката, дрешки и шишенца и всичко от списъка ми, но края на месеца..... Вече нямам търпение и аз да си подредя всичко и само да го чакаме бебко.
А аз между другото от самото начало като разбрах, че съм бременна си знаех, че бебето е момче/ колкото и да исках момиченце/ и че ще родя по-рано- първото се оказа вярно, поне така казват докторите, да видим дали и второто ми предчуствие ще се окаже вярно newsm78

Исках още нещо да споделя, но мисълта изчезна от бременилската ми кратунка  Joy Joy Joy

Лека и спокойна вечер

# 725
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен! Честита Дара на мама Нарбуко! Много да радва своите мама и тате и да бъде много обичано и послушно дете!

От два дни аз съм с ужасни болки в ханша. И преди ги имаше, но бяха поносими, а днес едва се движа. Петък съм на лекар и смятах да го помоля да ми вземе МБ, само дето не ми побира акъла как ще се разхвърлям и как ще се разкрача на магарето, като не мога да си движа краката  ooooh!

Моят багаж за болницата седи във вид: във всяка стая по нещо и памперси и кърпички в магазина  Laughing какво чакам и аз не знам, явно като ми опре яйцето в *** ще тичам до магазина за памперси.  hahaha


Момичета, имам нужда от компетентно мнение. Оказва се, че най- вероятно ще закрият фирмата, в която се водя на работа в момента. Вече съм дала 45- дневния болничен. При закриване на фирмата какво се случва с мен и какви са вариантите ми за действие. Всякакви сценарии ми се въртят из главата. Дали изобщо ще получавам някакво майчинство, или може би след месец - два ще остана с пръст в устата и ще гледам тъпо? Дори днес се чудех към коя институция трябва да се обърна по моя казус, евенуално за да получа някакъв съвет какво да предприема.

# 726
  • Мнения: 0
Честито бебче на Norbuku!Много да е здраво и щастливо!  bouquet
Аз днес бях на ден на отворени врати в Шейново-изглежда доста добре на пръв поглед-чисто и ремонтирано,но няма стаи със сан.възел/дори и вип-стаите/.Тоалетната е една,а баните са три на етажа на родилките.Бебето може да е нощем при майката иначе през деня го носят през два часа.
И аз съм приготвила всичко за болницата,макар,че синът ми преди 7 г. се роди точно на определената дата....сега с девойката ще видим Laughing
И вкъщи всичко е приготвено,изпрано и изгладено.Остава ми да купя само ваничка със стойка...купих само вана,но в последстие размислих,че ще ми е мн. трудно да се сгъвам и да къпя беба в банята...та ще се къпем в кухнята...
Пожелавам на всички мамчета с болежки ,бързо да оздравяват Hug

# 727
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Пухи, последния път като ходих при док и ме опна на магарето едва се качих и свих крака на стремената. Единият ми крак тотално отказа....та внимавай и ти. Полекичка се катери.
По твоя казус не знам какво да кажа, но се надявам всичко да мине безпроблемно за теб.

# 728
  • Мнения: 9
Шушулче и аз нямам нищо за болницата, ама май ще трябва в най-скоро време да се заема.
И с ремонта още не съм готова, дали съм си срок до 21 октомври пък да видим.

Аз днес минах на един бърз преглед през АГ, докато бях и на отворени врати.  Ами водите ми продължават да са си малко, на долна граница. Бебка все така си се движи с около 2 седмици назад.  Докторът, който ме прегледа каза, че е добре след 2 седмици пак да отида и да мислим. Възможно било по-ранно вадене на бебче, ако не се развива с нужните темпове, а и малкото околоплодни води можели да доведат до някакви изкривявания на крачетата  Sad  И така може да се наложи да я извадят и на края на този месец  Confused Ох дано наддаде достатъчно и водите не падат повече, че да изчакаме ноември  Praynig

# 729
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Тили, как го измисли 21 точно за краен срок Laughingмного си сладка.

# 730
  • Мнения: 9
Тили, как го измисли 21 точно за краен срок Laughingмного си сладка.

Ами мъжо е на един курс и ми се връща тогава и искам всичко да е готово като се върне Simple Smile А и ако се стигне до вадене на бебка на края на месеца наистина трябва да побързам.

# 731
  • Мнения: 5 173
Всичко ще е наред, Тиливанили, ще видиш, че всичко ще се подреди Simple Smile)).

# 732
  • Мнения: 12
Не знам за вас, ама мен ме е обзела голяма паника за раждането....гледам разни клипчета и ме хваща шубе, ох не знам как ще се справя, като дойде момента....

# 733
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Съни ами спри да гледаш клипчета бе скъпа .. какъв е смисъла да паткясаш от чужди раждания, като твоето няма нищо общо с тях .. никой не ни е лъгал, че няма да боли, но въпроса е, че след болката ще дойде най-голямото щастие Heart Eyes Hug

# 734
  • Мнения: 43
sun_smile_ ,  същата съм и аз .... постоянно гледам клипчета и чета ииии  Shocked #Crazy
Даже днес чак казах на мъжО:Би ли ми обяснил как цяло бебе ще излезе от мен?!??! newsm78
И той следователно  smile3556    smile3557 Какво да ми каже човека... Joy
Мисля си как ще се справя newsm12 , но в крайна сметка бебето ще се роди, както и да го мисля,
това ще се случи. Една приятелка пък ме успокоява, че всичко се случвало толкова бързо,
че не разбираш какво става даже... Thinking newsm78 Друга пък ми каза: Недей да четеш, да гледаш или да разпитваш за раждането!! Всяко раждане е различно и докато не го преживееш няма да разбереш какво е, а повярвай ми няма нищо страшно!!
Все повече се замислям, че ако аз самата си втълпявам, че е страшно и болезнено и няма да се справя...наистина ще бъде така. Аз сама ще засиля болката.Но идва и въпроса ми: Как да спра да мисля за раждането като за нещо ужасно страшно и непосилно за мен?!?! Естествено че искам да си гушна бебко вече и това ме кара да мисля положително, но все пак ме е страх и то адски много... cry  До толкова ме е страх, че чак ме е срам да си кажа честно Embarassed  Как може да съм такава лигла ..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт