Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 36 185
Моя близка има изключително силни менструални болки, абсолютно винаги, когато е в МЦ, първите 2 дена едва става от леглото и пие в промишлени количества Аулин, което е абсурдно просто... Има ли нещо от сайта, което би могло поне малко да облекчи състоянието ѝ?

Да отиде на АГ - не е нормално да има силни болки / които налагат  постоянен прием на аналгетици, спазмолитици и т.н. обезболяващи/
Може да има СПКЯ /респ.ПКЯ и да образува кисти/, Ендометриоза и т.н.
Добавките няма да помогнат- само могат да навредят /ако не се прилагат правилно/


Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми над 40$

# 601
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Ще корегирам този пост,а цялата информация за Extrabux съм постнала вече на другата страница.
За да не е спам,ще похваля този Travel kit за комбинирана към мазна кожа. http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-Travel-Set-Combination-Oily … in-4-Pieces/15429
Взех го със цел да опитам преди да поръчам по-големи обеми. Много съм доволна,особено от крема. Също така харесах и тоник,и лосион за измиване,но засега ползвам други продукти от които съм доволна.
Вече поръчах и крем в пълен размер.

Код за 10$ отстъпка при първа поръчка над 40$ (5$ при по-малка стойност) в www.iherb.com DUR632

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 22:03 от valpan

# 602
  • Мнения: 348
Да отиде на АГ - не е нормално да има силни болки / които налагат  постоянен прием на аналгетици, спазмолитици и т.н. обезболяващи/
Може да има СПКЯ /респ.ПКЯ и да образува кисти/, Ендометриоза и т.н.
Добавките няма да помогнат- само могат да навредят /ако не се прилагат правилно/

Точно това се опитвам да я убедя от доста време - да отиде на лекар, без успех засега Sad Благодаря все пак Simple Smile

# 603
  • Мнения: 800
valpan - това за рефералите ще взема да го напиша на стр. 1. Само дето ще текнат едни въпроси...

Моля те, опиши по-подробно далаверата и къде идват тези проценти. Опесявам се, че може да се наложи заради няколко долара да се подава и данъчна декларация за приходи от стопанска дейност. Mr. Green Тъкмо се изпедепцахме с американските данъчни декларации...
bowuu

И щях да забравя - много съм доволен от тази вода за уста:

http://www.iherb.com/Jason-Natural-NutriSmile-All-Natural-Ester- … fl-oz-500-ml/6228

Много приятна свежест, изчезват всички остатъци от храна между зъбите и се усеща стягане на венците. Всеки път като мина покрай  шишето се изкушавам...

Впрочем , може и останалите води да са такива, аз съм пробвал само тая. Взех я заради жена ми, която се мъчи да си мие зъбите с лявата ръка. И тя я хареса.


 bg Код за 5 -10 $ отстъпка вiHerb: ХIХ862 animal037

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 15:13 от PinkPanther

# 604
  • София
  • Мнения: 564
Valpan сподели наистина повече инфо за този сайт. И на мен ми го казаха преди няколко дни на лични, но ми беше съмнително, а и получават инфо за кредитни и дебитни карти, но щом казвате че работи, явно трябва да се пробва. И това, което ти се приспада, го получаваш кеш или отново се ползва за пазаруване? Много ми е интересно къде им е далаверата на сайта?  Rolling Eyes

И по същество, крем дезодоранта, от който си доволна, предпазва ли от изпотяване или просто не миришеш  Laughing ?
Изобщо има ли някой доволен от дезодорант или стик, от сайта, но и да предпазва от изпотяване?

Код за 10$ отстъпка ZOK345

# 605
  • София
  • Мнения: 39
Каква схема да прилагам тогава щом не може да се пие постоянно този сироп от бъз с добавена ехинацея?
 

Ехинацеята  облекчава /намалява/  симптомите и продължителността на грипоподобни заболявания и настинки, ако се приема първите часове и дни при първи признаци на симптомите
Приема се средно 5 дни /5-7 максимим 10дни/ - ако се приема повече няма ефект или може да има обратен ефект
Черен бъз - достатъчно е да се приеме 1 опаковка профилактично - не е нужно да се дава постоянно. Ако е болно детето - даваш докато оздравее /от началото до края на заболяването/
Не може постоянно да се държи Им.С на макс в очакване да я атакуват патогени Simple Smile
Ако се използват постоянно адаптогени - може да се получи срив на Им,С. - особено, ако децата са наследствено обременени /в рода си имат Ав.Им.З./
Им.С е нещо много фино, нежно, крехко и никога не се знае как и на какво ще реагира

А и всеки дава на детето си Витанини, Рибено масло, Коластра вит.Д, Водорасли и т.н.  - също са Им. Стимуланти

ПП.
Черен Бъз с Ехинацея - ползваш като Ехинацея /по нейната схема/

ППП. Добре е да се консултираш с лекар, защото има доста заболявания, които започват със симптоми, подобни на грип и настинка

Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919    Безплатна доставка за суми над 40$

Мерси за подробностите, наистина много ми помагате!
Въпросите, които задавам за конкретните продукти  са с цел да подпомогнат  избора ми за правилната комбинация за прием на добавки, подсилващи имунитета, с цел  профилактика. Иначе  питанията ми не касаят някакво конкретно заболяване.
Питам и съм ви благодарна, за да не прекаля с превенцията и да се получи обратен ефект, който коментираш и ти по-горе.

На моето дете  от средата на септември до момента съм давала единствено по-малко от една опаковка сиропче Самбукус с ехинацея и прополис, както и витамини (не всеки ден) Yummi bears от сайта. Когато имаше и лека настинка съм давала и няколко таблетки (около седмица) пробиотици за деца. Нищо друго. Мисля че не е прекалено. Но се замислям,  предвид информацията която давате и ми е  полезна, след около едномесечна почивка, че няма да е излишно примерно  с нещо друго да се направи кратък профилактичен курс- примерно с коластра.
Надявам се, че не е прекалено много за зимния период. Simple Smile

# 606
  • Мнения: X
Тези, които са минавали на митница.... дали ще мина само с потвърдителния мейл на I-herb като доказателство за сумата по поръчката.

Проблема е че е платена с карта на мъжа ми, от ПИБ не могат да му издат извлечение само за тази транзакция (а аз се опасявам, като видят и други I-herb -ски да поискат да обмитят всичко, а те дойдоха в пощата), а от горе на всичко от никъде не личи че плащането е точно по тази поръчка (в системата на ПИБ си има някакви техни си номера).

# 607
  • Мнения: 276
Да, аз нося винаги само разпечатка от писмото, изпратено на и-мейла.

# 608
  • Мнения: X
Да, аз нося винаги само разпечатка от писмото, изпратено на и-мейла.

На коя митница? Софийска?  Praynig

# 609
  • Мнения: 276
Не, не е Софийска. В Разград.
Митниците ги интересува сумата, върху която да си изчислят ДДС, като задължително  гледат дали има шипинг и включен ли е.

# 610
  • Мнения: X
Може ли да се включи някой минавал на Софийска митница конкретно за I-herb.
Аз съм минавала заради друг сайт и носех банково извлечение. На мен ми е ясно какво ги интересува митницата, но въпросът е дали ще се задоволят с потвърдителния мейл, а не както пише в съобщението - извелчение.

# 611
  • София
  • Мнения: 564
Bliss, аз съм си разпечатвала за софийска митница самата поръчка, която е от сайта, но предполагам и от е-мейла става, то е същото. За ДДСто мисля че включват и транспорта в сметките.

Код за 10$ отстъпка ZOK345

# 612
  • София
  • Мнения: 1 326
Моля, препоръчайте ми стикче или ролон против изпотяване от сайта! Не искам кристала. Hug


Код за 10$ отстъпка:EVA120

Доволна съм от този:

http://www.iherb.com/Lafe-s-Natural-Body-Care-Natural-and-Organi … -3-oz-89-ml/13190




*******************************************************************************
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА и $10 отстъпка при първа поръчка над $40:    LAV475 

*******************************************************************************

# 613
  • София
  • Мнения: 1 326
Моя близка има изключително силни менструални болки, абсолютно винаги, когато е в МЦ, първите 2 дена едва става от леглото и пие в промишлени количества Аулин, което е абсурдно просто... Има ли нещо от сайта, което би могло поне малко да облекчи състоянието ѝ?

Аулинът е много вреден. Забранен е в някои страни.

Петифурче , въобще не е прекалено това, което даваш. Имай предвид, че коластрата е храна. На моето дете редовно през зимния период давам водорасли,коластра,  рибено масло и вит. Д, а сиропа от черен бъз и вит. Ц, когато се сетя....така въобще не боледуваме. Един курс с антибиотик също може да срине имунната система, отделно може да доведе до алергии и проблеми с черния дроб и мн. други реакции, вследствие на което се влиза в един порочен кръг прием на лекарства, от който трудно се излиза. Има и други фактори, на които можеш да наблегнеш по отношение на имунитета на детето като хубава , чиста храна, повече излизане на вън, каляване и не на последно място добро психично здраве.



*******************************************************************************
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА и $10 отстъпка при първа поръчка над $40:    LAV475 

*******************************************************************************

# 614
  • Мнения: 3 211
Моля препоръчайте нещо за гастрит за 15г. момче-пробиотици и ензими ли? Лошото е, че така го тресе пубертета, че нищо не иска да пие. И имунната му система се е сринала. Добре би било нещо комплексно, че да не трябва да пие 100 неща, че няма да иска ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт