Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен момичета!Аз съм тук,чета ви постоянно,но няма какво да пиша,освен че почнах лекции-редовно и всички ме гледат мноооого странно с този корем Crossing Arms.Някои,които не ме познават се чудят бременна ли съм или не и аз се ядосвам,че ме комнтират буквално зад гърба ми Twisted Evil.
Иначе се чувсвам добре,с килограмите съм +7,не ми е тежко като цяло.За ритниците и аз да кажа,че понякога я усещам постоянно да рита,и на мен коремът ми се издува като малка буцичка,друг ден пък е по-ленива и така...Честито на всички за хубавите поводи.
Не ни остава много да се радваме на бременността си,затова почивайте колкото можете и се наслаждавайте на свободата ни все още Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 7 645
Добро утро Simple Smile

Дано днешния (за мен работен) ден да е приятен на всички и който работи да мине бързо бързо Simple Smile Преполовихме седмицата, а за мен другата е последната Simple Smile

Angel's - да не ти пука какво говорят за корема ти Simple Smile Яд ги е момичетата  Sunglasses

vesta_78 - почива си бебето, според мен е по-нормално да си почива отколкото да не спира да мърда цяло денонощие без да поспи Simple Smile Сигурно и моето е така - 2 дена спи, 2 дена не спи  Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен Simple Smile

При мен има дни, в които не спира да се върти, рита, намества....
Има и такива, в които го усещам само като пърхане - предполагам, че просто се намества в някаква удобна негова си поза и си кротува Grinning

За всеки случай, в активните му дни е страшно  ooooh! - с каката не помня такова наместване да е имало!

Аз преди 2 дни бях на консултация при док., който ме следи. Много съм разочарована от него. Държа се много грубо. Единственото, което разбрах от целия преглед беше, че бебето вече е обърнато главично, и че съм качила 800 гр., т.е. почвам да връщам малко кг, тъй като от началото само свалям.

Успокоявам се с фактът, че утре съм на преглед при доктора при който ще раждам. За разлика от първия, този е доста приказлив и обяснителен. Утре със сигурност ще знам много повече за това как се развива бебчо Simple Smile

Manhamanha, може ли да ми кажеш къде се намира тази борса в Х. Димитър, тъй като съм от квартала, но не мога да включа?

Приятен ден ден на всички мами  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 7 645
Да, и на мен ми е интересно за борсата!

anym - хубавото е, че още малко ти е останало при д-ра за ЖК. От него вече ти трябва само болничните (45-дневния) и направления, нищо повече Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 142
Ха,такаааааа има някой от моят квартал и не се обажда Grinning Аз също живея в Х.Димитър.

Борсата е т.нар.Бялата къща(повечето майчета тук така си я знаем) и е на трудно за обяснение място.Близо е до бензиностанция Шел,но в тесните улички,но ако някой има желание-мога да го заведа(само кажете).

# 65
  • Мнения: 0
Добро утро, хубав ден на всички. И аз съм близичко до Х.Димитър - в Сухата река, майка ми вчера е ходила до тази борса и каза, че имало страхотни неща с добро качество. Чакам само и аз да изляза вече болничен и да пообикалям, че още нищо не съм купила.  Sad

# 66
  • София
  • Мнения: 418
Добро утро! Давам адреса на борсата както ми го даде Manhamanha 
http://www.dianainicky.com/ е сайта на борсата.
Нови са нещата да, повечето са шити там на място, има и разни, които са внос явно. Работи всеки ден, пон-събота 8-20 часа, неделя 9-19. Като идваш по Дондуков, минаваш моста Чавдар и в края му завиваш на ляво. След това на първата пресечка пак на ляво и там на 10м е борсата, има и табела на ъгъла на улицата.

Аз днес почивам, но вчера си тръгнах по-рано защото почна да ме боли корема, нищо че цял ден полу-легнала стоях на компчтъра, остават ми две мъчни седмици на работа, ама трябва да издържим.

За бебешора-радвам се че в началото си купих мини-доплер и сега като не мърда много много си го слушам и се успокоявам:) 
Някой скоро ходил ли е до Карфур-има ли нещо интересно в бебешките неща?

# 67
  • Мнения: 258
say me , честито дипломиране!   bouquet
zlateto_86, добре дошла! Много се радвам като тепърва се появяват нови мами  Heart Eyes
DDeli , пази се, че и без това почти нищо не можем да пием, а гриповете не минават особено лесно!
Само дразните с тази борса, ей  Mr. Green И аз мисля да я посетя, ама сигурно като излезна 45 дневния  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2
Добро утро мами! Simple Smile

А може ли, ходилите до тази борса мами, да дадат по-подробно какво точно има на тази борса /само дрешки ли има/ и за колко големи деца, ако случайно сао бърнали внимание?

Леле, да ви кажа вчера ходих пеша близо 3,5-4 км. и послеее #Crazy имах чувството, че ще ми се разпадне таза  ooooh! То не беше болка в костите, то не беше чудо...

# 69
  • София
  • Мнения: 7 645
аууу 3-4км ми звучат като АД! Недей така!
Аз последния път като вървях толкова и после 2 дена не можах да се оправя! А сега с този голяяям корем просто незнам дали мога и 1км да извървя без да се запъхтя и да ми стане неприятно!

# 70
  • Мнения: 666
Привет момичета! Simple Smile  Запис и от мен Peace  хахаха и аз ще пазарувам от тази борса знам я отдавна и  на синът ми пак от там пазарувам... Laughing явно се знае в цяла София WinkКак е Софи???  Хубав ден на всички  bouquet

# 71
  • Мнения: 258
Вчера беше с нас на лекция в Мол-а. Беше усмихната и лъчезарна, както винаги  Wink

# 72
  • Мнения: 395



Manhamanha , мерси за темичката  и дано да ни е на късмет, изпълнена само с хубави новини. Трябва да се върна да ви прочета..

# 73
  • Мнения: 2
аууу 3-4км ми звучат като АД! Недей така!
Аз последния път като вървях толкова и после 2 дена не можах да се оправя! А сега с този голяяям корем просто незнам дали мога и 1км да извървя без да се запъхтя и да ми стане неприятно!

И аз мисля да не си го позволявам повече, страшно трудно ми беше накрая  ooooh! Но така се случи...не ставаме вече за подобни преходи  Crazy

# 74
  • Мнения: 1 272
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug
Как сте днес?

Manhamanha, благодарности за новата тема!   bouquet Чудесно си се справила!  Heart Eyes

Моята бебка тази сутрин в 5 реши да си прави гимнастиката, та ме събуди и мен и татко си с побутвания по дупето му  Joy Спането става все по-трудно. . .

Днес съм на преглед, да видим докъде сме я докарали.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт