Проблем със секс

  • 7 285
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте! Малко ми е неудобно, но реших да пиша. Спала съм с бившия ми 2 3 пъти, но той беше малко груб и някак си желанието ми се изгуби, после започнахме да се караме, в последствие се разделихме. Раздялата я преживях доста тежко, след 1 година си хванах нов приятел, месец и половина сме заедно. Онази вечер се стигна до секс, но аз се бях толкова стегнала, че не можа да проникне в мен, аз много се разтроих и се нацупих и се прибрахме. Какво да правя как да се отпусна не знам

# 1
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Ами новия ти приятел да не бърза,а да се постарае да те предразположи .

# 2
  • INFJ
  • Мнения: 9 326
Прибрахте се откъде?

# 3
  • Мнения: 3 025
Не се ли случва в къщи всичко това?

# 4
  • Мнения: 30
Обясни му защо така се е получило, че си била напрегната и каквото друго прецениш, и ако не ти влезе в положение, значи не си губи времето.

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 16:48 от Smoking Joe

# 5
  • Мнения: 14 793
Не му обяснявай за бившия в никой случай. Пробвайте с по-дълга предигра и ползвайте лубрикант.

# 6
  • Мнения: 30
И аз нямах предвид за бившия, а напрегнатостта

# 7
  • Мнения: 40 737
Първо не го правете на разни места, а на сигурно и спокойно такова, от където после няма да се прибирате.
Второ, нека малко те предразположи, а не от вратата за краката. Тези пръсти (ако до езика още не сте стигнали) за какво са му? Едва когато прътите му станат съвсем мокри му е време да влиза вътре.
Трето, знам за такива случаи от ученическо време - натиска юнакът и не може да влезе. Ама не, защото мадамата се е свила, а за щото малките и срамни устни са слепени и членът вместо да мине между тях ги натиска навътре, а те са сухи и така става абсолютна спирачка. Ми трябва малко да се поразтворят, иначе е "затворена врата"
И четвърто, с повечко гел и по теб, и по неговия инструмент ще влезе като по релси колкото и да си се стегнала.

П.П. И гледайте гелът да е съвместим с презервативи, че да не стане фал барабар със сефтето.

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 12:56 от Черна станция

# 8
  • Мнения: 14 793
О, вярно, че май не е у вас. Това също играе. Аз съм пробвала на различни места , помещения и мебели, на леглото си е най-добре.

# 9
  • Мнения: 40 737
То да не е било на пейка в парка или на купон.

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 12:08 от Черна станция

# 10
  • Мнения: 7 387
Няма значение, къде е било, а че някои жени имат нужда ,от повече предигра и ласки преди акта.

# 11
  • Мнения: 40 737
И поне единият да знае какво прави и как става.

# 12
  • Мнения: 1 846
"аз много се растроих и нацупих''....това е човек под 20 г....те била стегната , но тя се нацупила...не тря али той да се нацупи ...

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 16:51 от Olivia_FL

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Здравейте! Малко ми е неудобно, но реших да пиша. Спала съм с бившия ми 2 3 пъти, но той беше малко груб и някак си желанието ми се изгуби, после започнахме да се караме, в последствие се разделихме. Раздялата я преживях доста тежко, след 1 година си хванах нов приятел, месец и половина сме заедно. Онази вечер се стигна до секс, но аз се бях толкова стегнала, че не можа да проникне в мен, аз много се разтроих и се нацупих и се прибрахме. Какво да правя как да се отпусна не знам

Нищо по-лесно от това. Вземи си лубрикант.

# 14
  • Мнения: 30
Хубаво съветвате за лубрикант, ама като като психически не е правилна настройката, какво? Само, за да му направи кефа на него ли? Прекалено "професионален" ми идва тоя съвет.

Но важното е да получи достатъчно момичето, за да се позиционира в някой от тях.

Общи условия

Активация на акаунт