Проблем със секс

  • 7 287
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Ами поговорихме си, казах че не съм била предразположена. Каза ми да не се притеснявам, че е влюбен в мен и целта му не е да си спи само с мен, може да го направи с много други, а иска да е с мен. Това ми каза

# 31
  • Мнения: 1 159
"Може да го направи с много други", ама явно не е голям спец, да знаеш Simple Smile
Ох, тези младежи, с техните изразни средства - да не знаеш да се зарадваш ли на горното, или да се обидиш.

# 32
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Много ги обичам тия, които докато ти казват нещо уж позитивно, вкарват и нещо негативно... Ей така се държат хора на тръни докато са във "връзка".
Иначе всички видяхме, че явно не може да го "прави", не знам за какви други говори.

# 33
  • Мнения: 100
Ами просто явно искаше да каже, че не това му е целта-да спи с мен. Наистина момчето е много свястно,  доста време ме сваляше, в началото малко пасувах, но в последствие го харесах.

# 34
  • Мнения: 40 752
Добре, разбрахме и се радваме за теб. Но ако пак стане засечка може да стане и хронична, защото мъжете са много чувствителни на тази тема. Освен ако не са пълни гьонсурати и не прехвърлят вината все на жената Wink

Та следващия път се подгответе:
- спокойна обстановка
- предварителна игра (докато не се настроиш и не станеш достатъчно мокра)
- огледай се защо не влиза (писах нещо за малките срамни устни)
- и лубрикант за всеки случай (съвместим с презервативи, пише на опаковките)
- И НЕ НА ГОЛО, а с презерватив.

Последна редакция: ср, 19 май 2021, 14:12 от Черна станция

# 35
  • Мнения: 1 159
Черна станция, много ме кефят детайлните ти съвети - право в десетката! Обмисляла ли си кариера като сексолог? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 40 752
Обмисляла съм доста неща, които биха ме кефили (най-вече коучинг по въпросите на контрактмениджмънта), ама за всички се иска тапия, а не опит и познания.  И хора над 50 не са желани в добавка.

Последна редакция: ср, 19 май 2021, 13:33 от Черна станция

# 37
  • Мнения: 6 764
Виж сега, явно нито ти, нито той знаете какво правите. При следващ опит, ако не се пазиш, може да пуснеш тема "Забременях, какво да правя?!".
Нормално е да си нервна, хубава музика, отпускащ разговор, малко ласки преди съществената част, не биха навредили. Ако не ти е комфортно, просто не бързайте, докато не се почувстваш ок. Няма състезание кое кога ще се случи. От фасони също няма полза. Като си решила да спиш с този човек, поне ако си откровена, може да се почувстваш по-спокойна и той да е внимателен. И пак казвам, контрацепция, задължително.

# 38
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Вземете се в ръце и двамката Wink

# 39
  • Мнения: X
Според мен е Ок да му кажеш и за бившия. Ако е човек на място ще те разбере. Каква връзка без честна комуникация. Дори не говорим за някакви подробности, просто, че имаш негативен опит преди и това те напряга.

# 40
  • Мнения: 3 661
Според мен е Ок да му кажеш и за бившия. Ако е човек на място ще те разбере. Каква връзка без честна комуникация. Дори не говорим за някакви подробности, просто, че имаш негативен опит преди и това те напряга.
   

Най-добре би било, ако първия път на един човек (без значение мъж или жена) е с опитен партньор. По обясними причини.

# 41
  • Мнения: 47
Това си е изцяло работа на мъжа да те отпусне и  т.н. Вместо да нервничи като госпожичка може да вземе да се поинтересува как стават нещата, защото явно не му идва отвътре.
Вместо от вратата за краката и да ръга там като хамалин и кат не влиза да пуфти ... да ги използва тия ръце, уста ... няма са казвам как да не слагаме червена точка.
Трябва да може да те подмокри още преди да ти е свалил гащите ... в противен случай нищо не правите.
Къде ги намирате такива ...

# 42
  • Мнения: 40 752
Това си е изцяло работа на мъжа да те отпусне и  т.н.

Tц, работа и на двамата е. Ако девойката легне и зачака пасивно мъжът да си свърши работата нещата са отекли. Сексът е в главата и, без да подценявам ролята на мъжа, съпричастността на жената с настройка и желание е ключова. Пък и нали знаем чие дело е спасението на давещите се Wink

# 43
  • Мнения: 47
Това си е изцяло работа на мъжа да те отпусне и  т.н.

Tц, работа и на двамата е. Ако девойката легне и зачака пасивно мъжът да си свърши работата нещата са отекли. Сексът е в главата и, без да подценявам ролята на мъжа, съпричастността на жената с настройка и желание е ключова. Пък и нали знаем чие дело е спасението на давещите се Wink

ММММ това отчасти е вярно, НО ако попаднеш в ръчичките на някой като мен ще си смениш мнението.
Лежали са ми като мумии отпуснати и пак съм успявал да нажежа обстановката до червено Grinning
Вярно е, че ако момичето знае какво да направи е много по-добне, но е работа на мъжа да й вледе в главата и под кожата, а не тя да легне на леглото и да почне да решава математически задачи как да се възбуди сега, че оня простия отгоре като го вкара да влезе и да не я боли ...

Общи условия

Активация на акаунт