Седморката на езиколюбителите

  • 29 461
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 040
Добра нощ!

То станало утре докато се дотътря до бара.  ooooh!

Анджи, жива и здрава да си!   bouquet (на патерица вече  Embarassed)

Подарък за теб да ти почне с усмивка утрето. Hug

# 706
  • Мнения: 3 784
Още не е утре, Злате, утре ще е, като станем.
Ще взема да си изключа динамичното търсене. Може ли, като почнеш да пишеш "боли ме", първото предложение да е "боли ме при полов акт", а второто - "боли ме гъза". Honestly!  Shocked

П.П. Не се шашкайте, мен нищо ме не боли, търсех една песен по текст

Лека от мен, утре към обед ще намина да пусна нова тема. На тази нищо няма да и стане и да мине малко 50-те.  Mr. Green

# 707
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ще взема да си изключа динамичното търсене. Може ли, като почнеш да пишеш "боли ме", първото предложение да е "боли ме при полов акт", а второто - "боли ме гъза". Honestly!  Shocked
А третото да е- "боли ме гъза при полов акт" Joy

# 708
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Такова разминаване между форма и съдържаниее наистина брутално. Аз бих пуснала един спелчек барем от уважение към учителите си по български.
Документът е истински...

# 709
  • Мнения: 3 736
Брутру, мисля и аз да се почерпя с Фрай, но първо да съобщя, след бруталягата на Анги, че вчера с личните си очи видях в "светско" издание абревиатурата МИЛФ. На чиста кирилица, без обяснения какво значи. Очаквам ЛОЛ, ОМГ и РОФЛ. Ха добро утро. Сядам да си мисля моя си абревиатура.

# 710
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Добро да е утрото, добро  Hug

Сега, по повод Ники дето спомена за търсаческите подсказванки, в руските интернети е известен случаят с мема на "что делать ..." - първа възможност е "что делать если я шампунь"...

И сега, ако започнеш с този въпрос, то получаваш доволно количество отговори Simple Smile

И друго имаше, ама съм със законен главоцеп, та забравих какво беше.

# 711
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 377
а това е от списание, пропагандиращо традиционни ценности и занаяти и борещо се за запазване на българското  Wink обърнете внимание на пренесената думичка  Hug

# 712
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Че к'во му е на пренасянето?  Mr. Green Любимото ми/ни Й е съгласна (както и да го погледнеш - все е съгласна). Па и човекОт не е длъжен да знае думичката, че да пренася.

# 713
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Всяка истинска дама в разцвета на силите си трябва да притежава поне 1 шапка!И пушка ( по Емил от Льонеберя)

На Емилчо се казваха "щапкътъ" и "пушкътъ" - на катхултско (ако не се лъжа) наречие.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 10:51 от Зимна роза

# 714
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Катхулско или ктулхско, ако е второто - стои в папка "любими"   Mr. Green

Напоследък съм в близки отношения с едни доклади по софтуерни теми, та ... Бъка с нови думички, прелива. Хубавото е, че все пак става ясно за какво иде реч, да. От типа "къстъмизиране" даже не прави голямо впечатление, определено... Би трябвало и да ми личи през екрана  Mr. Green

# 715
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Лоана, такова наречие ли?  Mr. Green

Скрит текст:

# 716
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ъхъ, баш Simple Smile

Подозирам, че по нашенско са много, макар и нелегални.

Топло-топло влача Simple Smile "България стартира срещу Чехия на Евроволей 2013"

Естестено прочитам Евролей. Между другото - видя ми се по-смислен спорт от Евроволей, щото всеки ден по новините се види как си подливат водичка тук там из Европата. Па и нали иде епохата на Водолея, та съзнанието ми не оказа ни-как-ва съпротива  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 3 736
Стий-мпънк дизайн? Велико. Даже непренесено. Mr. Green

# 718
  • n/a
  • Мнения: 3 341
ЖДНБ! понеже имам работа като за целия китайски, та скиторя по интернетите и ...

Цитат
Германците и техните съюзници са Машинисти - развили изумителни стиймпънк технологии, сред които фантастични бойни машини като например крачещи танкове.

Оооо, и това не е всичко!
Цитат
е типична янг адълт книга

Рашафобите да не цъкат!
http://lurkmore.to/Steampunk

Естествено, има и ... за нормално четящите
http://en.wikipedia.org/wiki/Steampunk

Понеже за мен си беше съвсем нова думичка, затова споделям  Mr. Green

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 12:04 от Лоана

# 719
  • София
  • Мнения: 6 219
Аууу!!! след тази тема трябва да взимаме диплома по "съвременна филология"... толкова много нови думи...

Общи условия

Активация на акаунт