Седморката на езиколюбителите

  • 29 457
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 818
Е Лоанка, тва малкото явно е още прекалено малко, за да знае, че тайните оръжия не се издават Mr. Green

Аз пък онзи ден преглеждам някаква диктовка на мъненкото и стигам до "птиците чуруликат". Написано съвсем правилно Shocked Викам си, еййй, човек ще стане от тебе Joy

Анги, честит рожден ден Hug

# 691
  • n/a
  • Мнения: 3 341
А, не, замисълът е по-коварен. Понеже знае, че знаем за артистичните заложби (господ давал, давал, та се олял), та сега усложнява задачата - като се мръщя и плача, познай дали е истинско  Mr. Green Ще се надцакваме явно. За лъжливото овчарче го минахме отдавна.

Да, по темата (само не знам по коя)  Joy:
хен

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 13:32 от Лоана

# 692
  • Мнения: 3 736
“Връзката между езика и мисълта не е толкова силна и човек не става по-голям защитник на равенството само защото използва неутрално местоимение”

Мноу верно, за кво се хабят тогаз?

Лоана, талант отглеждаш, и то голям. Съчувств.  Mr. Green

# 693
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ир, тук е въпросът (който е по-важен) - кой кого отглежда  Mr. Green

Сега, хен е чудна и разпрекрасна думичка. От три букви. С което всичко е казано  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 3 736
Вече от личен опит мога убедено да твърдя, че дресировката е двустранна, мдааам.  Twisted Evil

# 695
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Почакай да проговори ... тогава двустранното плавно и закономерно ще прелее в едностранно и внезапно ще се озовеш от другата страна  Mr. Green

В онзи ред на мисли ... На български какво ни чака? Онова безполовото същество как ще се зове? Каращисването между тя и той е ...? То?  Mr. Green

И по пързалката, по пързалката ... В българския започват с една и съща буква т (тя, той, то), в руския с една и съща буква (она, он, оно), в инглиша не е съвсем така, но в шведския пак е с една и съща буква ... Та, случайно ли е това?

Нещо ми е много зелено днес - имам из-по-на-в-предвид  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 3 736
Инглишите ползват множествено число, мисля, че е хитро и приложимо. На 'то' сигурно ще се изпообидят те.

# 697
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 377

 Thinking Ms утвърди ли се, или остана само мода?  Blush нещо съм назад с материала.

лоана, като сме ги родили с Холивуд/Боливуд и Бояна в аурата сега ще си теглим теглото  Whistling

не само сълзите, всичко включват и изключват като с копче.  Crazy моя така артистично се разкашля пред докторицата, че му изписаха сироп за кашлица  Rolling Eyes а той има само хрема  Crazy

# 698
  • Мнения: 3 736
Ms си го има, но все пак е женски маркер, нещо недопустимо за идеалното политкоректно общество.  Twisted Evil

Оууу, как забравих: Фрай е споделил клипче на австралийската премиер-министър(ка), която така трие сол по главата на опозиционния лидер, че драго да ти стане. На, да видите. И това в държава, която е наистина напред с материала що се отнася до разните видове дискриминация.

# 699
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 904
Честит рожден ден, Анджи! От всичко по много ти желая Hug

# 700
  • Мнения: 3 784
Колега, много готин клип!

Нося подарък за Анджи - шапка.

# 701
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Оле, Ники, за такава си мечтая! Всяка истинска дама в разцвета на силите си трябва да притежава поне 1 шапка!И пушка ( по Емил от Льонеберя)

Да ви черпя пак с един Мрвица? па като не е ден за песни и танци, нали пийме по всекое време? Кубински ром например?

# 702
  • Мнения: 3 784
Ей сега нося пушка, имам една, която идеално ще ти лепне на ръката!

# 703
# 704
  • Мнения: 3 784
Анджи, ром, Мрвица и кубана кубана... разкошна си!

Общи условия

Активация на акаунт