Седморката на езиколюбителите

  • 29 453
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 736
Урааа! Празник, празник, и то какъв!

Честита бъди, Анги, и здрава, и все така светлоносеща, меткам китка от най-най ама най-любимите ми цветя:



Млящ, стиск, гняв.  Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 5 658
Ангииииии! Взе ми акъла с този красавец на пианото - секси, млад, талантлив, пък как пипа хмммм клавишите ауууууууу  Heart Eyes (къш, къш, Том, къш, Джери! наритах ги надалеч, че ми се пречкат в парадигмата).
Честит рожден ден! От всички хубавини по много ти пожелавам!

Къде сте всички? Свиря сбор за един бърз урок по китайски - аааа, ние езиколюбителки ли сме или защо, или откъде-накъде?

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 10:01 от Атти

# 677
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Леле какво затишие! И навсякъда омазано с торта. Пфффф, и фърчат винарки. И пианото подгизнало от бира. И фикусът полят с уиски. И целият под осеян с алкохолни локви. И КОЙ Е ИЗГОРИЛ ПЕРДЕТО СЪС СВЕЩИ?!!!!  ooooh!
Ааааа, ма така няма да се разберем! Я излизайте изпод масите и да проветрим, да почистим, че ще завъдим какви ли не блатни животинки.
И някой да извлече пианиста навън да се освести малко, че целият е подпухнал от свирене пиене.

 newsm75 clean

# 678
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз нося скромно букетче за рождения ден на Анги!


Розе, теб с какво да те умилостивя?


Добро утро! (отпива глъдка мляко с нес)

# 679
  • Мнения: 3 736
Фа Кин Су Па, Аттиhahaha

# 680
  • София
  • Мнения: 6 219
Олееееей, как щях да питам Пуци за ква супа говори...

# 681
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ау,колко китки! Мерся!
Розе, не чисти много усърдно, явно днес всичкото езиколюбител ще ходи и щеръси трохи от мъфини, ще мята едни чашки и ще шипе пияниста по дупето. Базова чистота е ОК.

# 682
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Анге, айде и тук, в уютното местенце да ти честитя с най-добри пожелания Simple Smile

Розе, впечатляващо, впечатляващо ... Да не си Голямата сестра? Ще взема да се оглеждам за таен наблюдател Simple Smile

Да ви се оплача от детето. Пишем диктовка. Думата е "изберете". Написало "изберетИ". Поглеждам, глътвам си азбуката, броя до 101 и обратно, опулвам се, пулсът се ускорява и т.н. - всички признаци на изтрещяване и аха да изплискам навън всичко, което със светлинна скорост съм набрала и то ме застрелва от упор: "Мамо, спокоооойно, просто те проверявах дали изобщо внимаваш какво пиша". Мамино сладко, на кого ли се е метнало  Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 11:30 от Лоана

# 683
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Розе, впечатляващо, впечатляващо ... Да не си Голямата сестра? Ще взема да се оглеждам за таен наблюдател Simple Smile

Не съм, но третото ми око е сравнително отворено  Laughing

Но не като във вица:

Една жена се оплаква на съседката, че мъжът й изобщо не помага в домакинството. Съседката казала:
- Ми спри да чистиш, да переш, да готвиш, да гладиш и само гледай. След няколко дни той сам ще се усети и ще почне да помага.
Срещнали се след известно време и съседката пита:
- Е, какво стана? Вижда ли се вече промяната?
- Ми какво да ти кажа. направих както ти ми каза. Първия ден нищо не видях. Втория ден нищо не видях. Третия ден нищо не видях. На четвъртия ден леееко прогледнях с лявото око.

# 684
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Аха, ясно, и глей да го не затваряш  Hug
На мен ми се отваря, ама рядко  Mr. Green

# 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 375
....На мен ми се отваря, ама рядко  Mr. Green

така ли?



и си вярвам даже  Whistling

# 686
  • Мнения: 3 736
 Joy Joy Joy

Да не забравя - с прискърбие трябва да ви кажа, че в петък няма да съм налична за среща, почивният ни ден тая седмица е в четвъртък.  Sad

# 687
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Е много хубаво! Ма чудесно! АААААААААА!  smile3511

Пуцинкаааааа  Sad


Ох, Добри, обожавам "Турандот"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 688
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 375
...Да ви се оплача от детето. Пишем диктовка. Думата е "изберете". Написало "изберетИ". Поглеждам, глътвам си азбуката, броя до 101 и обратно, опулвам се, пулсът се ускорява и т.н. - всички признаци на изтрещяване и аха да изплискам навън всичко, което със светлинна скорост съм набрала .... Mr. Green

опитай така Wink обзалагам се, че няма да повтори

# 689
  • n/a
  • Мнения: 3 341
И това няма да помогне ... Кораво е детето, щом почна да ни взима за мезе на таз' възраст  Mr. Green
Баси, снощи ме пита "Мамо, искаш ли да заплача?" с лукава усмивка. "Давай" - викам му, като си мисля "не на мен тия". И какво си мислите. За-пла-ка, със сълзи. Ама просто ей така, да ми покажело, че го може.  Mr. Green И аз си мисля, че ще го възпитавам ...

Общи условия

Активация на акаунт