Цяла нощ - цокне два пъти и заспи и така до след 1 час

  • 1 394
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 991
и ние бяхме така оказа се за съйаление 4е ми  е рядка кармата дано ти има6 пове4е касмет от мен в кърменето Laughing

Разкажи как се установи, че кърмата ти е рядка? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 215
Емма започна така, когато беше на 6 месеца и така до ден днешен.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 991
На Димана зъба се показа, УРААААА! Вече си има 3!

# 18
  • Мнения: 1 004
Пробвах с Панадол и дентинокс
Първата вечер спа втората си беше пак същото smile3514

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 380
мили майчета ще се радавам ако за вас този период вече е минало.
А ние започнахме от две седмици-цяла нощ ставане 10-15 пъти.
споделете как се развиха при вас нещтата-скоро ли ще спим през ноща? Tired

# 20
  • Мнения: 43
Oh Oh и ние сме така.Някой път по два пъти, а някой път като снощи например на всеки час. Много е смешна мойта беба като е при мен в леглото и знае къде е манджата обръща се и като някакво гладно гардже. При нас номера  с таткото не мина Sad.Играха до 3 сутринта. А и не смуче биба не пие нищо от шише, само цица оправя положението. Не е от глад сигурно зъбите я мъчат ама 3 месеца. И аз реших че няма оправия и спрях да търся лек.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 603
То и аз съм в клуба, през 1 най много през 2 часа се буди и се почва редуване на кърма и вода, става към 5, 5.30. Това си е режим от 2-рия месец /първия се будеше точно на 3 часа безотказно/. Отивам да доспивам....

# 22
  • София
  • Мнения: 2 019
При нас положението е същото. Вече даже не броя колко пъти я кърмя на нощ. На всичкото отгоре свикна да спи при нас и не иска да си спи в креватчето. Много е смешна. Накърмя я, сложа я в леглото й, а тя започва да реве. Премествам я на спалнята и млъква веднага и всичко това без дори да си отваря ачите. Голяма хитрица, ама вече съм се примирила. Все някога ще премине този период.

# 23
  • Мнения: 179
и ние сме така от седмица!вече се бях отчаяла,но сега съм по-спокойна-не съм сама! #Crazy преди това спеше от 22-5 а сега......ставам точно през 2 часа като часовник е!колко време продължава този период?

# 24
  • Мнения: 1 072
И ние сме така и затова спим заедно - вече почти 2 месеца.. То не бяха зъби, болести.. сега мисля, че е по инерция ooooh! И не цока, а ме ползва за залъгалка  Crazy

# 25
  • Мнения: 250
Ох, и при нас е същото момичета. От седмия месец спим заедно. Да не казавм, че има 9 зъбчета и от време на време така здраво ме захапва, че направо ми идва да крещя до полуда от болка. Казаха ми пробвай с кисело мляко, но нищо не се получи-хвърли шишето и като нададе един рев докато не цокна мира нямаше. Незнам кога ще свърши всичко и ще се наспим

# 26
  • Мнения: 3 818
При нас този период попремина, та ще драсна няколко реда за успокоение. Някъде като беше на седем месеца и половина започна да се буди нонстоп и да не може да се успокои другояче, освен със сучене. По едно време бях подивяла, защото ми се случваха нощи, в които буквално не ме пускаше нито за секунда.
Всъщност най-много ме тормозеше незнанието колко дълго продължава това нещо.
В крайна сметка продължи месец, месец и малко, след това нещата се нормализираха. Започна да се буди през минимум три часа, често се успокоява само като я гушне някой и не търси да цока.
Продължава силно да ме притеснява защо се буди с такъв неистов рев, притеснявам се защото не знам дали нещо не я тормози, пък аз не мога да й помогна. Но поне се успокоих, че сученето нон-стоп е само период, който трябва да се въоръжите с търпение и ще мине.
Аз например съм в потрес от няколко дни- бебата изобщо не се сеща за мен през деня, а дори ми се случва да й предлагам да суче, а тя да не ще Shocked Само преди две седмици нямаше да повярвам, че е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт