Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 5

  • 33 295
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Един заклет пушач приемате ли Embarassed


 и аз да се примъкна, чеее вече ми е дошло време да ги отказвам тия гадости...  Embarassed

# 691
  • Мнения: 1 004

Един заклет пушач приемате ли Embarassed


 и аз да се примъкна, чеее вече ми е дошло време да ги отказвам тия гадости...  Embarassed

Хайде! Отказвайте ги да видите колко е хубаво  Grinning
Ако оставим леките неразположения и възможните позиви на "допушване" понякога, останалото е страхотно!
Вътрешният мир е незаменим  Peace

# 692
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Честно казано до сега не ми се е допушвало.Компанията с която излизам е от непушачи и това си е голям плюс.Много съм горда със себе си.Така ми се иска да накарам майка ми да спре.Диабетичка и хипертоничка е.Пафка по 1 кутия на ден.Говоря и , но не ме чува.Какво щяла да прави като не пуши?Не мога да й обясня колко е хубаво и как добре се чувства човек , след като ги е спрял.

# 693
  • Мнения: 1
Аз мн лесно ги отказвам, на ден мога по 2-3 пъти да ги отказвам... това, разбира се, е в кръга на шегата, въпреки, че не е много смешно..
Не мога да ги намаля, просто щом пуша го правя неусетно, усещам се вече като я загасям, дори не го обмислям...  newsm78 Спрях ги рязко сега съм на 3ти ден, да видим до кога ще е тоя път  Praynig

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Срам ме е да се включа пак за трети или четвърти  път ги отказвам и след няколко месеца пак ги пропушвам
От три дена пия Табекс и не ми се пуши но ГАДНИЯ навик ме кара да паля от време ма време.Днес съм на 2 цигари в кутията имам около още 2 и спирам да си купувам.
Дано успея
Въпреки че ми е много лошо като ги отказвам, пада ми кръвното, отмаляло ми е едно такова без сила,  тупти ми сърцето - но пък от друга страна цигарите ме изнервят а и са ми доста гадни от известно време, чак сама си се чудя за какво ми е да се умирисвам и харча толкова пари за тях - гадост...и тъпотия
чела съм и Алън Кар, но....

# 695
  • Мнения: 4 393
Срам ме е да се включа пак за трети или четвърти  път ги отказвам и след няколко месеца пак ги пропушвам
От три дена пия Табекс и не ми се пуши но ГАДНИЯ навик ме кара да паля от време ма време.Днес съм на 2 цигари в кутията имам около още 2 и спирам да си купувам.
Дано успея
Въпреки че ми е много лошо като ги отказвам, пада ми кръвното, отмаляло ми е едно такова без сила,  тупти ми сърцето - но пък от друга страна цигарите ме изнервят а и са ми доста гадни от известно време, чак сама си се чудя за какво ми е да се умирисвам и харча толкова пари за тях - гадост...и тъпотия
чела съм и Алън Кар, но....


Аз имах също чисто физически проблеми, след като ги отказах, колкото и на някои да не им се вярва и да го отдават на психическата зависимост.
Но, изчезнаха за три седмици, както ми казаха и някои от момичетата в темата, важното е да стиснеш зъби и да не запалиш в този период.
Успех!

# 696
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Прави сте за това, че ако сме двамата, ще е по-лесно за него. Той обаче знае, че аз все още не искам и го приема. Може би защото знае какво изпитва човек и не ме юрка да ги иотказваме заедно.

Чете сега книгата на Алън Кар, за която сте писали тук. Проверява и за Табекса какви са отзивите. Събира информация за различни варианти ,  с които да се донавие. Дава си сметка, че няма да може само с едното "раз" и "хоп".
Няма да го ръчкам и ще чакам да се реши Peace

# 697
  • София
  • Мнения: 1 262
Ох, дано да успея този път. Страстен пушач съм, от много време, по много на ден. Обичам пушенето, всичко му харесвам даже. Досега съм ги отказвала 4 пъти, за интервали от 3 месеца до 4 години.
Сега обаче децата порастнаха, започнаха да разбират и трябва да им дам личен пример. А и май вече е време да ги отказвам.
Само 6 дни засега, дано устискам. Без никакви помощни средства, така при мен е най-ефективно.
Успех на всички!


# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
ден първи без нито една цигара
Намалих ги постепенно с табекс
вчера изпуших 2
по предния ден 3
Днес нула
Иначе пушех по кутия на ден  Sad

# 699
  • Мнения: 290
Здравейте,момичета.. wavey
От първи се присъединявам към вас...отново  Sad
Бях ги спряла за около месец,но ми се случиха две погребения в една седмица в семейството и отново закадих Embarassed Embarassed Embarassed Е,вярно че не пуша по кутия на ден като преди,но до половин стигам Embarassed Embarassed Embarassed
Дано успея да разкарам гадния навик,че така са ми писнали тия цигари  smile3530

# 700
  • Мнения: 1 004
А тези хапчета ли са, табекс, с какво ти помагат, Галя?
...Аз все се чудя, дали това не е просто психика..успокояваш се, че дадено нещо ти помага и се чувстваш по-добре? Както експериментът с празните капсули... newsm78

Моншери, съжалявам за загубите ти  Sad Цигарите не ги мисли, пак ще ги спреш!

О, като пиша днес, да взема освен да се похваля за пръв път, с моите 3 месеца днес  Embarassed Скромно ...

# 701
  • Мнения: 88
Хайде момичета и аз отново при вас....все ги отказвам и все не мога за постоянно,някъде нещо бъркам...и алън кар си я купих,че да ми е подръка,и пак последния път изкарах месец....сега си мисля да не се заричам,а просто да спра да пуша и да видим какво ще стане...моля помагайте Embarassed

# 702
  • Мнения: 1 004
Хайде момичета и аз отново при вас....все ги отказвам и все не мога за постоянно,някъде нещо бъркам...и алън кар си я купих,че да ми е подръка,и пак последния път изкарах месец....сега си мисля да не се заричам,а просто да спра да пуша и да видим какво ще стане...моля помагайте Embarassed

С теб сме!  Hug

# 703
  • Мнения: 5 776
На мен закани и заръки да ги спирам не ми помогнаха, просто се реших и край  Grinning. Реших да не се тровия, да давам лош пример на децата си, да харча пари за глупости, да съм зависима, да мръзна зимата и да се пържа лятото на терасата, да се задъхвам, да мириша ужасно и т.н. Мога да изброявам така до безкрай  Peace
Голяма  Hug за всички борещи се и разбира се честита баба Марта   bouquet

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Хайде момичета и аз отново при вас....все ги отказвам и все не мога за постоянно,някъде нещо бъркам...и алън кар си я купих,че да ми е подръка,и пак последния път изкарах месец....сега си мисля да не се заричам,а просто да спра да пуша и да видим какво ще стане...моля помагайте Embarassed

и аз така не се заричам вече и на мен ми омръзна
да харча пари за глупости, да съм зависима, да мръзна зимата и да се пържа лятото на терасата, да се задъхвам, да мириша ужасно и т.н.  Peace
Голяма  Hug за всички борещи се и разбира се честита баба Марта   bouquet

 за сега така ми е добре и не ми липсват , даже ми става гадно някой около мен като завони на цигари и се дразня - да видим до кога Confused

надявам се да е за винаги - в края на краищата това пушене нищо положително не води след себе си
неоправдано голям разход
вонящи дрехи
влияе зле на здравето  и куп други в тоя род.
Тъй че краси2, мαрия напълно съм съгласна с Вас и Ви подкрепям  Peace
Е днес ми е само 3 ти ден , но все пак е нещо.......

Общи условия

Активация на акаунт