Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 5

  • 33 296
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 004
Eхх, вие си имате поне здрава финансова причина  Grinning При нас не се забелязват, затова и не си слагам лентичката . На мен тук ми излизаше 1 кутия евро и половина, ако си купувам тютюн. А това си е нищо за тук...аз повече пари сега за ядене давам  Joy

# 706
  • Мнения: 18
Как сте момичета ? Как се справяте с борбата. Аз така добре се чувствам, че дори не се и сещам за отровите  Sick

# 707
  • Мнения: 1
Хайде момичета и аз отново при вас....все ги отказвам и все не мога за постоянно,някъде нещо бъркам...и алън кар си я купих,че да ми е подръка,и пак последния път изкарах месец....сега си мисля да не се заричам,а просто да спра да пуша и да видим какво ще стане...моля помагайте Embarassed
И аз се върнах обратно в играта, преди малко я изхвърлих.. сега ще се самосъжалявам цял ден  #Crazy

# 708
  • Мнения: 4 393
Момичета, минавам да почерпя виртуално за моите първи два месеца без тютюнев дим.



Предстоят ми вече само такива месеци  fingerscrossed

# 709
  • Мнения: 337
инсп. Гаджет, БРАВО!!! Продължавай все така!

П.С. Като гледам то и аз трябва да черпя. Днес стават 9 месеца от както не пуша!
 Mr. Green

# 710
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Айде и аз да се тупна тук от 2 дни не съм пушила , пуши ми се ама стискам .  Joy знаете как е .
Аз съм голям инат и сега ще си го потвърдя , решила съм от много време . Една от причините е синът ми който ми каза ,че като порасне ще пуши , а аз му отговорих -цигарите са отрова . Естествено ме попита защо пуша и ме молеше да ги спра за да не умра .И още една причина имам , но темата ми е още много болна и затова няма да я пиша сега .
Моля ви за подкрепа , видях и познато лице в темата Заьо честити ти 3 месеца без дим .
А нищо не намерих да сте писали за килцата  , кантара започва ли да мести стрелката надясно . Последните месеци и без това качих 2-3  кила и тях боря сега ама такъв глад ме гони още от преди да ги спра .
И един последнен въпрос има ли критични дни или с всеки изминал ден все по рядко ви се допушва .

# 711
  • Мнения: 4 393
За килограмите мога да кажа, че ако си похапваш по-често е нормално да качиш. При мен няма покачване на килограмите, защото вече ми е навик да внимавам какво и колко ям.
Имах някалко такива дни досега, когато умирах за едно дръпване, но не съм си позволявала да се задълбавам много в анализи.
Просто го отчитам като факт че ми се пуши и дотам, продължавам с ежедневието.
Вчера бях на заведение, хапнах, пийнах, дори и не съм се сещала за цигара.
Значи, отчитам го, че колкото повече време минава, толкова по-рядко се сещам за цигара.
Но при мен сещането за цигара все още е ежедневно. Може да е веднъж на ден, но го има.  Sad

# 712
  • Мнения: 1 004
Еха, Чери привет  Hug Hug
Имаше една стара приказка за 3тия ден, 3тата седмица и 3тата година. Че били критични периоди. При мен общо взето беше така, тогава ми се пушеше повече.
Но като цяло наистина с всеки изминал ден става все по-лесно.. При мен сега след 3тия месец има значително подобрение. Сещам се за цигарите, за да установя, че днес не ми се е пушело. Досега всеки ден ми се допушваше, но за кратко и не толкова натрапчиво.

За килата много зависи колко си била преди да спреш. Аз бях под нормата и в началото качих 3-4 кила. Но така и задържах. Много ми е добре сега.

Когато ти стане трудно наминавай в темата, ще ти давам кураж  Hug Аз редовно я чета  Simple Smile

# 713
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Ей вдъхвате кураж , ще издържа .
Значи и след 3 месеца може да ми се допушва ама не е така както в началото .

# 714
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
ЩЕ ИЗДЪРЖИш.Изобщо толкова ми е кеф, че не пуша.Нямам никакви кризисни моменти дано и така продължа.

# 715
  • Мнения: 1 004
Ей вдъхвате кураж , ще издържа .
Значи и след 3 месеца може да ми се допушва ама не е така както в началото .

Ами на някои изобщо не им се допушва, но на мен лично, признавам си - да. Но никога не е било толкова осезаемо. В началото си намирах любими занимавки и избягвах моментите, в които съм пушила с кеф. Примерно не си позволявах да преям...
Иначе се живее и без цигари  Peace Аз не го вярвах до няколко месеца преди да спра. Мислех си, че АЗ ще си пуша до живот и не искам да ги спирам...бях твърд привърженик на цигарите. И дори когато ги спрях покрай бременности и кърмене, чаках търпеливо да мине времето и да запаля цигарката.
Но ето, че сега не пуша, защото аз не искам да пуша. И планувам да е завинаги   Flutter

# 716
  • Мнения: 337
дори когато ги спрях покрай бременности и кърмене, чаках търпеливо да мине времето и да запаля цигарката.
Но ето, че сега не пуша, защото аз не искам да пуша. И планувам да е завинаги   Flutter
И аз така!!!  Peace

# 717
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мъжът ми почна Табекса, прочете книгата и се надява да се справи Peace

# 718
  • Мнения: 1 004
Мъжът ми почна Табекса, прочете книгата и се надява да се справи Peace


Да маха и тези отрови скоро  Stop
Точно в книгата се споменава, че на човек нищо не му е нужно да замести цигарите. Тази книга помага, ако наистина разбереш какво казва човекът, ако успееш да я допуснеш до съзнанието ти.
Успех на мъжа ти  Peace
Както казва Алън, най-трудното е човек да реши.

# 719
  • Мнения: 347
Тази книга помага, ако наистина разбереш какво казва човекът, ако успееш да я допуснеш до съзнанието ти.

Абсолютно съм съгласна!  Peace Табексът според мен само удължава агонията.

Общи условия

Активация на акаунт