Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 5

  • 33 314
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 393
Тази тощ насън отново пуших - този път цигара и половина.
Очаквам следващия път цигарите да са две, ще има градация  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 4
Здрасти на всички!   Simple Smile Не съм писала до сега във форума, но мисля, че е време да се включа. Решила съм от утре да спирам цигарите. Не е като да нямам опит в спирането, но досега все безуспешно. Я след месц, я след два пак ги почвам.  Grinning Реших този път да пиша тука, че малко морална подкрепа няма да ми дойде зле. Като знам какво ме очаква сега- пак никой няма да ми вярва (то не съм и за вярване де)  Grinning Надявам се като следя форумчето и като виждам, че не съм сама да ми е по-лесно. Чао и лека вечер от мен!  Wink

# 722
  • Мнения: 5 776
Аз в понеделник заформих 8 месеца, не знам защо преди една-две седмици си се представих с цигара. Отидох и помирисах един пепелник  Sick, е неееее, не искам да мириша така  Naughty

# 723
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Досега споделях, че не ми се допушвало, но преди малко в пристъп на гняв имах голямо желание да запаля цигара. ooooh! ooooh!Добре, че нямах под ръка .Вероятно щях да засмуча една.  ooooh!

# 724
  • Мнения: 86
Мен доста ме е срам, но след два месеца и кусур пропуших отново! Случи се лоша случка- детенце влезе в болница с изгаряне от вряла вода и то без мен, в реанимация не пускат родител с тях Sad Още докато беше в противошокова зала си изпросих цигара от някакъв мъж в двора на болницата и така се върна отвратителния навик  Blush Но вече нещата се нареждат, живи и здрави всичко да е ОК другата седмица ще се прибере в къщи и болбата с цигарите ще започне веднага! Надявам се пак да получа подкрепа тук и да успея да ги спра отново толкова лесно, както ги спрях декември месец!

# 725
  • Мнения: 337
vladiii  Hug
Всичко ще се нареди, както го искаш!
А ние сме тук.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 262
Устисквам още, макаp и да ми е доста тpудно  Sunglasses
Pадва ме бpояча на цигаpите, които съм пpопуснала  Peace

# 727
  • Мнения: 182
Аз днес правя 6 месеца без цигари. Дано става все по-лесно на всички, които се борят с гадния навик!

# 728
  • Мнения: 1 004
Не трябва да се поддаваме на лошите моменти  Sad Точно това ни отличава от непушачите. На тях не им е нужна цигара....
Аз искам това да превъзмогна...мисля си, че ще успея, трябва да е възможно...ако бях непушач, какъвто се пиша, щеше да бъде най-нормалното нещо....
Понякога когато ми е бил стресов деня пийвам вечер 30-50 гр алкохол и така се успокоявам засега  Confused Е, налагало ми се е и примерно валериан веднъж...ама то цигарите и без това не успокояват...

Моята бройка иначе не е особено внушаваща - за почти 4 месеца 880 цигари и сааамо 66 евро "спестени".. Sad

Браво ИЗАИ!!  newsm74  ura

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 12:39 от zayo

# 729
  • Мнения: 347
Как само толкова? Ти в Рая за пушачите ли живееш?  Laughing

# 730
  • Мнения: 1 004
Ами толкова...ако се отнася за мен  Simple Smile Аз пушех по около 8 цигари дневно, правехме си ги, купувахме си тютюн, който струва 15 евро и се правят 200 цигари от него, т.е. 10 кутии...на кутия евро и половина..
Сега имам друг проблем...имам някакви бели петна от вътрешната страна на бузите и съм се притеснила, че от тия цигари съм си докарала нещо лошо...
Докато се добера на лекар ще умра от притеснение  Sad
Казах си вече, че докато съм здрава, аз повече няма да припаря към тези гадости.  Stop

# 731
  • Мнения: 76
Тази тема трябва да е на първа страница винаги.Побутвам я...Успех момичета в борбата със гадните цигари.Аз след една седмица правя 1г.точно откакто ги спрях и не се сещам изобщо за тях,а пушех като комин 20 г.Ужасявам се само като се сетя...по кутия на ден...къде ми е бил акъла...

# 732
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тази книга помага, ако наистина разбереш какво казва човекът, ако успееш да я допуснеш до съзнанието ти.

Абсолютно съм съгласна!  Peace Табексът според мен само удължава агонията.

Не знам какво удължава, обаче си подпушва Rolling Eyes
След книгата каточе ли има резултат в мотивацията и НЕискането, но явно няма достатъчно воля.
Я да питам дали знаете. В метрото тези дни долових разговор на две жени, кото обсъждаха именно отказването от цигарите . И аз като първа клюкарка нададох ухо, ама не хванах същественото. Говореха за някакъв метод на отказване чрез електростимулация, който от няколко месеца го правели и в БГ Shocked Някой да го е пробвал? Не разбрах повече, а и не чух нещо по-конкретно Confused Дано не ви обърквам , но бе разговор в метрото Crazy

# 733
  • Мнения: 1 004
Мисля че е редно човек най-напред да си зададе въпроса: какво очаквам да се случи, когато искам да се подлагам на разни методи?

Ако очаквате да ви изрежат част от мозъка и да забравите, че някога сте пушили - няма да стане. Ако очаквате да спре да ви се пуши, ами просто не пушете и след няколко седмици ще спре да ви се пуши.
Всичко е в главата и в това как приемам животът без цигари? Като нещо трагично и страдалческо или като нещо нормално? Не сме се родили с цигара в уста нали?

Според мен най-ефикасният метод е преосмислянето. Бих отишла в центровете, където просто хората си говорят. В София знам че има също.

Други методи табекси, електро, заместители разни - не би трябвало това да е начинът. Ако такова нещо ви е нужно, значи просто не сте готови. Най-важното нещо е точно това. Да сте готови да продължите без наркотик - физически или психологически.

Така си мисля аз...

# 734
  • Мнения: 1
Не мога да се понасям пак пропуших #Cussing outМоля ви дайте ми кураж трябва да се справя Praynig
На моменти си мисля,че нищо няма да излезе от моето желание да скъсам с тази наркомания smile3518

Общи условия

Активация на акаунт