БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 610
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 630
nosferata аз нали не оставам по назад и ето за сравнение  Mr. Green



Още в събота го взех, но все не остава време да снимам  Blush

И мисля вече да мина и аз малко на коледна вълна, че нещо изоставам, като гледам колко неща вече сте избродирали и приготвили  Hug

# 646
  • Мнения: 227
Айде, гостенките, до кога да ви чакам? Аз вече украсих тортата. Само чака някой да се намери да я изяде, ама до кога ще има... не отговарям  Naughty

# 647
  • Мнения: 860
Доста подобни са ни рамчиците, teddybearm, и все красивички...

# 648
  • Мнения: 228
Ето нещо, завършено току-що. Първият ми опит с Haritage. Влюбих се в тази техника. Снимката е тъмна, но днес ми гръмна едната крушка  Grinning Embarassed

П.П. Романтиката е страхотна!
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 22:27 от Аз!

# 649
  • Мнения: 11 472
nosferata, чудесно е станало с рамката   bouquet


Аз!, много е свежарски дядо Коледа Peace


А от мен:  

Последна редакция: пн, 29 окт 2012, 22:23 от Реа

# 650
  • Мнения: 21
Аз!, Дядо Коледа е много симпатичен.

# 651
  • Мнения: 27
Момичета, страхотни неща сте направили!  Simple Smile

Искам да споделя с вас един линк с коледни схемички http://club.osinka.ru/topic-58341?&start=855

А това е от мен до този момент:


Подготвила съм няколко детски, които искам да направя, но този на Ланарте ме е грабнал и не мога да го изоставя.

Искам да попитам за картичките - готови ли купувате картоните за картичките и откъде. Прекрасни са!!

# 652
  • Ловеч
  • Мнения: 13
beam_ly ето от тук са картончетата за картички http://www.facebook.com/messages/Trikreativiti.OOD .

# 653
  • Мнения: 265
Аз! страхотен е този Дядо Коледа  Peace
Реа чудесни са картичките  Hug
beam_ly много е красиво това - акварелно, романтично, нежно...

# 654
  • Мнения: 11 472
Диди, благодаря! Много ми се иска да направя още много за у-щето, но сега шия и едно бебе за едно бъдещо бебе  Heart Eyes.....това със шиенето е лудост  1swing



 

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 14:28 от Реа

# 655
  • Мнения: 0
и един дядо коледа от мен - имах малко останала пластмасова панама купих си един меланж червено и ето го резултата

# 656
  • Мнения: 860
Хи-хи-хииии, имаме си най-страхотната лудница!
Страхотен темерутест пингвин, Реа!
Ама верно, май тая партида конци Ариадна, с която са ми комплектовали гоблена, е най-дефектната възможна! То не е нищене, то не е късане... Ако не ми беше подарък, избиран с мерак и с голям мерак започнат (щото "Голямата фрегата" ми ме мечтата от невинните детски години), щях да го запратя.... няма да казвам де!!!
Успехи на всички ви!   bouquet   bouquet  bouquet

# 657
  • Мнения: 11 472
Някой да има схемата на това еленче?

# 658
  • Мнения: 482
Ей, Реа, пак изостанах Wink Имам три готови, а нямам картончета /чакам ги/. Усещам как ще спра до 20 картички общо за двата класа. То наистина голяма лудост, аз като знам, че трябва да направя нещо, зарязвам всичко друго и къщната работа ми изостава  Mr. Green
Шегата настрана, Реа, искам да ти споделя как още ще подпомогна базара. Ще им подбера и купя някакви материали, с които сами да си изработят нещо в часовете, така ще са горди, че участват и със собствен труд на базара.

# 659
  • София
  • Мнения: 630
Момичета имам нужда от помощ - иска ми се да ушия за рожден ден едно малко гобленче, но ми се иска да го направя върху жълто-зелена панама.
Знаете ли как да си боядисам сама панамата в жълто-зелен цвят.  newsm78
Никога досега не съм боядисвала сама Blush

Общи условия

Активация на акаунт