БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 555
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 265
teddybearm може да я боядисаш с боя за текстил. Иначе с подръчни материали..... newsm78 с чай и кафе се получава бежово/кафява(зависи пак от чая - каркадето става червеникаво)......освен да пробваш малко парче с мента.....степче? или сладкарска боя, ама пробвай първо. Иначе с текстилни бои зная, че става.

# 661
  • Троян
  • Мнения: 141
С чай след време няма ли да се промени цвета,а със степче нали е сладко Thinking  много съмнително ми се струва,не че някога съм правила такова нещо newsm78  Текстилната боя ми се струва най- добре.

# 662
  • Мнения: 101
teddybearm с листа от коприва става зелено,с обелки от стар лук в жълто-кафяво.

Както винаги сте показали страхотни неща Hug

# 663
  • Мнения: 3
Добър вечер момичета  Simple Smile
Искам да помоля за съвет какъв гоблен да купя за юбилея на свекърва ми става на 50 години и ми се иска да и остане нещо за спомен,тя е шила доста гоблени,а аз честно казано не разбирам особено много  от гоблени затова ви моля за помощ  Simple Smile за да ви насоча малко,ще кажа,че свекърва ми много харесва пейзажи,но ако ми предложите и нещо друго,ще се радвам  Simple Smile
Благодаря!!!

# 664
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147


дребните са по-вървежни  Blush през вечер чакам дребчо да свърши заниманията и няма как да разпъна чаршафи там

# 665
  • Мнения: 571
Аз от петък си имам гостенка- Виктория си е у нас. Ваканция е и сме се отдали на угаждане- готвим и ядем. Е, пошиваме по малко...
Днес е Хелоуин. Ето малко картички по този повод.

# 666
  • Мнения: 21
Честит Хелоуин!
Роси, картичките ти много ми харесват.   bouquet

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 610
Честит Хелоуин  Hug


Разбира се за тези които празнуват!
Роси 123  страхотни Хелоуински картички  Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 11 412
roksii,
Скрит текст:
не съм от най-големите разбирачи, но сега шия от тези тук един става много добре: http://www.goblen.info/nature.html

st. Dobri , много добре се получават тези мацки  Peace Нали са 13 на брой всички и няма други от тази серия?
Скрит текст:

Роси, много сладки картички  Heart Eyes


От мен:



Днес трябва да си ми готови новите картончетата за картички, ще ходя да си ги взима от Джули арт и да разгледам какво ново има при тях.

# 669
  • Мнения: 482
И аз ще си получа картончетата днес и още някакви материали, с които децата да си направят сами нещо за базара - късметчета, венчета и каквото още измислят.

# 670
  • Мнения: 3 968
Loshana, Честит рожден ден на малките близначета. А на всички, честит празник на будителите!

Аз си чакам да ми пратят конците и междувременно си боцкам едно дребно лъвче, но и за него ми свършва черния цвят. Направо нямам търпение да почна някой голям и цветен гоблен.
Поздравления за красотите, които показвате!   bouquet

# 671
  • Мнения: 1
Момичета имам нужда от помощ - иска ми се да ушия за рожден ден едно малко гобленче, но ми се иска да го направя върху жълто-зелена панама.
Знаете ли как да си боядисам сама панамата в жълто-зелен цвят.  newsm78
Никога досега не съм боядисвала сама Blush
А това е принципен въпрос? Да боядисваш лично панама?
Има толково цветове панама на пазара, що да цапаш кухнята? newsm78

ак да стане жълто-зелено не знам, ама коледно зелено става с "зеленка" - и няма братче измиване после, не мърда цвят Peace

# 672
  • Мнения: 11 412
ИнаТ, дойде ли пратката, аз още не съм ходила до Джули арт защото ще имам път довечера натам.

На мен нещо ми омръзна да шия коледни и два дни шия дамите:)

# 673
  • Мнения: 482
Дойде, дойде Simple Smile Има нови картончета - с нови отвори, нови релефи, пак съм една крачка пред вас  Wink А най-много се радвам на едни миниатюрни прозорчета, защото вече и аз се поизчерпах на коледна тематика и едва ще направя още две, за да станат по десет за двата класа. А с теб винаги сме на една вълна, и аз ще правя от тези дами отново Simple Smile

     

# 674
  • Мнения: 11 412
Чудесни са ИнаТ картичките  Peace

Аз този път много скромна поръчка направих - 10 картончета с малки отворчета и с коледен релеф  Heart Eyes
Ще ушия още няколко коледни картички за у-щето и за приятели на който да пращам и спирам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт