БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 534
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Троян
  • Мнения: 141
Опасни сте с тези картички,я ми продайте няколко за детската градона Laughing Wink
Моята мама ми беше на гости преди седмица и ми направи страхотен подарък,една огромна чанта с всички останали й конци от ушити гоблени.Тя шиеше все големи гоблени, а едно време определено не са пестили конците.Та днес реших да ги извадя от пликовете и да си ги подредя.То много нещо  Crazy страшна работа,но успях и съм много щастлива Mr. Green

# 676
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
инат, реа, и аз в кюпа Simple Smile Simple Smile  Simple Smile свалих си мацките и даже ги разпечатах, но чак сега забелязах че не съм свалила ключа  Sad  имате ли го? то сигурно може и на око, но нещо не ме напъва  Hug

# 677
  • Мнения: 482
Уреди се с ключа Simple Smile

# 678
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071

жива да си  Hug утре събирам конците и почвам Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 679
  • Мнения: 11 363
st. Dobri, аз без ключ си ги шия  Grinning, даже "рамката" я правих без да гледам в схемата  Crazy и пак става  Grinning


# 680
  • Мнения: 21
Ето и поредното коледно  Laughing Ще направя още две и спирам, ще започвам този за подарък на племенницата ми, а след това съм набелязала тези коне

# 681
  • Мнения: 482
Последните две картички за базара на децата:

   

# 682
  • Мнения: 125
    Здравейте момичета,спешно търся схема на тези лалета на черна панама

   http://tiia.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.23825.6154628

     bub.ka@abv.bg

# 683
  • Мнения: 11 847
bub.ka имам ги но в къщи  Simple Smile, ако до довечера никой не ти ги прати ще ти ги пратя като се прибера Peace

# 684
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
bub.ka имам ги но в къщи  Simple Smile, ако до довечера никой не ти ги прати ще ти ги пратя като се прибера Peace
Mibobo, искам ги и аз, останаха ми очите  Shocked Simple Smile!

# 685
  • Мнения: 11 847
bub.ka имам ги но в къщи  Simple Smile, ако до довечера никой не ти ги прати ще ти ги пратя като се прибера Peace
Mibobo, искам ги и аз, останаха ми очите  Shocked Simple Smile!

Добре  Peace

# 686
  • Мнения: 5
Може ли схемата на лалетата и на мен много е хубав!

# 687
  • София
  • Мнения: 209
Да почерпя на патерица за нашият 2 рожден ден - тортите са а ла мен Simple Smile

и самите рожденици


# 688
  • Мнения: 11 847
На всички момичета които поискаха лалетата съм ги пратила, проверете си пощата  Peace

# 689
  • Мнения: 265
Loshana Hug да са ти живи и здрави малките ангелчета. Пожелавам им щастливо и безгрижно детство и  много късмет Hug Heart Eyes
И време за торта си намерила, че и за две... Whistling  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт